Prečo je práve TERAZ vhodný čas – buď pripravená!

Možno si uvažovala nad tým, že by si vstúpila do Prémiového klubu Žien snov, ale napokon si si povedala:

“Vlastne teraz nie je ani vhodné obdobie, aj keď Klub vyzerá super, je to hlavne zamerané na vzťahy, randenie a ja som si vlastne uvedomila, že chcem venovať čas seba a nie chlapom. Nie som pripravená na vzťah. Mám teraz iné priority. Možno časom, keď to bude pre mňa aktuálne…”

Ok, v poriadku, to je fér.

Dovoľ mi, spýtať sa ťa otázku: “Stalo sa ti niekedy v minulosti, že si to nečakala a jedného dňa si narazila na chlapa, z ktorého si šla do kolien a myslela si si, že to je budúci otec tvojich detí?”

Pozri, život ma naučil za tie roky, čo pomáham mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, že láska sa deje nečakane a rýchlo.

Chceš vedieť, ako byť pripravená?
Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Potrebuješ ďalšiu pomoc? Tu je niekoľko možností

1. Staň sa členkou Prémiového klubu Žien snov, kde na teba čaká cez vyše 19 online kurzov, v ktorých ti ukážem, ako sa môžeš aj ty stať neodolateľnou a šťastnou s chlapom či bez neho a popri tom nájdeš, získaš a udržíš si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budeš šťastná vo vzťahu.

Klikni sem (a vyskúšaj si Klub na 14 dní len za 9 €) a staň sa členkou Prémiového klubu Žien snov »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako si nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného partnera bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď si doteraz nemala šťastie na chlapov či nevyšli ti s nimi vzťahy).

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Získaj praktický návod, ako byť Ženou snov a odhaľ 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa. Kniha je pre teba, ak chceš vzťah s vysokohodnotným chlapom a nechceš byť iba prestupnou stanicou, chvíľkovou zábavou, kamarátkou s benefitmi či aby ťa bral ako samozrejmosť.

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Žena snov ihneď »

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *