Ako byť ženou snov?

Ako zaujať pozornosť chlapa, ako budovať jeho záujem a získať ho aj do vzťahu?

Prečo z teba majú chlapi strach či ťa chcú len na to jedno alebo dokonca si ich náhradná matka?

Sleduj video a odhaľ úžasne jednoduché riešenie na tento zdanlivo neriešiteľný problém.
 

Vysvetlím ti to na trojuholníku – dáma, děfka, gazdiná

V tomto trojuholníku sa skrýva riešenie na to, ako jednoducho zaujať pozornosť chlapa, ako vzbudiť ďalej jeho záujem a ako ho získať do vzťahu.

Predstav si trojuholník. Jeho vrcholy sú dáma, děfka (alebo zlé dievča) a gazdiná.

Chceš vedieť, čo to znamená? Ako sa to prejavuje? Aké najčastejšie chyby ženy robia?

Buď ich chlapi majú len na sex, buď sa ich chlapi boja a vzbudzujú v nich len rešpekt a strach, alebo sú to iba “náhradné mamičky”, ktoré sa o chlapa starajú.

 

Prvý vrchol trojuholníka je dáma

Táto dáma sa prejavuje svojím myslením, sebavedomím, svojou úrovňou, rešpektom, svojimi hranicami, tým ako komunikuje, ako vystupuje.

Predstav si ju ako dámu na úrovni, sebavedomú, usmiatu, nedostupnú, ktorá je výzvou pre chlapa.

Túto dámu by si mala ukazovať chlapovi hlavne na začiatku, aby si vzbudila záujem, vybudovala rešpekt, úroveň a držala si si nejakým spôsobom svoje hranice.

 

Druhý vrchol trojuholníka je děfka

Následne, keď už máš vybudovaný záujem, chce ťa spoznávať a zaujala si jeho pozornosť, tak pridáš trochu tej “děfky”.

Prejavuje sa svojím obliekaním, svojím sexepílom, flirtovaním, zvádzaním a tým, aby vzbudzovala sexuálnu príťažlivosť medzi tebou a tým daným mužom, aby ťa nechcel len ako kamarátku alebo ťa nevidel len ako svoju náhradnú maminu.

Toto prejavuj až potom, keď ťa trochu bližšie spozná, aby si mu ukázala, že máš aj túto stránku v sebe.

Viem, že pokiaľ k tebe chlap pristupuje správne, tak máš v sebe aj to zlé dievča. Máš v sebe tú mrchu. Máš v sebe tú nenásytnú potvoru a nymfomanku, ktorá sa občas derie na povrch. Toto potrebuješ ukazovať chlapovi tiež.

 

Tretí vrchol trojuholníka je gazdiná

Gazdiná sa prejavuje starostlivosťou, pozornosťou, vzťahu k deťom, vzťahu k domácnosti či k spoločnému spolužitiu. Asi vieš, čo tým všetkým mám na mysli.

Toto by si ju mala prejavovať až potom, ako si vzbudila záujem, ako si mu ukázala aj sexuálnu príťažlivosť, aby vedel, že je možné niečo aj po tejto stránke. Následne mu ukážeš niečo z tej gazdinej.

 

“Ako sa to prejavuje? Ako toto máš chlapovi ukazovať?”

Prekvapím ťa, poteším alebo sklamem. Prejavuješ to každým jedným kontaktom, každým jedným prejavom či na sociálnych sieťach – Facebooku, Instagrame, v správach, čo zdieľaš o sebe, aké fotky publikuješ… Čiže, ako sa prejavuješ navonok.

Takisto aj osobne, keď si na diskotéke, keď si v meste, keď si v práci, keď si medzi priateľmi. Cez toto všetko dávaš najavo tieto tri svoje stránky.

Otázka je: “Kedy ich dávaš najavo a v akom pomere?”

 

Najväčšie chyby, ktoré ženy robia

Najväčšie chyby, ktoré ženy robia v trojuholníku dáma, děfka, gazdiná sú, že sa prejavujú iba ako dáma a neukazujú takmer žiadnu děfku a gazdinú.

Vo výsledku sa to prejavuje práve tým, že je tam len rešpekt, je tam strach z teba a nie je tam žiadna (sexuálna) príťažlivosť. Ani nič. Ďalej ťa chlap nechce spoznávať. Bojí sa ťa.

Ďalšia hlavná chyba, ktorú ženy robia, čo vidím je, že sú hlavne děfky a zdieľajú na Facebooku alebo na Instagrame nejaké svoje, nazvime to zaujímavé fotky, posielajú svoje fotky chlapom, samé minisukničky, výstrihy…

Snažia sa chlapa zaujať svojím telom, výzorom a vzbudzujú takúto pozornosť. Potom sa čudujú, že ich chcú chlapi len na to jedno. Vyplakávajú a sťažujú sa.

Tretia chyba je, keď ženy ukazujú len gazdinú, že sa postarajú o chlapa, sú pozorné, starostlivé, milé, bez nejakého sebavedomia, rešpektu, sexuchtivosti či sexepílu. Potom sa čudujú, že zrazu je u nich chlap nasťahovaný, starajú sa o neho a sú len jeho náhradné mamičky.

Toto sú TRI najčastejšie chyby, ktoré ženy robia.

 

Zhrniem ti to

Toto je môj trojuholník – dáma, děfka, gazdiná, ktorý rieši (možno) najkomplexnejší problém, ktorý ženy majú. A to je, ako vzbudiť záujem chlapa, ako si udržiavať jeho pozornosť, budovať to ďalej a ako následne skončiť s ním vo vzťahu a udržať si to.

Využívaj tento trojuholník. Ukazuj na začiatku viac dámy, potom pridaj děfku a na záver gazdinú. Uvidíš, ako ti to s chlapmi zrazu pôjde. Viac sa o tomto koncepte dozvieš v mojej knihe Žena snov.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *