Získaj celú kapitolu z knihy Žena snov

Predtým, ako sa rozhodneš pre celú knihu Žena snov, ktorú môžeš teraz získať ZDARMA, tak som ti pripravil malú ochutnávku z knihy v podobe bezplatnej kapitoly.

Kapitola “Ako byť všetkým, čo bude chlap kedy potrebovať” predstavuje dôležitú časť skladačky, ktorú potrebuješ na to, aby si pochopila, ako sa stať Ženou snov.

Som zvedavý, čo na kapitolu povieš, keď si ju prečítaš ?

 

Všetko mi začalo do seba zapadať

Ľahol som unavený po síce skvelom, ale neúspešnom rande do postele a začal som rozmýšľať. Prehadzoval som sa zo strany na stranu a nie a nie zaspať. „Čo tomu zas chýbalo? Prečo to nevyšlo? Nájde sa konečne „tá pravá“ aj pre mňa?“ behalo mi po rozume.

Dvesto. S vyše toľkými ženami som mal tú česť stretnúť sa a randiť počas svojej síce krátkej, ale za to intenzívnej „kariéry“. S väčšinou z nich to ale nikam neviedlo.

Dlhú dobu som si myslel, že chyba je vo mne, čo určite aj v mnohých prípadoch, hlavne na začiatku, bola, no čím viac som sa so ženami stretával a spoznával ich bližšie, tým som to videl jasnejšie. „Ahá, žeby toto bolo ono?!“ začalo mi zrazu všetko do seba zapadať.

 

Chceš vedieť, čo som si pri všetkých tých ženách všimol?

Podľa toho, ako sa správali, ako rozmýšľali a ako ku mne pristupovali, som ich dokázal zaradiť do jednej z troch kategórií. Doteraz si veľmi živo spomínam na stretnutie s Luciou. Bodaj by nie! Po pár správach, ktoré sme si vymenili, mi začala naznačovať, že by sa rada po našom dohadovanom víne presunula niekam do súkromia. Vedela, čo chce. A bolo mi jasné, že na prázdno pri nej neobídem.

Moju chuť znásobovala aj svojimi, nazvime to „odvážnymi“, fotkami. Nebabrala sa s tým. Keď sme sa prvýkrát videli, okamžite som išiel do kolien a krv sa mi presúvala z mozgu o niečo južnejšie. Už som jej mal síce plnú hlavu predtým, ako sme sa stretli, ale to bol iba slabý odvar.

Rozpustené vlasy, letné minišaty, pod ktorými nemala vôbec nič (na to ma pripravovala), sandáliky na vysokom opätku, lesk na perách a šialene intenzívny parfém, ktorý som zacítil v momente, ako ma objala.

Lucia bola čistá „mrcha“ v tom najlepšom zmysle. Hrala sa so mnou, bola drzá, provokovala ma každou bunkou svojho tela, doberali sme sa a neustále padali letmé dotyky. Obaja sme vedeli, ako to skončí. Každé ďalšie stretnutie končilo rovnako. Nevedeli sme sa jeden druhého nabažiť.

Až sme sa nabažili. Čaro opadlo v momente, ako sme zistili, že tam je iba šialená sexuálna príťažlivosť, ale ako ľudia sme si veľmi nerozumeli. Určite by som ju nepriviedol domov na nedeľný obed. Mal som pocit, že okrem svojho tela a chvíľkového rozptýlenia mi nemá čo ponúknuť. Bolo mi jasné, že keď sa dala tak ľahko zlákať mnou (a to som sa ani veľmi nesnažil), môže prísť kedykoľvek ktokoľvek iný a spraviť to isté.

 

Toľko žien a predsa tak málo možností

Na druhej strane tu bola Sisa. Tiež krásna žena, s ktorou som isté obdobie randil, no išiel z nej rešpekt a aj keď som vedel, že sa jej páčim, cítil som, že si drží odstup. A to isté som robil aj ja. So Sisou sme chodili spolu na obedy, kávičky, večere a naše stretnutia boli fajn.

Viedli sme spolu dlhé inteligentné debaty, občas som jej poradil s jej pracovnými vecami, ktoré aktuálne riešila a dokázali sme sa baviť o všetkom aj o ničom. Aj keď sa mi páčila ako žena a vedel by som si s ňou predstaviť aj niečo viac, niečo mi tam chýbalo. Nevedel som to presne vtedy pomenovať.

Bola krásna, ale nevzrušovala ma. Obliekala sa vkusne, elegantne a žensky, ale nevedel som si predstaviť, že z nej strhnem šaty. Tým, že sme si držali od seba odstup, bolo mi dokonca neprirodzené dotýkať sa jej a bral som ju vážne. A o bozku či nejakých intímnostiach ani nehovorím. Od nich sme boli ďalej ako Bratislava od Košíc.

Bola to žena, s ktorou som sa rád ukazoval v spoločnosti, brával som ju na rôzne zaujímavé miesta a aj ja som pri nej vyzeral dobre, no nič viac z toho opäť nebolo a naše cesty sa postupne rozišli.

No a potom tu bola Sabínka. Musím ju osloviť takto familiárne, pretože bola čisté zlatíčko. Sršala z nej číra radosť a dobrota. Sabínka bola milé, zlaté a nevinné žieňa, ktoré som stretol jeden večer vonku. Bola s kamarátkami a ihneď mi padla do oka. Okamžite som si ju obľúbil.

Zaujímal som sa o ňu, chcel som o nej vedieť stále viac a viedli sme spolu skvelé a dlhé debaty, v ktorých sme sa obaja cítili uvoľnene a sami sebou. Aj keď som bol aktuálne v situácii, že sa mi nedarilo a nevychádzal mi ďalší biznis, ona to videla vždy z tej lepšej stránky, podporovala ma, dokázala vypichnúť aj to najmenšie zlepšenie, ktoré som spravil a chválila ma za všetko. Bola to taká moja malá roztlieskavačka.

Bola typom ženy, ktorá by sa rozdala pre všetkých. Nikdy na nič nemala čas, pretože sa musela starať doma o rodinu, večne niečo riešila v práci a stále sa našiel niekto, koho potrebovala zachrániť. Dokonca, vždy keď sme videli nejakého psíka či malé dieťa, išla sa roztopiť. Keď sme sa stretávali, vždy mi nezabudla priniesť nejakú drobnosť, len aby ma potešila.

Všetci boli pre ňu prednejší, stavala ich na prvé miesto a na seba nemala čas. Bola skvelá kamarátka, moja druhá mamina a určite by bola aj skvelá partnerka, ale to som nikdy nezistil. Nevidel som ju ako ženu, s ktorou by som chcel niečo riešiť, pretože mi tam chýbalo to podstatné – vášeň a túžba.

Dvesto žien. A jeden z týchto troch scenárov sa v istej forme opakoval zakaždým. Ale len s piatimi či šiestimi ženami som si vedel predstaviť mať aj sex, aj vzťah a aj s nimi prežiť zvyšok svojho života.

A medzi nimi bola aj moja Evka..

Chceš vedieť viac? Chceš vedieť, ako sa stať pre chlapa všetkým, čo bude kedy potrebovať? Prečítaj si celú kapitolu zdarma, ktorú nájdeš na tomto odkaze a dozvieš sa to.

 

Ak chceš ešte viac, tak získaj a prečítaj si rovno celú knihu Žena snov, ktorú môžeš mať teraz ZDARMA a dozvieš sa, ako byť Ženou snov pre svojho vysnívaného chlapa.

V knihe Žena snov sa s tebou úprimne podelím o pravdu, ktorú už tak dlho hľadáš. Už žiadne rady od kamarátok, ktoré majú samé problémy vo vzťahoch s chlapmi. Od rodičov, ktorí ti dávajú “múdrosti”, aj keď vieš, ako to im dvom vo vzťahu “klape”. Či z magazínov, ktoré sa ťa snažia nalanáriť na ľúbivé články s cieľom zarobiť na reklame.

Si pripravená na zmenu? Chceš byť tou najlepšou možnou ženou, akou môžeš byť, aby si si pritiahla do svojho života svojho vysnívaného chlapa a udržala si si ho? Si pripravená byť Ženou snov? Tak získaj…

Praktický návod, ako sa stať ŽENOU SNOV

Klikni sem a získaj knihu Žena snov ZDARMA, v ktorej ti odhalím 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

 

Séria článkov ku knihe Žena snov:

  1. Ako som sa rozhodol napísať knihu Žena snov
  2. O čom je kniha Žena snov

  3. Získaj celú kapitolu z knihy Žena snov
author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *