Rozhovor s Natáliou Grünwald: Buď to dám, alebo to dám!

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube Žien snov pravidelne prinášame našim členkám hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu či rozhovory s inšpiratívnymi ženami.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Máme tu pre teba pripravený celý rozhovor s business mentorkou Natáliou Grünwald, ktorá pomáha ženám budovať prosperujúci biznis a kvalitnú značku.

Začínala podnikať z totálnej nuly počas pandémie a do roka vybudovala prosperujúce podnikanie a dokonca aj zamestnala ľudí.

Odjakživa bola cieľavedomá a chcela si splniť veľké sny, ale až odchod od muža s dvoma malými deťmi a dlhmi na krku ju vystrelil do nebies.

Nemala inú možnosť a vtedy sa rozhodla, že: “Buď to dám, alebo to dám!”

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

V rozhovore ti Natália Grünwald prezradí:

– Ako začať nový a finančne zabezpečený život od úplnej nuly, bez pomoci chlapa a dokonca s dvoma malými deťmi.
– Tipy, ako sa postupne dopracovať k finančnému sebavedomiu.
– Kvôli čomu sa oplatí finančne vzdelávať a ako si postupne vytvoriť pasívny príjem.

Zaujíma ťa to?

Ak chceš získať prístup k hodnotnému obsahu a inšpiratívnym rozhovorom, tak jediné, čo pre to musíš spraviť je vstúpiť do Premium klubu Žien snov...
 
V Premium klube Žien snov získaš toto všetko:
  • Okamžitý prístup k viac ako 24 online kurzom (v hodnote 1940 €)
  • Extra balíček nefér výhody (v hodnote 358 €)
  • Nový kurz každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Exkluzívny rozhovor s expertom každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Inšpiratívny rozhovor so Ženou snov každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Skupinový hovor s CHLAPMI 2.0 a Ženami snov raz mesačne (v hodnote 97 €)
  • Prémiová komunita a poradenstvo pre členky (v hodnote 97 €)
V Klube sa dozvieš, ako sa môžeš aj ty stať neodolateľnou a šťastnou s chlapom či bez neho a popri tom nájdeš, získaš a udržíš si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budeš šťastná vo vzťahu. Klikni sem a staň sa členkou Premium klubu Žien snov »
 

Chceš vedieť ešte VIAC? Tu sú ďalšie 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako si nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného partnera bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď si doteraz nemala šťastie na chlapov či nevyšli ti s nimi vzťahy).
 
 
2. Získaj praktický návod, ako byť Ženou snov a odhaľ 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa. Kniha je pre teba, ak chceš vzťah s vysokohodnotným chlapom a nechceš byť iba prestupnou stanicou, chvíľkovou zábavou, kamarátkou s benefitmi či aby ťa bral ako samozrejmosť.
 

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde ti budeme pravidelne prinášať ďalšie tipy, materiály, videá a články o tom, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

Pridaj sa aj do FB skupiny Klub Žien snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *