AKO zistíš, či sa mu páčiš

Možno sa ti už niekedy v minulosti stalo, že si si nebola istá či sa mu páčiš, vysielal ti zmiešané signály, nevedela si na čom si a nevedela si si vysvetliť jeho správanie.

Teraz ti chcem z pohľadu chlapa povedať, čo chlap robí či hovorí, keď sa mu žena páči. Chcem ťa posmeliť, aby si si od tohto momentu začala tieto veci na chlapoch všímať a bola si si istá, že ťa chce.

Pozri si video a prezradím ti, ako zistíš, či sa mu páčiš a či ťa neberie len ako kamarátku.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Ako sa s tebou baví, keď ste spolu?

Všímaj si počas rozhovoru, ako sa s tebou baví, keď ste spolu. Udržuje s tebou očný kontakt? Pozerá ti do očí, prikyvuje hlavou, usmieva sa, má záujem o teba, má záujem o konverzáciu s tebou?

Chce ťa skutočne spoznať, pýta sa ťa zaujímavé otázky? Dáva ti svoju plnú pozornosť, chce ťa zaujať, Dáva ti rôzne komplimenty. Dokáže na tebe niečo oceniť.

Pýta sa ťa aj osobné veci a zdieľa s tebou rôzne osobné veci o sebe. Podpichuje ťa, flirtuje s tebou, doberá si ťa.

Pokiaľ napríklad iné ženy porovnáva s tebou, že: “Vieš čo… je vtipná, ale nie je taká vtipná ako ty,” alebo niečo podobné, tak sa určite o teba zaujíma a určite sa mu páčiš.

Pokiaľ napríklad jeho reč tela smeruje k tebe, nakláňa sa k tebe, svoje nohy alebo svoje ramená má natočené k tebe, tak tiež má o teba záujem. Toto nepriamo hovorí, že sa mu páčiš.

Pokiaľ sedí blízko pri tebe, vyhľadáva tvoje dotyky, dotýka sa viacej teba ako napríklad iných žien a nevidíš, že sa dotýka s každou, ale proste špeciálne s tebou, tak áno, páčiš sa mu a má o teba záujem.

 

Zrkadlí ťa?

Tiež sa mu páčiš, keď používa rovnaké slová, ako používaš ty, alebo pokiaľ robí veci, ako robíš ty. Keď sa nakloníš, tiež sa nakloní, alebo keď si prekrížiš ruky, tiež si prekríži ruky.

Toto sa volá zrkadlenie a robíme to, pokiaľ nám je niekto sympatický, alebo pokiaľ sme spoločne zladení.

 

Neskrýva sa s tebou

Keď ťa predstaví kamarátom, alebo svojej rodine, alebo ťa vodí na verejné priestory, tak sa mu tiež páčiš a má o teba serióznejší záujem.

 

Čo pre teba robí?

Ak spomenieš, že máš rada nejaký film, alebo by si ho chcela vidieť, tak vybaví lístky. Alebo pokiaľ zistí že si smutná, chce ťa rozveseliť a pošle ti napríklad nejaké vtipné video.

Pomáha ti, keď niečo potrebuješ a snaží sa ti ukázať svoju mužskú stránku. Týmto ti opäť dáva najavo, že sa mu páčiš ako žena a má k tebe nejakú istú dávku náklonnosti.

 

Ako sa správa voči iným ženám?

Pokiaľ napríklad flirtuje s každou alebo len s tebou. Pokiaľ flirtuje s každou, ale zas naopak s tebou vôbec nie, to môže znamenať, že má k tebe rešpekt a že ťa má rád a neberiete ťa ako všetky ostatné. Takže aj toto sa dá takto interpretovať.

To isté pokiaľ ho možno stretneš s nejakou kamoškou, alebo nejakou ženou a hneď dôjde na vaše mená a ona povie: “Veronika, jasné, hovoril mi o tebe. Rada ťa spoznávam,” tak sa môžeš staviť, že ťa neskrýva, že ťa nezatajuje a pokiaľ o tebe hovorí aj ostatným ženám, tak je veľmi vysoko pravdepodobné, že má o teba záujem a že sa mu páčiš.

 

Nájde si na teba čas

Pokiaľ ti sám napíše, pokiaľ ti sám zavolá, pokiaľ ťa zavolá na stretnutie. Pokiaľ chce s tebou tráviť čas. Pokiaľ si ho nájde pre teba aj vo svojom zaneprázdnenom kalendári.

Pokiaľ má toho veľa, ale nájde si čas večer o desiatej, v noci, ráno alebo počas obednej prestávky, tak áno, má o teba záujem, chce sa s tebou stretávať a chce s tebou niečo riešiť.

Pokiaľ sa venuje len tebe, napríklad ste na nejakom večierku, na nejakej párty, je tam viac ľudí a on chce tráviť čas hlavne s tebou, tak tiež má o teba záujem a páčiš sa mu. Pokiaľ ste napríklad spolu a chce byť s tebou sám a vyhľadáva nejaké romantické miesta pre vás, chce ukázať nočnú oblohu, vymýšľa nejaký program, tak tiež má o teba záujem.

Keď vymýšľa niečo, čo by ťa mohlo zaujať, tak sa mu určite páčiš. Možno pociťuje aj jemnú nervozitu, keď sa pousmeje, keď sa začervená, keď niečo povieš, spravíš alebo on spraví alebo povie.

Pokiaľ ťa rozosmieva, pokiaľ sa snaží, aby si sa dobre cítila, dotýka sa ťa, flirtuje s tebou. Posiela ti na internete smajlíkov (žmurkajúcich, flirtujúcich).

Rád sa s tebou baví, rád s tebou komunikuje a možno ti povie občas medzi rečou nejaké zlatíčko, alebo niečo podobné a nehovorí to každej stále a nehovorí ti to hneď od prvej správy, ktorú ti napíše, tak tiež sa mu páčiš, tiež má k tebe nejakú náklonnosť. A to je ono.

 

Pár slov na záver

Verím, že ti to pomohlo, aby si vedela, ako sa chlap správa. Či sa mu páčiš, či to má budúcnosť. Pokiaľ si všimneš, že chlap robí aspoň dva, tri či štyri náznaky, ktoré som ti vyššie popísal, tak si budeš viac istá, že sa mu páčiš, že ťa neberie len ako kamarátku a môžete spolu pokračovať.

Ale POZOR, pokiaľ sa lepí na každú druhú, pokiaľ ťa nevodí medzi kamarátov alebo pokiaľ ťa nepredstaví aj niekomu svojmu známemu. Pokiaľ ťa vodí len niekde po večeroch, pokiaľ si nevie nájsť na teba čas, pokiaľ sa ti nevie ani sám ozvať, tak takýto chlap o teba záujem nemá a odporúčam ti, aby si s ním nepokračovala.

Staň sa výzvou, staň sa nedostupnou, začni randiť s inými chlapmi, s ktorými to má zmysel, ktorým budeš venovať svoj drahocenný čas a nebudeš sa snažiť tam, kde to jednoducho nejde.

Chápem, že chceme to, čo nemôžeme mať a takto fungujeme. ALE občas sa treba nad tým zamyslieť, že či to robíme správne a či má zmysel v tom pokračovať, pokiaľ tam tieto veci nenájdeš a nevidíš.

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a môjho Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *