8 dôvodov, prečo by si mala prísť na seminár Žena snov LIVE

Knihy, ebooky, videá, webináre, online kurzy…

Všetko sú to pre teba FANTASTICKÉ formy vzdelávania, ktoré priniesli výsledky miliónom žien a chlapom po celom svete. (Verím, že si si knihu Žena snov prečítala a začala si zavádzať získané poznatky do praxe. :))

Lenže, čo keď ti poviem, že existuje ešte niečo OVEĽA OVEĽA lepšie..?

Čo keď ti poviem, že je forma vzdelávania, ktorá vždy prekoná online kurz, ebook či knihu?

Osobne som sa o tom presvedčil už veľakrát. Vieš, ja som z tých ľudí, ktorí majú radi aktívny rozvoj a prax na živej akcii.

Posledných pár týždňov som bol na viacerých živých akciách. Bol to skvelý pocit, že ste ma vy Ženy snov vyhľadávali. Chceli ste sa so mnou zoznámiť, pokecať, odfotiť sa a prišli ste si dať podpísať knihu.

Toto všetko ma presvedčilo, že je správne rozhodnutie živý seminár zorganizovať aj pre vás moje Ženy snov. 🙂

 

Čo si o tom myslíš ty?

Ak čítaš ďalej, tak predpokladám, že sa ti to páči a tiež hovoríš ÁNO aktívnemu rozvoju a praxi na živom seminári.

Zabezpeč si svoju vstupenku na Žena snov LIVE teraz »
(ponáhľaj sa, mám obmedzený počet miest)

Všetky moje živé tréningy sú dizajnované tak, aby si si veci TRÉNOVALA, ROBILA a vychádzala si zo svojej komfortnej zóny (a spoznala popri tom mnoho skvelých žien).

Záleží mi na tom, aby si sa stala neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

V tomto článku som si pre teba pripravil 8 dôvodov, prečo by si mala prísť na seminár Žena snov LIVE.

Poďme na to.

 

1. Podelím sa s tebou o najlepšie know-how

Podelím sa s tebou o to najlepšie know-how ako byť Ženou snov (aj o to, čo sa nezmestilo do knihy) a popri tom zažiješ mnoho AHA momentov.

Vieš, ja sám sa neustále vzdelávam a rozvíjam, aby som mohol rásť a napredovať. Viem, že keď prestanem, tak to bude môj “koniec”.

Myslím si, že sa treba neustále vzdelávať, aby si mala prehľad a aby si sa mohla neustále zlepšovať. A platí to vo všetkých oblastiach života.

Čím viac vieš, tým si kompetentnejšia a máš viac sebavedomia. Keď sa viac vzdelávaš, keď v danej oblasti toho viac vieš, si si istejšia a skúsenejšia.

Ale pozor, pamätaj, že gram činu je viac ako tona vedomostí. Moje odporúčanie pre teba je: “Vzdelávaj sa a okamžite choď do praxe.”

Rob chyby, uč sa na nich a rozširuj svoj obzor. Robíš to pre seba, zisťuj, čo ti funguje a nefunguje, a z toho vychádzaj.

 

2. Pretav teóriu do praxe

Zabudni na nudné prednášky. Moje semináre sa nesú v znamení aktivít, diskusií a cvičení, aby si vedela zapracovať informácie ihneď do praxe.

Pravdou je, že pokiaľ neaplikuješ informácie do praxe, tak sa nič v tvojom živote nezmení. Budeš tam, kde si teraz, len o niečo múdrejšia. Super vedomosti ti však nezískajú toho najlepšieho chlapa pre seba.

Zamysli sa nad tým takto. Celý deň si sa učila na dôležitý test, všetko vieš odpredu odzadu, no keď príde čas test napísať, máš akoby okno, nedáš nič na papier a ohodnotia ťa “nevyhovel” alebo “nedostatočné”, prípadne “FX”.

Čiže potrebuješ nájsť spôsob, ako pretavíš informácie na želané výsledky. Pre mňa to boli semináre a živé tréningy. Skutočne si myslím, že to je aj pre teba ten najlepší spôsob, ako si zabezpečíš život, aký chceš.

Na seminári Žena snov LIVE lepšie pochopíš princípy, o ktorých si čítala v mojej knihe, či na mojom blogu alebo si to počula v mojom videu na youtube. Potrebuješ teóriu pretaviť do praxe. Potrebuješ trénovať.

 

3. Stretneš ma naživo 🙂

Už ma nebudeš poznať iba z knihy, článkov či z videí. Môžeš ma spoznať aj osobne.

Žiadnych 258 ďalších spíkrov a 76 sprievodných programov. Iba moja maličkosť počas celého dňa, kedy ti budem plne k dispozícii (aj cez prestávky)!

Stretnúť ma na živom seminári Žena snov je pre teba jedinečná príležitosť. Strávime spolu celý deň a je to podstatne lacnejšie, ako keby si využila osobnú hodinovú konzultáciu alebo privátny mentoring. Ak ma chceš mať iba pre seba, tak osobná konzultácia je presne pre teba.

 

4. Stretneš iné podobne zmýšľajúce ženy

Spoznáš naživo ženy ako si ty, s ktorými budeš môcť zdieľať svoje skúsenosti, vzájomne sa budete podporovať a nadviažeš s nimi nové priateľstvá.

Získaš nové priateľstvá, kamošky a parťáčky, ktoré ti pomôžu naštartovať sa a vytrvať aj po skončení semináru, aby neostalo len pri slovách.

Pridaj sa do komunity žien, ktoré dávajú veci do praxe, a nielen fantazírujú o tom, aké by to bolo…

Na semináre chodia ľudia, ktorí sa chcú reálne rozvíjať, chcú na sebe makať, chcú sa neustále posúvať, chcú výsledky…

Praktický návod, ako sa stať ŽENOU SNOV

Klikni sem a získaj knihu Žena snov ZDARMA, v ktorej ti odhalím 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

 

5. Získaš odpovede na svoje otázky

Získaš odpovede na svoje otázky priamo odo mňa, našich koučingových expertiek či ostatných účastníčok priamo na mieste.

Toto sú naše expertky, ktoré budeš môcť stretnúť na Žena snov LIVE už 16.11. v Bratislave:

 

Chceš vedieť, čo hovoria na moje tréningy pre mužov ženy?

Za posledných 8 rokov som pomáhal chlapom, aby boli lepšími po všetkých stránkach s cieľom nájsť si tú najlepšiu možnú partnerku. Teraz som sa rozhodol postaviť sa na stranu žien a pomôcť aj tebe, stať sa hodnotnejšou, sebavedomejšou a ešte viac úžasnejšou, teda “Ženou snov.

Na moje živé tréningy pre mužov som vždy volal aj moje hodnotné kamarátky a známe, ktoré toto povedali o mojich živých akciách:

„Miško, neuveriteľne rýchlo mi to ubehlo a skvele som sa bavila. Nenastala chvíľa, kedy by som sa nudila a čas by sa vliekol. Veľmi pútavo si to viedol. Tréning by som odporučila, pretože to treba zažiť, hlavne preto, že vďaka nemu vyjdete zo svojej komfortnej zóny a to mužov posunie do akcie.“

„Na tréningu sa mi páčilo, že bol zábavný a že som spoznala nových ľudí. Myšlienka pomáhať chlapom so ženami sa mi páčila od začiatku, no aj tak sa mi otvorili oči, keď som videla koľko chlapov prišlo a chodí dokonca opakovane. Zrejme im Miško dáva tie hodnoty, ktoré chcú a potrebujú. Jednoznačne palec hore a som rada, že som mohla byť súčasťou tréningu.“

 

6. Užiješ si deň v skvelej atmosfére

Tento deň nebude iba o vzdelávaní.

Načerpáš pozitívnu energiu, budeš sa medzi nami skvele cítiť, zasúťažíme si o hodnotné ceny v tombole a čakajú ťa aj rôzne prekvapenia a darčeky.

 

7. Inšpirácia, motivácia a transformácia

Zo seminára budeš odchádzať ako nový človek a budeš vnímať svet randenia a vzťahov úplne inými očami.

Živé semináre, ktoré organizujem nie sú len o tom, ako získať chlapa. Sú v prvom rade o tebe. O tvojej osobnosti a práci na nej.

Inšpiráciu budeš mať možnosť čerpať celý deň. Či už odo mňa, od našich expertiek alebo iných žien.

Možno potrebuješ počuť iba jednu vec, aby si sa nakopla. Niekedy stačí iba jeden AHA moment, aby si niečo zmenila vo svojom živote.

 

8. Buď odídeš nadšená alebo to budeš mať zdarma

Môj obsah a know-how, o ktoré sa s tebou podelím, je to najlepšie, čo môžeš v tejto oblasti u nás získať. A za tým si stojím.

 

Čo na to hovoríš?

Ak sa rozhodneš nevyužiť túto príležitosť, tak mi potom “neplač”, že sa ti nedarí zlepšiť výsledky s chlapmi! Si len 1 deň od tvojho nového neodolateľného JA… Vieš, ono to nie je o mužoch, je to v prvom rade o TEBE.

Ak chceš zmenu, tak príď na celodenný živý seminár Žena snov LIVE. Posuň svoj život na novú úroveň.

Seminár je určený pre všetky ženy bez rozdielu veku a aktuálneho stavu. Je pre zadané ako aj slobodné. Je pre všetky ženy, ktoré chcú byť neodolateľnými pre svojho vysnívaného chlapa, chcú postaviť konečne seba na 1. miesto a užiť si nezabudnuteľný deň plný aktivít, zážitkov a transformácie.

Stretneš sa so ženami ako si ty, spoznáš osobne aj mňa či naše expertky a dostaneš cenné know-how.

Ak chceš transformovať svoj ľúbostný život a zlepšiť výsledky s chlapmi, tak príď na živý seminár Žena snov LIVE.

Praktický návod, ako sa stať ŽENOU SNOV

Klikni sem a získaj knihu Žena snov ZDARMA, v ktorej ti odhalím 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *