Prečo ti neodpisuje a čo s tým?

Strávili ste spolu pekné chvíle, no odmlčal sa. Je to už týždeň, “nemá čas”, “má toho veľa”…

Videl tvoju poslednú správu, no neodpísal.

Prečo?
Odoberaj Žena snov videá

 

Stalo sa to aj tebe?

Poznáš to, pravdepodobne, si sa dostala do takej situácie, že si sa stretla s chlapom, respektíve ste sa zoznámili či už na internete alebo osobne.

Možno sa stalo, že po nejakej dobe, aj keď to bolo na začiatku skvelé, tebe sa zapáčil, prípadne si sa naňho namotala, tak chceš, aby sa to posunulo ďalej, ale on sa z nejakého dôvodu zasekol. Zastavil. Neodpisuje ti. Odmlčal sa.

Už je to niekoľko dní, týždeň a nemá na teba čas. Má toho zrazu veľa. Videl tvoju poslednú správu a neodpísal ti.

Potrebuješ pochopiť, prečo sa tak, pravdepodobne, stalo a čo za tým môže byť. Prezradím ti, čo ideálne nerobiť v takomto momente, aby si ho už nadobro nestratila.

 

Dôvody, prečo ti chlapi neodpisujú

Jeden z dôvodov, prečo chlapi neodpisujú a ja ti to budem hovoriť aj zo svojej vlastnej skúsenosti chlapa, ktorý sa zoznamoval s enormným množstvom žien.

Písal som si s mnohými ženami, randil som s nimi a viem na základe, čoho som im odpisoval, neodpisoval, na základe čoho som vyvíjal iniciatívu alebo som ich radšej ignoroval.

Častokrát chlap, ktorému píšeš alebo respektíve chceš, aby ti odpísal a neodpisuje ti, ignoruje ťa, nemá na teba čas, tak naozaj môže byť zaneprázdnený.

V tom momente sa môže venovať svojmu biznisu, práci na sebe, práci na svojich koníčkoch, je šťastný aj nezadaný a maká na svojom živote, aby ho zlepšoval, aby pritiahol do svojho života lepšie a lepšie ženy.

To mu nemôžeš mať za zlé, že je zaneprázdnený a pracuje na sebe. Práveže by si mala byť rada a vďačná za to, že chlapi sa chcú takto posúvať ďalej.

Častokrát je to aj z toho dôvodu, že sa ženy chlapom vtierajú. Doslova im vypisujú, neustále ich bombardujú správami a chcú mať jeho pozornosť. Chcú, aby sa venoval len im.

Taktiež to môže byť aj z dôvodu, že ho nezaujímaš až tak, ako si si myslela. Môžu tam byť aj iné ženy, s ktorými sa práve stretáva. Keď je s nejakou inou na stretnutí, tak ti nebude odpisovať. Keď si píše aktuálne s viacerými ženami naraz, nemôžeš byť taká naivná, že asi tu len TY a s nijakou inou si nepíše alebo sa nestretáva.

Pokiaľ nie ste spolu v nejakom exkluzívnom partnerskom vzťahu, tak musíš rátať s tým, že nebudeš uňho na prvom mieste a nebude celý život podriaďovať len tebe. Pravdepodobne by si také niečo ani nechcela.

Je možné, že nevidel tvoju správu, nezachytil ju, má tam viacero správ, nebol na internete…

 

TOTO nerob

Najhoršie, čo môžeš v takom momente spraviť je, že mu to vyčítaš, že prečo ti neodpisuje, že či si z teba robí dobrý deň, alebo čo toľko robí, alebo či je s nejakou inou. Toto je prejav zúfalého správania, kedy tlačíš na pílu, pcháš sa mu do zadku a naozaj pôsobíš zúfalo.

Toto chlapa od teba ešte viac odradí a nebude chcieť s tebou nič mať.

Teraz už vieš, čo by si nemala robiť, keď ti chlap neodpisuje.

 

TOTO by si mala robiť

Ak ti chlap neodpisuje, tak toto by si mala ideálne robiť. Venuj sa sama sebe, nerieš to, makaj na sebe, venuj sa svojim koníčkom, venuj sa svojim kamarátkam, choď von…

Keď ti neodpisuje, nerieš ho v tom momente. Aj on, ako som ti povedal, môže byť zaneprázdnený. Nemusel si práve pozrieť správu a ani nevie, že si mu písala.

Fakt, to najhoršie, jedno z tých najhorších vecí, čo môžeš spraviť je, opäť mu napíšeš, opäť ho bombarduješ, sťažuješ sa, že nemá na teba čas. Bav sa aj s inými chlapmi. Zoznám sa s nejakými novými ľuďmi. Nečakaj na niekoho, na toho jedného, ktorý by sa ti niekedy mohol ozvať a počkaj si na odpísanie.

Naozaj, vytrvalosť a trpezlivosť sa v tomto vypláca. Keď aj mne v minulosti napísala žena znovu a nepočkala na moju predchádzajúcu správu, tak som hneď v tom momente vedel, že má o mňa (možno) väčší záujem, ako by mi chcela dať najavo.

Dokázal som z toho vyčítať, že: “Ok, stráca pre mňa nejakú výzvu a nebudem sa ja snažiť, aby som jej písal alebo som sa jej ozýval.”

Najlepšie, čo v tom momente mohla tá žena spraviť je, že sa mohla odmlčať, neodpísať prvá, chvíľočku toho chlapa ponaťahovať a tým opäť naštartovať jeho záujem.

Ak ti náhodou odpíše, ale neskoro, možno po pár minútach neskôr, ako si čakala, po pár hodinách, po pár dňoch, po pár týždňoch sa ti ozve, tak opäť jedna z tým najhorší vecí, ktoré môžeš spraviť je, že ho zvozíš pod čiernu zem, naložíš mu, že: “To ti teda trvalo mi odpísať… Čo si stratil môj kontakt,” alebo niečo podobné.

Opäť chlap bude cúvať a nebude sa chcieť s tebou baviť ďalej. Namiesto toho sa tvár, fakt, sa tvár, ako keby sa nič nestalo. Ty sama si z toho zober ponaučenie.

Ak ti chlap nepíše dlhšiu dobu, alebo ak ti nenapíše vôbec, tak úprimne, je to preto, že ho nezaujímaš, nemá o teba záujem, ako si v tom momente myslíš.

 

Buď ženou snov pre tvojho pána božského

Neustále potrebuješ na sebe pracovať, zvyšuj svoju hodnotu, makaj na svojom sebavedomí, na tom, aby si bola tou najlepšou možnou ženou pre takého chlapa, ktorého chceš, aby si bola ženou snov pre tvojho pána božského.

Chlap, ktorý má o ženu záujem a chce ju, tak ju určite neignoruje, určite jej nehovorí, že nemá na ňu čas, určite jej nehovorí, že má toho veľa.

Keď chlap chce, napíše aj o päť minút. Keď chlap chce, tak aj o polnoci sa vie s tebou dohodnúť na stretnutí.

Takže, keď ti neodpisuje, tak je to z veľkej pravdepodobnosti preto, lebo si ho dostatočne nezaujala a nie si pre neho dostatočne príťažlivá.

Nemyslím to z hľadiska výzoru, ale tým, ako sa prejavuješ, ako ste sa bavili a nepreskočila tam iskra. Čo môžeš robiť, je, pracovať na sebe ďalej, bav sa aj s inými chlapmi, pretože nikdy to nie je o tom jednom, ktorý ti neodpisuje.

Stojí tu zástup ďalších, s ktorými si môžeš písať alebo respektíve, s ktorými sa môžeš baviť a z čoho môže niečo byť.

 

Zhrniem ti to

Takže pracuj na sebe ďalej, zvyšuj svoju hodnotu, buď sebavedomejšia, užívaj si život, makaj na svojich koníčkoch, pracuj na svojich vášňach a stretávaj sa s ďalšími ľuďmi.

Uvidíš, že ti bude jedno, keď ti nejaký chlap, ktorý za to v tomto momente, pravdepodobne, ani nestojí päť minút alebo hodinu alebo týždeň neodpisuje.

Ak sa ti tento článok a video páčilo a myslíš si, že môže niekomu pomôcť, pošli ho svojej kamoške, pridaj sa aj do skupiny Klubu Žien snov, na Facebooku, pridaj sa aj na odber Youtube videí a zdieľaj ho so svojimi priateľmi alebo s kamarátkami, ktorým by mohlo pomôcť.

Verím, že ti toto video pomôže. Neskutočne sa teším, že môžem zdieľať s tebou a ďalšími ženami moje tipy, rady, ako byť Ženou snov.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  2 Comments

 1. Natália
  23. augusta 2021
  Odpovedať

  Ja by som sa len chcela opýtať. Spoznala som muža, ktorý je vyspelý, vie čo od života chce a boli sme spolu 2krát vonku, dlho do noci a bolo nám super. Potom na týždeň išiel do roboty, keďže pracuje mimo SR a len na vikendy sem chodí. Hneď po druhom stretnutí sme sa dohodli že víkend, čo príde strávime spolu. Boli sme dohodnutí na sobotu a od piatka sa neozýval, neodpisoval a ani nedal vedieť, že čo sa deje. Písala som mu dosť, veď sme boli dohodnutí ísť von a už som aj mala strach, že či sa mu niečo na ceste nestalo. V nedeľu mi na jednu správu na inej sociálnej sieti, kde sme obvykle komunikovali odpísal, že nech sa nebojím, že žije a píše hneď ako sa bude dať. No stále sa neozval. Stále neviem prečo sa sobota zrušila, a prečo nedal ani vedieť, že sa to ruší. Predtým odkedy sme sa spoznali sme si písali, každý deň a ešte mi cely týždeň písal, že sa teší na sobotu, ako ju strávime spolu. Chcem názor, že čo mám robiť teraz ja, či ďalej písať alebo čo a hlavne aký je váš názor, že čo sa asi mohlo stať.

  • Michal Kopecký
   5. novembra 2021
   Odpovedať

   On sa má snažiť o teba, nie ty o neho Natália. Čím viac ty chceš, o to bude chcieť menej on. Zaraď spiatočku, prečítaj (znovu) knihu Žena snov a užívaj si skutočný záujem.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *