AKO mu dať najavo, že sa ti páči

Páči sa ti? Chcela by si ho?

Teraz ti možno napadla otázka: “Ako mu to povedať, aby sa nezľakol, nezutekal alebo ma nezačal ignorovať či sa vyhovárať?”

Ak chceš moju odpoveď, tak si pozri toto video až do konca a dozvieš sa to.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Stalo sa to aj mne

Pred pár rokmi som randil s jednou úžasnou kočkou. Volala sa Silvia, mali sme spolu krásne chvíle, prežili sme spolu niekoľko rande, boli sme spolu v kine, boli sme sa spolu najesť, boli sme spolu v kaviarni.

A potom jedného dňa ma pozvala k sebe na víno a na film. Ako sme popíjali, tak prišla tá zásadná otázka, ktorá kompletne zmenila priebeh nášho randenia a spoznávania sa, vďaka čomu som spravil rozhodnutie, ktoré asi spraví väčšina chlapov, keď žena vytiahne na chlapa niečo podobné.

Tá otázka bola: “Ako ma berieš? Ako ma vnímaš? Ako by si definoval náš vzťah?”

V tom momente som sa zasekol. Áno, páčila sa mi, randili sme spolu, ale páčilo sa mi to tajomno, také to doťahovanie. V ten večer sa mohlo stať tiež niečo zaujímavé, ale ja som sa zasekol.

Nebola ani moja priateľka, nebola ani moja sexuálna partnerka, nebola ani moja kamarátka. Nevedel som ju definovať, ale už som vedel z tejto jej otázky, že ako to berie, ako ma berie a že čo by so mnou chcela eventuálne riešiť. Týmto mi dala jasne najavo, že sa jej páčim a chcela so mnou niečo riešiť.

Ja som spravil možno zbabelé rozhodnutie a dnes naň nie som hrdý, ale prestal som sa jej ozývať. Prestal som s ňou komunikovať, ignoroval som ju, nenapísal som jej po tomto stretnutí, pretože som cítil, že od toho má nejaké očakávania.

Prejavila mi náklonnosť veľmi otvorene, čím ako keby zhodila domino a padlo to celé až po posledný kúsok. Potom, keď sme boli spolu ešte na obede a toto sme si vyjasňovali, tak prišlo na to, že neviem, čo chcem. Takýmto spôsobom mi to komunikovala.

Spýtal som sa jej: “Čo chceš ty?”

Povedala: “Teba.” Už v tom momente som sa vykrúcal a chytal sa za hlavu. Bola krásna, bola úžasná, bola zaujímavá. Možno z toho mohlo niečo byť, ale na nás chlapov treba ísť v tomto trochu inak.

 

Prečo sa to stalo?

Verím, že ti to pomôže v tom, aby si neodplašila zbytočne chlapov, ktorí sa ti páčia. Prečo sa však také niečo stalo?

Prečo som ja, alebo aj mnohí chlapi, s ktorými sa stretávaš a nejakým spôsobom im naznačíš a dáš otvorenejšie najavo svoju náklonnosť, tak tým pádom sa stráca akákoľvek výzva, akékoľvek tajomno?

Vieme, na čom sme a hľadáme výzvu niekde inde.

Chlap potom vie, na čom je. Ak nám komunikuješ priamo, že sa ti páčime, že nás chceš, že by si nás rada pretiahla, alebo niečo podobné, že nás berieš viac ako kamaráta, že nás ľúbiš, tak v tom momente sa chlap stiahne, začne sa vyhovárať, podobne ako aj ty, keď chlap otvorene a najavo komunikuje svoju náklonnosť k tebe.

Problém nie je v tom, že takéto niečo povieš. Povedzme si na rovinu, keď takéto niečo povieš chlapovi, s ktorým si vo vzťahu, že: “Chcem ťa, túžim po tebe, páčiš sa mi, ľúbim ťa,” tak ten chlap je nadšený a chce s tebou pokračovať.

Ale keď mu také niečo povieš vo fáze randenia, tak z toho taký nadšený nebude.

 

Čo by si teda mala robiť?

Treba počkať s týmito vecami na trochu neskôr. Do toho momentu to treba komunikovať chlapom nepriamo práve tým, že sa napríklad s nimi stretneš, že mu dáš svoje číslo, že sa smeješ na jeho vtipoch, že sa ho dotýkaš, že s ním flirtuješ.

Takýmto spôsobom nám dávaš NEPRIAMO najavo, že po nás túžiš, že s nami chceš tráviť čas, že ti je naša spoločnosť príjemná a my budeme pokračovať, nezľakneme sa a nezutekáme.

Častokrát to nemá nič spoločné s nejakým zbabelstvom, alebo s nejakou vyspelosťou chlapa. Väčšinou, keď to povieš priamo na rovinu chlapovi v skorej fáze vášho stretávania sa, keď sa on ešte rozhliada, keď bol s tebou dva-trikrát vonku, ani nad tým nerozmýšľal tak ako ty, tak na neho hodíš obrovské bremeno.

On nevie, ako s tým má pracovať a bude sa snažiť z toho nejako vykrútiť, aby ťa čo najmenej ranil, alebo proste nebude vedieť, čo v tom momente má spraviť.

My chlapi nie sme hlúpi, pokiaľ sa s nami stretávaš, pokiaľ sa s nami chceš bozkávať, pokiaľ sa nás dotýkaš, pokiaľ sa nás pýtaš nejaké osobné otázky, pokiaľ sa o nás zaujímaš, tak my to chápeme, že s nami chceš niečo riešiť a môžeme niečo riešiť aj my s tebou a pokračovať v tých fantastických chvíľach.

Keď už to máš chlapovi komunikovať priamo a slovne, že sa ti páči a možno si taký ten slovný typ (prečítaj si o 5 jazykoch lásky), tak miesto toho, že aby si mu povedala, že sa ti páči, že ho chceš, alebo že po ňom túžiš, alebo že ho ľúbiš, tak mu povedz:

“Vieš čo, je na tebe niečo, čo ma priťahuje. Je na tebe niečo, čo ma dostáva do varu.” Alebo: “Si iný ako ostatní chlapi. Vieš čo, je tam niečo, čo sa mi na tebe páči, ale zatiaľ ešte prichádzam na to, čo to je.

Alebo “Cítim sa pri tebe skvele. Cítim sa pri tebe sama sebou. Veľmi rada s tebou strávim čas.” Takýmto spôsobom môžeš odkomunikovať chlapovi svoju náklonnosť a toto ho poteší.

 

Povedala si mu to?

Keď na neho hodíš to obrovské bremeno, tak on sa bude snažiť takémuto niečomu veľmi rýchlo vyhnúť. Ak si mu to už povedala, ak si mu naznačila dosť priamo svoju náklonnosť, tak ti odporúčam spraviť krok späť.

Počkaj, pokiaľ sa ti on ozve. Zatiaľ pracuj na sebe, spoznávaj aj iných chlapov, pochop ako takéto niečo funguje.

Nerob už do budúcna tieto chyby a keď sa ti ozve, vôbec sa k tomu nevracaj, buď nedostupná, na striedačku sa o neho zaujímaj a nezaujímaj. Buď pre neho výzva a nerob z toho nejakú veľkú vedu.

Nekomunikuj chlapom úplne totálne 100 % priamo, že sa ti páčia, ale rob to tými svojimi ženskými cestičkami.

Komunikuj nám to nepriamo, alebo takými menšími komplimentmi, že sa s nami cítiš skvele, alebo že sme veľmi príjemná spoločnosť, rada s nami tráviš čas a vďaka tomuto budeme chcieť aj my s tebou stráviť čas, nebudeme niekam utekať a budeme ťa brať stále ako výzvu.

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

    1 Comment

  1. Juraj Kalus Delviar
    7. januára 2018
    Odpovedať

    No…neviem neviem Miško, na mňa rozhodne by to fungovalo opačne – ak by mi žena, s ktrou randím a CHCEM ju, vzynala lásku, tak by som sa potešil – aspoň by to celé urýcchlila. A ak by tou otázkou že “ako ju beriem” teda vyznaním lásky odradila – tak to znamená, že som ju v skutočnosti nechcel a iba som čakal, kedy to prasnke na povrch. Pretože ak ju chcem, tak to nemá ako prehnať svojou iniciatíviou – len tomu pomôcť.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *