Ako nebyť ženou len na SEX?

Určite to poznáš. Stretla si sa mnohokrát s chlapmi, ktorí chceli mať s tebou iba sex a nechceli nič viac riešiť.

V predchádzajúcich videách (Ako zistíš, že ťa chlap chce len na to jedno?) som ti už načrtol, že je to preto, že sa správaš istým spôsobom. Odstráň toto nežiaduce správanie zo svojho života čím skôr a nebudeš už viac ženou len na sex.

Pozri si toto video až do konca a dozvieš sa, na čo by si si mala dávať pozor, ak nechceš, aby si bola len na to jedno:

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

1. Maj svoje hranice

Mala by si mať svoje hranice, vysoký štandard, mala by si byť ženou vysokej hodnoty a nepristúpiť na hry chlapov, kedy sa s tebou chcú stretávať len po večeroch. Keď ti napríklad napíše po desiatej, že má na teba chuť alebo čas.

Keď aj nechceš odsúdiť jeho správanie a nechceš ho za to hneď pokarhať a myslíš si, že to na teba nejakým spôsobom skúša, tak si musíš stanoviť hranice, čo mu povolíš a čo nie.

Napíš mu namiesto toho, aby si sa vyparádila a išla s ním niekam von do auta či na hotel, že: “Vieš čo, som už v pyžame, mám zajtra náročný deň. Už som v posteli, takže je to lákavé, ale ďakujem, nie.”

Drž si svoje hranice. Drž si svoj vysoký štandard.

Ak si chlap dovoľuje, tak ho na to upozorni. Ak sa s tebou povedzme začne baviť o sexuálnych veciach, tak nemusíš na túto debatu pristúpiť.

Ak navrhuje nejaké stretká po hoteloch, po aute, alebo po nejakých tmavých miestach, kde môže dôjsť k takémuto niečomu, kde by ste riešili spolu len sex, tak ho odmietni a navrhni nejakú inú alternatívu, kde budete medzi ľuďmi, alebo počas bežného dňa.

 

2. Ako sa obliekaš?

Zamysli sa aj nad svojím obliekaním a vyžarovaním.

Naozaj ti nič nechcem kecať do tvojho obliekania. Obliekaj sa tak, ako sa cítiš, obliekaj sa tak, ako chceš, ale potrebuješ pochopiť to, že pokiaľ budeš nosiť LEN minisukne, opätky, samodržky, podväzky, výstrihy, tak budeš veľmi upozorňovať na svoje telo.

Budeš upozorňovať na svoje obliekanie a na svoje sexuálne vyžarovanie, toto bude chlap na tebe vidieť a ako si ťa zapíše.

Skús možno decentnejšie obliekanie. Daj si vysoké čižmy. Daj si možno nohavicový kostým, alebo daj si nejaké tričko, svetrík, pokiaľ máš aj väčšie prsia, nemusíš ich zákonite ukazovať vo výstrihu. Daj si nejaké tričko bez výstrihu a nechaj nech pracuje chlapská fantázia a chlapská predstavivosť.

Nemusíš sa ako keby rozdávať pre všetkých, ale obliekaj sa sexi len pre toho jedného, ktorého budeš chcieť získať aj do vzťahu.

 

3. Aké máš fotky na sociálnych sieťach?

Poprezeraj si poriadne svoje fotky na zoznamkách a sociálnych sieťach. Pozri si svoj Instagram, Facebook… všetko, kde si dávaš fotky.

Odporúčam ti, stiahnuť a vymazať, alebo dať do súkromného albumu všetky fotky, kde si v plavkách. Kde je vidieť tvoja celá postava v spodnom prádle. Nejaké umelecké fotky, kde je vidieť tvoj zadok alebo veľké výstrihy.

Všetko, čím by si upozorňovala na svoju sexualitu a na svoj výzor. Toto sú fotky, ktoré patria do tvojho súkromného albumu, alebo len chlapovi, ktorý si to zaslúžil, s ktorým máš vzťah, aby si budovala túžbu tvojho jedného chlapa, nie aby si budovala túžbu každého úchyla, ktorý sa dostane na tvoj verejný profil, alebo do tvojich albumov.

 

4. Nebuď ženou len na to jedno

Toto je najlogickejší tip a znie jednoducho: “Nebuď ženou len na to jedno!”

Nedaj chlapovi hneď.

To znamená, že mu nedaj hneď na prvom stretnutí. Aj keď ťa to totálne láka a chcela by si na to vhupnúť a možno máš potrebu, tak pokiaľ to spravíš a dáš chlapovi veľmi skoro, hneď na 1 či 2 stretnutí bez toho, aby si to on nejako extra odrobil, zaslúžil, bol aktívny a investoval do vzťahu s vami, tak si to nebude vážiť a potom naozaj skončíš len ako žena na to jedno.

Kedysi som vymyslel tento špeciálny tip pre tie, ktoré majú s týmto dosť veľký problém. Teda, sú sexuchtivé a majú obrovskú chuť. Verím, že ti tento tip pomôže aspoň trochu sa nad tým zamyslieť, či na to vhupneš. Bude to trochu vtipné a kontroverzné, ale skús to.

Odporúčam ti pred stretnutím s chlapom, ktorý sa ti páči, možno aj pred prvým rande, aby si si neoholila nohy a neoholila sa ani tam dolu.

Áno, viem, je to kontroverzné, ale keď som sa bavil s mojimi kamoškami a prezradil som im tento tip, tak povedali: “Keď sa necítim v pohode a nie som dokonale hladko oholená na nohách alebo tam dolu, tak mám naozaj veľký problém mať s chlapom sex.”

Ak sa nebudeš cítiť v pohode, 100 % sama sebou, tak ti tento tip môže pomôcť zabrániť tomu, aby si hneď na to vhupla.

 

5. Nedávaj mu benefity

Nedávaj chlapom benefity alebo výhody vzťahu pred samotným vzťahom.

Čo to znamená?

Pokiaľ mu dávaš všetok čas, pokiaľ sa s ním držíš na verejnosti za ruky, pokiaľ sa s ním bozkávaš na verejnosti, pokiaľ ho uprednostňuješ pred svojimi koníčkami, pokiaľ ho uprednostňuješ pred svojou rodinu alebo nejakými kamoškami. Tak toto sú veci, ktoré robia častokrát ľudia až vo vzťahu.

Pokiaľ chlap dostane výhody vzťahu ešte pred vzťahom, tak nemá dôvod do toho vzťahu s tebou následne ísť.

Patrí sem aj sex cez telefón. Posielanie sexi fotiek, alebo nejaké detailnejšie bavenie sa o sexe a sexuálnych fantáziách. Pokiaľ mu budeš tieto veci dávať predtým, ako budete mať nejaký exkluzívny vzťah, tak on nebude mať dôvod mať s tebou vzťah.

Jemu bude stačiť mať s tebou len sex, alebo len tieto benefity bez toho, aby sa k nim, alebo kvôli nim nejako viazal.

 

Zhrniem ti to

Takže toto bolo 5 tipov, ktoré ti (verím) pomôžu v tom, aby ťa chlapi nechceli len na to jedno, alebo v tom, aby si dramaticky obmedzila počet chlapov, ktorí ťa takýmto spôsobom berú.

Treba sa naozaj pozrieť hlavne sama na seba, že to, čo vyžaruješ, tak to aj priťahuješ.

Pozri sa na svoje fotky, pozri sa na svoje zoznamky, sociálne siete, maj svoje hranice a vysoký štandard. Stiahni všetky tie fotky z internetu, alebo daj si ich do súkromných albumov.

Zameraj sa aj a zamysli sa nad tým, ako sa obliekaš a čo chlapom vyžaruješ. Nedávaj chlapom sex hneď a určite nedávaj chlapom benefity vzťahu pred samotným vzťahom.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak určite daj tomuto videu like, pošli ho svojim kamoškám a pridaj sa aj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *