Rozhovor so Ženou snov: Toto som začala robiť v manželstve inak

Máme pre teba pripravený ďalší inšpiratívny rozhovor so Ženou snov – Oľgou 🙂

V Premium klube Žien snov každý mesiac prinášame našim členkám okrem hodnotných rozhovorov s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu aj rozhovory s inšpiratívnymi Ženami snov.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Máme tu pripravenú ukážku rozhovoru s Oľgou, aktívnou, inšpiratívnou Ženou snov a mamičkou dvoch detí, ktorá nezaspala na vavrínoch. Práve počas materskej dovolenky sa rozhodla pracovať na svojom sebarozvoji a sebahodnote.

Začalo to knihami Žena snov a Šťastná vo vzťahu. Postupne sa Oľga pridala do komunity Klubu Žien snov a absolvovala kurzy v členskej zóne.

A vyústilo to až do našej spoločnej spolupráce v projekte Žena snov 🙂 Oľga je jedna z vás Žien snov, ktorá si plní svoje ciele, sny a túžby. Vieš, ako sa hovorí: “Všetko sa dá, keď sa chce.”

V tejto ukážke rozhovoru ti Oľga prezradí, čo začala robiť v manželstve inak.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

V celom rozhovore ti Oľga prezradí:

  • Vďaka čomu si zlepšila vzťah sama k sebe a tipy, ako pracovať na sebaláske a sebahodnote.
  • Čo začala aplikovať vo svojom manželstve a tým dosiahla harmonickejší vzťah.
  • Ako si usporiadať čas, ak máte detičky.

Zaujíma ťa to?

Ak chceš získať prístup k hodnotnému obsahu a inšpiratívnym rozhovorom, tak jediné, čo pre to musíš spraviť je vstúpiť do Premium klubu Žien snov...
 
V Premium klube Žien snov získaš toto všetko:
  • Okamžitý prístup k viac ako 24 online kurzom (v hodnote 1940 €)
  • Extra balíček nefér výhody (v hodnote 358 €)
  • Nový kurz každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Exkluzívny rozhovor s expertom každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Inšpiratívny rozhovor so Ženou snov každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Skupinový hovor s CHLAPMI 2.0 a Ženami snov raz mesačne (v hodnote 97 €)
  • Prémiová komunita a poradenstvo pre členky (v hodnote 97 €)
V Klube sa dozvieš, ako sa môžeš aj ty stať neodolateľnou a šťastnou s chlapom či bez neho a popri tom nájdeš, získaš a udržíš si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budeš šťastná vo vzťahu. Klikni sem a staň sa členkou Premium klubu Žien snov »
 

Chceš vedieť ešte VIAC? Tu sú ďalšie 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako si nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného partnera bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď si doteraz nemala šťastie na chlapov či nevyšli ti s nimi vzťahy).
 
 
2. Získaj praktický návod, ako byť Ženou snov a odhaľ 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa. Kniha je pre teba, ak chceš vzťah s vysokohodnotným chlapom a nechceš byť iba prestupnou stanicou, chvíľkovou zábavou, kamarátkou s benefitmi či aby ťa bral ako samozrejmosť.
 

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde ti budeme pravidelne prinášať ďalšie tipy, materiály, videá a články o tom, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

Pridaj sa aj do FB skupiny Klub Žien snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

PS: Chceš sa stať aj TY inšpiráciou pre ďalšie Ženy snov? Tak nám daj o sebe vedieť v tomto dotazníku »

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *