AKO mu dáš jasne najavo, že ho nechceš

Minule sme sa bavilo o tom, ako mu dáš najavo, že sa ti páči a ako zistíš, keď sa páčiš ty jemu. ALE povedzme si na rovinu, že sa občas môžeš dostať do situácie, keď ťa chcú chlapi, ktorých TY nechceš.

Vtedy sa vynára otázka: “Čo s tým?”

Vo videu som ti popísal 3 kategórie chlapov. Na základe, ktorých vyhodnotíš, ako máš na nich reagovať.

Pozri si toto video a prezradím ti, ako mu dáš jasne najavo, že TY ho nechceš a nemáš oňho záujem.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

1. kategória: Úchyláci

Možno aj tebe píšu chlapi – úchyláci, ktorí nemajú nič lepšie na robote, len posielať ženám rôzne sexuálne návrhy, finančné odmeny za bozkávanie neviem čoho, namáčanie nôh do jogurtu a radšej nebudem rozvádzať ďalej tieto predstavy, aby som ti nespôsobil ujmu.

Na týchto chlapov ti odporúčam absolútne nijak nereagovať. Nedávaj im vodu na ich mlyn, nekomunikuj s nimi, nesnaž sa im niečo vysvetliť. Takémuto chlapovi veľmi ťažko pomôžeš. Rovno ho zablokuj a netráv s ním ani sekundu svojho času.

 

2. kategória: Vytrvalci

To sú chlapi, ktorí ti napíšu: “Ahoj. Ahoj. Ahoj, pekný deň. Ahoj, ako sa máš? Ahoj, prečo mi nepíšeš? Ahoj, poďme na burger.” Alebo niečo podobné a ty si absolútne nereagovala ani na jednu ich správu, alebo možno niekedy dávno pred 2 rokmi si reagovala na ich prvú správu, ale nedali si pokoj.

Na takýchto chlapov ti odporúčam ísť jednoduchým spôsobom, tým že im povieš/napíšeš: “Počuj, očividne nemám o teba záujem, poprosím ťa nekontaktovať ma,” a kľudne si ho vymaž, zablokuj ho pokiaľ takéto niečo nepochopí.

Týmto chlapom to potrebuješ povedať fakt na rovinu, lebo oni to očividne inak nepochopia, že mi neodpisuješ, alebo nejako na nich nereaguješ.

 

3. kategória: Normálni chlapi

To sú chlapi, tí úplne bežní normálni chalani, s ktorými sa nejakým spôsobom začneš baviť. Možno si sa s nimi aj stretla, dala si im na seba kontakt, možno si s nimi flirtovala, možno si sa s nimi bozkávala. Možno si sa s nimi aj vyspala.

Ale nechceš s nimi nič riešiť, nevidíš to pre vás ružové do budúcna a myslíš si, že to medzi vami nemá nejakú svetlú budúcnosť.

On ti vypisuje, možno ťa otravuje, možno má od toho očakávania a ty mu nejakým spôsobom chceš dať najavo, že z toho nič nebude, aby ťa nechal tak a skúšal takéto niečo na inú.

Väčšinou nechceš byť tá zlá a nechceš byť na neho zlá. Chceš si zachovať svoju vlastnú tvár a nechceš ho raniť. No a tak sa vyhováraš. Tak sa to snažíš zahrať do “outu”. Ochladneš. Možno ho ignoruješ.

Hovoríš mu, že: “Vieš čo, ja si teraz nikoho nehľadám.” Alebo: “Mám toho veľa do školy. Mám toho veľa do práce. Nemám teraz na nič čas.” A myslíš si, že on takéto niečo pochopí.

Lenže, ak to nechápe, čaká a napíše ti znova a spýta sa ťa, kedy budeš mať čas, tak ho začneš v tej druhej fáze ignorovať. Neodpisovať mu a dúfaš, že ho to prejde. Lenže nakoniec ten chlap zostane sklamaný, zostane zatrpknutý, bude mať na vás ženy zlé srdce a to je tým paradoxom.

Ty si mu nechcela ublížiť, nechcela si ho raniť. Ty si nechcela byť tá zlá, ale nakoniec také niečo dosiahneš práve tými výhovorkami, ignoráciou a tým že ochladneš.

Takže otázkou je, ako to spravíš elegantne a diplomaticky tak, aby si si aj ty zachovala svoju tvár a aby to malo na neho čo najmenší dopad, aby nebol z toho sklamaný, zronený a neutrpelo jeho ego a sebavedomie.

Ty mu to potrebuješ odkomunikovať na rovinu tak, aby tomu rozumel, aby si z toho niečo odniesol a aby to bolo medzi vami maximálne jasné. A toto je to, čo ti odporúčam u tých chlapov od dnešného dňa robiť. Pretože my to doslova potrebujeme.

Potrebujeme, aby nám ženy konečne na rovinu povedali: “Nie, nemáme o vás záujem. Nebola tam príťažlivosť. Toto mi tam nevoňalo, spravil si tamto, toto sprav nabudúce pri nejakej žene inak. So mnou pravdepodobne nebudeš nič riešiť.”

My to potrebujeme počuť ako spätnú väzbu, aby sme možno pri vás v budúcnosti, alebo pri nejakej inej žene to spravili správne a aby sme vedeli, že čo máme robiť, aby sme si nemuseli takéto niečo domýšľať.

Čiže odporúčam ti vôbec na začiatku, keď s tým chlapom nechceš nič riešiť. Keď sa ti nepáči. Nie je ti sympatický. Tak ani s ním nezačni komunikáciu, ani len zo slušnosti, lebo ťa tak vychovávali, alebo niečo podobné. Proste nebav sa s ním, neodpíš mu, nedaj mu na seba kontakt. Nestretni sa s ním osobne.

Keď je nástojčivý, tak opäť vymaž jeho kontakt, zablokuj ho alebo niečo podobné. Pokiaľ nechápe tú tvoju prvú fázu nezáujmu. Pokiaľ ste sa už dali nejakým spôsobom do reči, ale ty si spoznala niekoho iného, alebo nechceš sa s ním ďalej stretávať a on možno má k tebe nejaké city, alebo má od toho nejaké očakávania, ale ty to tak vôbec necítiš, tak ti odporúčam v tom momente, keď s ním nič nechceš riešiť, aby si mu to dala jasne najavo, že takéto niečo nebude možné s tebou do budúcna.

 

Použi metódu sendviču

Odporúčam ti to spraviť metódou sendviču, čiže na začiatku spravíš niečo pozitívne, potom do toho vsunieš to, čo by si chcela, aby si z toho ten chlap odniesol a aby pochopil, že teraz z toho nič nebude. A nakoniec to zakončíš niečím pozitívnym, aby si zachoval aj on svoju tvár, ty svoju tvár a aby si z toho vyšla nie ako zlá, ale nakoniec ako dobrá.

Takže napríklad to, ako mu to odkomunikuješ ideálne z očí do očí, ale keď chceš, je to čisto na tebe, je to tvoje rozhodnutie, keď mu to napíšeš, alebo zavoláš, tak môžeš začať teda pozitívnym: “Vieš čo, si super chalan. Vždy si bol ku mne milý, vždy si sa ku mne zachoval fér a cítim sa pri tebe dobre a tiež sa chcem zachovať k tebe fér a chcem byť k tebe maximálne otvorená a úprimná.

Vieš čo? Chýba mi tam niečo viac. Nejaká tá iskra, nejaká tá chémia. Necítim tam tú príťažlivosť, alebo že by si bol práve ty ten chlap, ktorého hľadám. Vieš čo, mrzí ma to, ale takto to cítim, takto to v tomto momente je a pri tebe to necítim. Si však fakt úžasný chalan a myslím si, že…”

Teraz zakončíš tým pozitívnym. “Že iné ženy budú z teba nadšené. Ja to nie som, ale verím, že pre nejakú inú budeš ten pravý a správny.”

Teraz je na tebe, že či sa s ním chceš ďalej stretávať, chceš byť nejakým spôsobom jeho kamarátka. Nemusíš zákonite páliť mosty a prerušiť s ním nejaký kontakt.

Je iba na tebe, či sa rozhodneš doplniť: “Vieš čo, môžeme niekedy spolu vybehnúť niekam do kina ako kamoši,” alebo niečo podobné. A pokiaľ si naozaj chceš takto vybehnúť.

Ale pokiaľ sa s ním už nechceš stretnúť alebo s ním nechceš pokračovať v komunikácií, tak môžeš zakončiť čisto tam, že: “Vieš čo, nevidím to. Si super chalan pre nejakú inú ženu, ale proste pre mňa nie a verím, že to pochopíš správne a pochopíš to v tom dobrom úmysle, ako je to myslené a niečo si z toho odnesieš.”

Keď sa rozhodneš môžeš mu odporučiť moju knihu pre chlapov Príťažlivosť alebo Ako ju získať. Niektoré moje kamošky takýmto spôsobom chlapom odporúčajú moju literatúru, aby to nabudúce spravili správne. Teda, aby chlapi vedeli, čo majú robiť a nie len vedeli to, že teda s tebou takéto niečo nepôjde.

Pokiaľ bude z toho nejaký smutný, sklamaný, bude ďalej otravovať, bude sa ťa vypytovať a bude ti to nepríjemné, tak v tom momente môžeš s ním prerušiť kontakt, pretože očividne to nepochopil. Ty si spravila všetko, čo si mohla pre to, aby si si zachovala svoju tvár, aby si mu dala spätnú väzbu a aby si z toho ideálne aj niečo odniesol.

Verím, že po tomto videu bude k nám chlapom viac žien otvorenejších a úprimnejších, keď sa vám niečo nepáči, tak nám to poviete. Pokiaľ s nami nič nechcete riešiť, poviete nám to. Nebudete nás ignorovať, nebudete k nám chladnejšie a nebudete čakať, že si domyslíme, že čo máme spraviť, alebo že čo sme spravili zle.

Spravte to aj pre seba, aj pre nás a tým bude verím, že viac párov, chlapov, ale aj žien spokojnejších a šťastnejších.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti a dávalo ti zmysel, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde zistíš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *