10 tipov, ako si udržať chlapa

Jedna vec je dostať sa do vzťahu, ale vec druhá je vzťah si udržať.

Tým, že si nájdeš chlapa a konečne sa dostaneš do vzťahu to nekončí.

Práve naopak.

Vtedy to naozaj začína…

Teda, ak chceš byť pre partnera neustále zaujímavou a príťažlivou ženou, chceš vedieť, akým chybám by si sa mala vo vzťahu vyhnúť, o čom sa s ním baviť (aj po rokoch) a chceš vedieť, ako vzťah okoreniť a rozdúchať iskru.., aby ste boli obaja dlhodobo šťastní bez zbytočných hádok a obmedzovania sa.

Verím, že nechceš, aby ste sa po pár dňoch či týždňoch rozišli, len preto, že si nevedela, čo máš robiť.

Na vzťahu treba pracovať.. Veď aj kvety ti zvädnú, ak ich pravidelne nezalievaš.

 

10 tipov, ako si udržať chlapa

Ak momentálne si vo vzťahu (alebo ešte len budeš), tak je dôležité pochopiť, že bežne po 3-6 mesiacoch prvotné zaľúbenie vyprchá, prichádzajú hádky, muž (i žena) pochybuje a je náchylnejší k rozchodu či podvádzaniu. Dá sa s tým však niečo robiť.

V článku ti predstavím prvých 10 tipov, ako si udržať chlapa. Verím, že sa inšpiruješ. Poďme na to.

 

Vyhni sa týmto chybám

1. Vzťah je o dvoch rovnocenných bytostiach. Vo vzťahu by nemal mať nikto z vás na vrch či ťahať za kratší koniec.

2. Nechoďte spať pohádaní. Vždy pred spaním si veci vyjasnite, aby ste nezaspávali s negatívnou emóciou či nevraživosťou voči sebe. Nezaspite, kým si to nevyjasníte.

3. Nezakazuj mu iné ženy. Toto bude znieť možno kontraproduktívne, ale aj muž potrebuje cítiť, že je stále žiadaný. Ak muž ľúbi, tak nepodvedie. Čiže rob všetko pre to, aby ťa ľúbil a nemusíš sa báť.

4. Nežiarli na neho chorobne. Ak je v jeho okolí nejaká ženská „hrozba“, neznepríjemňuj mu kvôli tomu život. Je prirodzené, že čím lepšie vyzerá a je hodnotnejší, o to viac sa o neho budú ženy zaujímať, hoci je zadaný. Dôveruj mu.

5. Maj svoje koníčky aj mimo neho. Vzťahom s ním by si nemala prísť o svoju vlastnú identitu. Ak rada nakupuješ, venuješ sa nejakému športu či občas vybehneš s kamoškami na kávu, nemala by si to kvôli nemu úplne rušiť. Ak sa mu to nepáči, bude sa s tým musieť zmieriť.

Vyznanie lásky ako zbalit ako udržať vzťah 10 tipov, ako udržať iskru vo vzťahu AdobeStock 73543301

6. Dopraj mu koníčky a aktivity mimo teba. Či už sú to jeho kamaráti, šport, autá či občasná diskotéka dopraj mu to. Nežiarli a nerob scény. Cieľom nie je držať si ho nakrátko a nič mu nedovoliť. Inak sa čoskoro bude chcieť z tohto zovretia dostať.

7. Prijmi ho takého, aký je. Nesnaž sa ho pretvoriť na svoj obraz alebo mať v hlave verziu, aký by mohol byť. Ak ti na ňom niečo vadí, je to tvoj problém. Buď zmeň svoj postoj k danej veci alebo odíď. On sa pravdepodobne nezmení.

8. Neponižuj svojho partnera pred inými ľuďmi. Nesťažuj sa na neho, nesmej sa mu, nenadávaj mu… ak mu chceš niečo povedať, povedz to len jemu – medzi štyrmi očami.

9. Napredujte vo vzťahu. Stagnácia znamená úpadok. Vzťah by mal mať prirodzený vývoj a neustále rásť. Začnete spolu chodiť, bývať, nasleduje požiadanie o ruku, svadba, deti… Keď sa niekde zaseknete a nechcete spraviť ďalší krok, pouvažuj, prečo je tomu skutočne tak a vyriešte to čím skôr.

10. Vyhľadávaj na ňom pozitívne aspekty. Zameriavaj sa a všímaj si na ňom hlavne jeho pozitívne vlastnosti a nezameriavaj sa na to, čo ti chýba alebo vadí. V momente, ako ho začneš vnímať negatívnejšie, ako v skutočnosti je a začneš hľadať na ňom viac chýb, vzťah bude upadať.

 

Stačí sa držať pár základných pravidiel, ako vzťah udržiavať, ďalej budovať a rozvíjať, aby ste sa aj po rokoch šialene milovali. Či už ste spolu momentálne pár mesiacov či rokov, alebo už spolu bývate a máte deti či párkrát ste sa z nejakého dôvodu rozišli a vrátili k sebe.

Posuň svoj vzťah na ďalšiu úroveň a udržíš si chlapa a iskru vo vzťahu aj roky.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *