Rozhovor: Aj napriek nepríjemnej minulosti je spokojná a šťastná

Máme pre teba pripravený ďalší inšpiratívny rozhovor so Ženou snov – Ivonkou 🙂

V Premium klube Žien snov pravidelne prinášame našim členkám okrem hodnotných rozhovorov s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu aj rozhovory s inšpiratívnymi Ženami snov.

Ivonka je žena, ktorá si prešla aj veľmi náročnými životnými situáciami. Negatívne skúsenosti však využila ako motor a pohla sa ďalej.

V rozhovore sa dozvieš:

  • Čo sa v jej živote stalo.
  • Kedy sa rozhodla posunúť sa ďalej.
  • Čo robila pre to, aby bola neodolateľnou Ženou snov.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

Zaujíma ťa to?

Chceš vedieť VIAC? Tu sú 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako si nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného partnera bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď si doteraz nemala šťastie na chlapov či nevyšli ti s nimi vzťahy).

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Získaj praktický návod, ako byť Ženou snov a odhaľ 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa. Kniha je pre teba, ak chceš vzťah s vysokohodnotným chlapom a nechceš byť iba prestupnou stanicou, chvíľkovou zábavou, kamarátkou s benefitmi či aby ťa bral ako samozrejmosť.

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Žena snov ihneď »

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde ti budeme pravidelne prinášať ďalšie tipy, materiály, videá a články o tom, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

Pridaj sa aj do FB skupiny Klub Žien snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

PS: Chceš sa stať aj TY inšpiráciou pre ďalšie Ženy snov? Tak nám daj o sebe vedieť v tomto dotazníku »

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *