Ako zistíš, že ťa chlap chce len na to jedno?

Pokiaľ chlap vie, ako na ženy a ty si sa naňho namotala, tak prestaneš sledovať jasné znamenia, ktorými ti chlap signalizuje, že s tebou nechce nič viac riešiť. Niektorým chlapom vyhovuje takýto stav, a teda, že má ženu len na to JEDNO.

Ty očakávaš, že by z toho niečo mohlo byť, ale nebude, pretože chlap sa správa určitým spôsobom, vďaka čomu ti vysiela, že bude z toho len sex a nič viac od toho neočakávaj.

Chceš vedieť, akým spôsobom sa takýto chlap správa?

Pozri si toto video až do konca a dozvieš sa, na čo by si si mala dávať pozor, ak nechceš, aby si bola len na to jedno:

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Ako to viem?

Tiež som chlap a tiež som sa istým spôsobom správal k istým ženám, s ktorými som si len užíval, ktoré som mal len na sex a s ktorými som nechcel nič viac riešiť.

Preto ti viem povedať, ako môžeš čítať medzi riadkami to, čo ti chlap dáva najavo, alebo to, čo chlap robí, alebo hovorí, že nebude z toho nič viac a bude chcieť s tebou mať len sex.

Pokiaľ chlap do teba investuje, pokiaľ si vie na teba vyhradiť čas aj počas dňa, popri svojej práci. Pokiaľ si súčasťou aj jeho bežného dňa a jeho bežného života. Skočíte spolu na obed, ukazuje sa s tebou aj na verejnosti, úplne v pohode ťa predstaví aj svojim kamošom, kamoškám, prípadne rodine.

Pokiaľ ti dôveruje, pokiaľ sa s tebou ukazuje aj niekde na verejnosti, nielen po nejakých zákutiach, tak je vysoko pravdepodobné, že ťa berie ako potenciálnu priateľku, kamarátku a neuvažuje nad tým, že by si bola len na sex.

 

Toto robí pokiaľ ťa chce len na to jedno

Poďme teraz čítať medzi riadkami. Pravdepodobne sa mnohé z vás v tomto nájdu – či už z minulosti, alebo zo súčasnosti s chlapom, ktorý sa ti páči, ktorého chceš, s ktorým by si chcela niečo riešiť.

Pokiaľ ti chlap zavolá len večer, pokiaľ sa chce s tebou vidieť len po tme, pokiaľ ťa zoberie do kina a potom niekde na hotel alebo do auta. Pokiaľ sa s tebou chce baviť len o sexe a iné témy ho ani extra nezaujímajú.

Pokiaľ si pýta od teba zakaždým len nejaké sexi fotky. Pokiaľ ťa nepredstaví svojim kamarátom, pokiaľ sa vyhýba nejakým stretnutiam na verejnosti.

Pokiaľ sa vyhýba baveniu o vás, pokiaľ ti neukazuje iné ženy, nehovorí ti o iných ženách a keď príde do kontaktu s nejakou inou ženou, tak znervóznie, tak toto všetko sú signály pre teba, že ťa má len na to jedno, nič viac s tebou nechce riešiť a takýmto spôsobom ti dáva najavo, že nič extra z toho nebude.

 

Zhrniem ti to

Odporúčam ti, aby si sledovala rôzne náznaky a signály, ktoré chlap robí, ktoré chlap hovorí, že z toho niečo bude, alebo z toho nič nebude.

Ešte raz ti to zhrniem, aby si to mala pokope. Pokiaľ sa chlap chce s tebou stretávať aj počas dňa, vyhradí si na teba čas, nestretáva sa s tebou len večer, dokáže ťa predstaviť svojim kamarátom, svojej rodine, neskrýva sa s tebou po autách, po hoteloch alebo nejakých tmavých miestach, tak je vysoko pravdepodobné, že môže z toho niečo byť.

Je to na dobrej ceste a nechce s tebou len to jedno, ale môže z toho niečo byť do budúcna.

Naopak, pokiaľ sa bude s tebou baviť len o sexe, pokiaľ bude chcieť mať vždy na stretnutí s tebou sex, pokiaľ sa bude s tebou chcieť kontaktovať len po večeroch, nepredstaví ťa ani svojim kamarátom, kamarátkam, rodine.

Pokiaľ chce od teba len tie sexi fotky a vyhýba sa nejakému baveniu o vás a tomu, že by ste mohli budovať nejakú spoločnú budúcnosť, tak v tom momente ti vysiela, že chce len to jedno. Dávaj si teda na toto pozor. Čítaj medzi riadkami.

Toto sú najčastejšie signály toho, ktoré ti chlap vysiela pokiaľ ťa chce len na to jedno a vďaka tomuto to odhalíš. Vďaka tomuto sa môžeš tomu začať vyhýbať. Pokiaľ to tak nechceš, tak by si mala hľadať niečo iné a dať priestor takému chlapovi, ktorý bude chcieť s tebou riešiť aj niečo viac.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak určite daj tomuto videu like, pošli ho svojim kamoškám, o ktorých si myslíš, že by im takéto niečo pomohlo. Keď nevypočujú teba, tak verím, že vypočujú mňa.

Pridaj sa aj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *