400+ tipov, ktoré ti pomôžu sa doňho opäť zaľúbiť

Možno si si spolu so svojím partnerom pozrela ďalší film a hľadáte, aký seriál ste na Netflixe ešte nevideli. Možno už máte po krk žolíka alebo iných hier, ktoré ste s radosťou hrávali a začínate sa navzájom obchádzať.

A možno sa teraz so svojím priateľom stretnúť ani nemôžeš, pretože ešte nezdieľate spoločnú domácnosť, a tak si každý deň voláte a presviedčate sa navzájom, kto komu chýba viac.

Možno sa cez správy a počas telefonátov aj hádate a nevieš sa dočkať, kedy príde uzmierenie. 🙂

Možno máš nervy na partnera, deti, kolegov, seba a vlastne na všetko a ani nevieš prečo.

Tak či onak… toto obdobie vás môže stmeliť, i napriek stresu a všetkému, čo sa v našej spoločnosti momentálne deje.

Vieš, s nápadmi na spoločné aktivity môžeš prichádzať aj TY. Nemusíš stále čakať, kým sa chlap rozhýbe! A dokonca môžete plno aktivít robiť, aj keď nie ste fyzicky pri sebe.

Teda, ak chceš byť pre partnera neustále zaujímavou, hodnotnou a príťažlivou ženou. Chceš vedieť, o čom sa s ním baviť (na začiatku a aj po rokoch vzťahu) a chceš vedieť, ako si udržať vášeň, nadšenie a iskru.., aby ste boli obaja dlhodobo šťastní bez zbytočných hádok a obmedzovania sa.

Verím, že nechceš, aby ste sa po pár dňoch či týždňoch rozišli, len preto, že si nevedela, čo máš robiť. Na vzťahu treba pracovať… Veď aj kvety ti zvädnú, ak ich pravidelne nezalievaš.

 

Zamysli sa na chvíľku, čo by pre teba znamenalo…

  • Mať vzťah, v ktorom sa navzájom podporujete a pomáhate si?
  • Dozvedieť sa o partnerovi veci, o ktorých si doteraz nevedela?
  • Nahradiť rutinu a stereotyp tými krásnymi chvíľkami, ktoré boli na začiatku vášho vzťahu?
  • Byť vypočutá, milovaná a cítiť záujem muža po svojom boku?
  • Cítiť od partnera pochoenie a ochotu riešiť problémy?
  • Prehĺbiť dôveru vo vzťahu, vďaka čomu si budete bližší ako kedykoľvek pred tým?
  • Opäť sa do seba zamilovať?

Je to skvelá predstava, však? Ako by si sa cítila? Šťastná? Spokojná? Ľúbená…

Vieš, toto všetko je možné a dá sa to! Nemusí to byť iba v tvojich predstavách. Môže to byť TVOJA každodenná realita.

Vieš, láska a vzťah medzi partnermi je o všetkých maličkostiach a drobnostiach, ktoré robíš každý jeden deň a ktoré robí ten druhý, až do momentu, keď si uvedomíš, že toho človeka skutočne miluješ.

Ako vieš mám 8 ročný vzťah s mojou manželkou Evkou a rozumieme si skvele. Ver mi, že by to nebolo možné, keby som sa nenaučil, čo si mám všímať, čo je dôležité a ako vo vzťahu fungovať ako CHLAP a partner.

No priznám sa ti, že tiež mi niekedy chýba inšpirácia. Preto som sa zamyslel a dostal som nápad, z ktorého vznikli Megaťaháky, ktoré ti v článku predstavím.

Pripravil som si z nich pre teba malú ochutnávku tipov, ktoré môžeš hneď teraz vyskúšať.

101 otázok na partnera, ktoré prehĺbia váš vzťah

Vďaka týmto otázkam zistíš o svojom partnerovi to, čo ešte nevieš, alebo to na čo si počas mesiacov či rokov zabudla. Spomeniete si spoločne na svoje záľuby a koníčky, ktoré vás kedysi tak zbližovali. Nič nie je pre partnera krajšie, ako keď ti môže povedať o tom, čo ho robí šťastným.

Tieto otázky môžeš použiť kedykoľvek, keď budeš chcieť rozprúdiť debatu, aby ste sa stále mali o čom rozprávať. Rozhovor nemusí byť iba o tom, že sa svojho partnera opýtaš, aký mal deň alebo čo robili deti. Vieš, ako sa hovorí, ak sa pýtaš, tak sa veľa dozvieš.

Mám pre teba malú inšpiráciu, čo sa ho môžeš spýtať, ak ste vo vzťahu už dlhšie a chceš si trochu zaspomínať.

Môžeš sa ho opýtať: “Čo si si myslel, keď si ma prvýkrát uvidel?”

Alebo “Pamätáš si na naše prvé rande? Čo ti z neho utkvelo v pamäti?”

Ak ste ešte na začiatku vzťahu, tak sa ho môžeš opýtať veľmi praktickú otázku: “Aký je tvoj obľúbený spôsob, ktorým by som ti mala prejavovať lásku?”

Chceš získať 101 otázok na partnera, ktoré prehĺbia váš vzťah? Klikni sem a dozvieš sa viac.

 

Tu je dôkaz, že to funguje

Pred pár dňami mi do skupiny Ženy snov napísala Martina: “Všetko sa začínalo točiť okolo detí a povinností… Túžila som spraviť niečo, čo nás s partnerom viac zblíži. Popri deťoch je ťažké okoreniť vzťah, utužiť ho, spríjemniť si chvíle s partnerom a nespadnúť do “rutiny”. Chcela som, aby sme sa na seba pozerali opäť tak zamilovane ako na začiatku. 

Vďaka tebe Michal, som našla spôsob, ako sa opäť pozerať na svojho partnera ako na partnera, nielen ako na otca mojich detí, od ktorého potrebujem iba aby mi pomohol s deťmi.

Zabudla som, že mi je partnerom a nielen chlapom, ktorý musí po práci sedieť doma a pomáhať mi. Uvedomila som si, ako mi to aj sám povedal, že sa cíti ako v zlatej klietke, v ktorej nie je šťastný.

Pochopila som, že aj on občas potrebuje vypnúť, ísť von s kamarátom na kávu, pokecať s priateľmi a odísť od všetkých tých povinností, ktorými je zavalený.

Vďaka tvojim tipom, ktoré som použila, som si tiež začala všímať, že aj on má iný pohľad na mňa. Teraz dokážeme spolu viac riešiť problémy v kľude a s pochopením. Viac sme začali jeden druhého počúvať.”

Príbeh Martiny ešte pokračuje. Chceš vedieť, ako sa to všetko stalo?

“Pred víkendom som dávala partnerovi otázky, ktoré som si od teba objednala. Realita prekonala moje očakávania.

Na všetky otázky partner odpovedal úprimne a otvorene. Jasné, že niektoré odpovede ma aj zaboleli, ale niektoré ma aj veľmi príjemne prekvapili. Na ďalší deň sme v otázkach pokračovali, lebo nás to oboch zaujalo.

Môžem povedať, že mi to hodne pomohlo. A tiež si myslím, že to pomohlo aj celkovo nášmu vzťahu.

Teším sa, keď si opäť nájdeme spoločný večer a môžeme si navzájom odpovedať na otázky, zistiť o sebe viac. Opäť nás to viac zblíži a aj utuží náš vzťah. 

Som rada, že som našla spôsob, ako vypnúť z reality, ako utužiť náš vzťah aj pri deťoch, aj ho trošku okoreniť a spríjemniť si spoločné večery.

Vtreli sme do vzťahu viac romantiky a lásky. Správame sa opäť tak zamilovane ako na začiatku vzťahu a nestalo sa to “rutinou”. ” 

 

101 vecí, ktoré môžeš robiť so svojím partnerom doma

Chceš získať 101 konkrétnych tipov, ako si spríjemniť upršané alebo nudné dni doma, vďaka čomu si začnete viac rozumieť a zvýši sa medzi vami dôvera a intimita?

Ak chceš, by ti to vo vzťahu fungovalo, tak musíš brať svojho partnera ako PARTNERA a nie len ako otca tvojich detí, niekoho, kto tam býva s tebou, pomáha ti alebo ťa niekedy “vytáča” a lezie na nervy.

Sem-tam si od mobilu a sociálnych sietí treba oddýchnuť. Navrhni mu: “Dohodnite sa na dni, kedy odložíte svoje mobily úplne bokom, budete bez internetu a budete sa venovať len sami sebe.”

Tento tip môžete aplikovať, aj keď nebývate spolu. Môžete sa o tom porozprávať na video hovore: “Vymyslite a naplánujte si nejakú bláznivú spoločnú aktivitu (streľba, zoskok, splav divokej rieky, hocijaký adrenalínový zážitok)”, ktorú po skončení opatrení aj absolvujete.

Chceš získať nápady a tipy na 101 vecí, ktoré môžeš robiť so svojím partnerom. Klikni sem a dozvieš sa viac.

 

101 zaľúbených odkazov, ktoré rozdúchajú vašu lásku

Písala si zaľúbené lístočky naposledy na strednej? Je na čase tento krásny zvyk oživiť so svojím partnerom doma alebo cez správy.

Objav v sebe romantičku. Mám pre teba pripravených 101 zaľúbených odkazov, ktorými sa môžeš inšpirovať. Určite ho potešia a nabudia vás na krásny večer, ktorý ste už tak dlho nezažili.

Lenka mi napísala: “Doma používame tzv. sticky notes. Krásne ružové alebo zelené. Píšeme si na ne, čo sa nám podarilo, ako sa ľúbime alebo len tak rôzne odkazy a nalepíme ich po byte. Potom je krásne, keď ich ten druhý nájde.

Na meniny som dokonca dostala svoj darček tak, že mi priateľ napísal nápovedy na lístočky a rozlepil ich po byte. Každým ďalším lístočkom som sa priblížila k svojmu darčeku a dodalo mu to ešte viac hodnoty. Ja som mu na Valentína zase nalepila na rôzne miesta v byte odkazy ako veľmi ho ľúbim.”

Tu som pre teba pripravil malú inšpiráciu zaľúbených odkazov, ktoré môžeš hneď teraz použiť:

“Chcela by som ležať na tvojej hrudi a počúvať tlkot tvojho srdca.”

“Vždy, keď sa na teba pozriem, mám pocit, že bez ohľadu na to, čo príde, všetko bude v poriadku.”

“Niekedy ma nútiš usmievať sa len tak, bez žiadneho dôvodu.”

Chceš ďalšie nápady a tipy na zaľúbené odkazy? Klikni sem a získaj ich hneď teraz.

 

101 sexi spôsobov, ako okoreniť vaše spoločné večery

V dlhodobom partnerskom vzťahu sa často stáva, že prvotná vášeň či iskra opadne.

Sex už nebýva taký ako na začiatku, nebýva taký častý, nestriedate polohy… a to môže viesť k vypisovaniu si na sociálnych sieťach, stretávaniu sa s inými… a až k nevere.

Pokiaľ nebudeš ozvláštňovať sexuálny život s tvojím partnerom, tak to môže urobiť namiesto teba niekto iný. A to predpokladám nechceš… Zapáľ v sebe i v ňom opäť plameň vášne. Priprav sa na spoločné večery plné intimity, vzrušenia, vášne a sexu, o akých hovoria len vo filmoch. 🙂

Alebo, ak nemôžete byť spolu kvôli momentálnej situácii, tak sú spôsoby, ktoré môžete aplikovať aj na diaľku. Vieš, ako sa hovorí: “Kto chce hľadá dôvody a kto chce hľadá spôsoby.”

Prikladám ti malú inšpiráciu.

“Poznáš hru “zrkadlenie”? Sadnite si oproti sebe úplne nahí. Princíp spočíva v tom, že to, čo urobí prvý partner, ten druhý zopakuje. Môže ísť o dotyky, bozky, lízanie… nechajte pracovať fantáziu.”

“Prekvap partnera a priprav mu slávnostnú večeru, zaexperimentuj a uvar niečo z potravín, ktoré obsahujú afrodiziaká.”

Ak teraz nemôžete byť spolu, tak mu povedz, aby ti do uška šepkal: “Popros partnera, nech ti prečíta erotický príbeh/poviedku.”

Chceš získať ďalšie nápady a tipy, ako okoreniť vaše spoločné večery? Klikni sem a dozvieš sa viac.

 

Tu je ďalší dôkaz, že to funguje

Dominika sa so mnou podelila o svoj pohľad: “Počas obdobia prvej vlny som si myslela, že náš vzťah to neprežije. Absencia fyzického kontaktu a stretávania sa, na ktoré sme boli zvyknutí, bola skúška pre oboch. Jediné, na čo sme sústredili pozornosť a o čom sme sa bavili boli nové počty nakazených a sledovanie aktuálneho diania. Nebolo to dobré.

Začali sa objavovať prvé pochybnosti, až to prešlo do “virutálnej” ponorky. Akoby nebolo toho málo, že nemôžeme byť spolu, už som mala pocit, že sa ani nemáme o čom baviť, že sme obaja unavení z toho, čo sa deje a že náš vzťah úplne stráca a stratil tú iskru, ktorú dovtedy mal.  Bola som už zúfalá a naozaj som nevedela, ako z toho vykorčuľovať, aby som znova prinavrátila to krásne, čo sme medzi sebou mali.

Vďaka projektu Žena snov a Megaťahákom, ktoré som objavila doslova v hodine dvanástej, a zachránili mi vzťah aj počas zúriacej pandémie, aj počas toho, ako sme boli nútene oddelení. Myslela som si, že svojho priateľa perfektne poznám a viem o ňom všetko. Veľmi som sa mýlila. Vďaka otázkam na partnera som sa o ňom dozvedela mnoho vecí, vďaka jeho odpovediam som sa druhýkrát zaľúbila.

Vďaka zaľúbeným odkazom, ktoré som mu začala hovoriť a písať, sa ON začal viac snažiť a toľko lásky a pozornosti, ktorou sa mi to vždy snažil vrátiť som sa opäť cítila ako tá šialene zaľúbená žena ako na úplnom začiatku.

Niektoré večery sme sa len pýtali otázky, niektoré večery sme plánovali aktivity a činnosti, ktoré spolu budeme robiť, keď toto obdobie skončí a zároveň sme si obaja predstavovali, aké to bude. O to viac som sa potom naňho tešila.”

 

Čerešnička na záver

Aj keď máš partnera, tak si NIKDY nezabudni nájsť čas aj sama pre seba, pretože TY si na prvom mieste.

Pripravil som pre teba 1 tip, ktorým môžeš hneď teraz začať: “Nájdi na sebe aspoň 10 vecí, ktoré máš na sebe rada a vážiš si ich najviac zo všetkých. Následne si ich napíš.”

Vymysli si aj svoje vlastné výzvy a tipy, čo môžeš robiť, aby si sa neustále posúvala vpred.

Budem rád, ak sa o ne podelíš s nami v komentároch a inšpiruješ aj ty nás. 🙂

Praktický návod, ako sa stať ŽENOU SNOV

Klikni sem a získaj knihu Žena snov ZDARMA, v ktorej ti odhalím 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *