Prehrať vie KAŽDÁ!

Ak budeš aplikovať túto jednu myšlienku, tak budeš mať nielen s chlapmi neuveriteľné výsledky. Pomôže ti to celkovo v živote.

Chceš vedieť, o čo ide?

Pozri si toto video hneď teraz až do konca a dozvieš sa to.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

TOTO ti chcem odovzdať

Mala by si neustále vytrvať.

Mala by si ísť za svojím a nevzdávať sa po pár nezdaroch s chlapmi.

Pozri, keď si si písala s chlapmi, tak sa ti určite stalo, že ťa niektorí nechceli. Niektorí ti ani neodpísali. Niektorí sa o teba vôbec nezaujímali. Niektorí sa s tebou nechceli stretnúť. Niektorí ťa mali len na sex a nechceli s tebou nič viac riešiť.

Na základe týchto skúseností máš potom v hlave myšlienky: “Kašlem na chlapov. Aj tak sú všetci rovnakí. Všetci sú prasatá. Všetci sú hovädá… Budem radšej sama,” a zanevrieš na chlapov.

Nedávno mi písala jedna kočka: “Dobre teda. Budem sa stretávať a spávať s chlapmi len preto, aby som nejakého mala. Budem spávať a stretávať sa s tými, čo chcú, aby som mala aspoň nejakých chlapov vo svojom okolí.”

Zadrž, toto je tiež nesprávny prístup. Mala by si si držať svoj štandard a vytrvať na tejto ceste. Nemala by si sa ani hneď vzdávať, alebo ani nie brať všetko, čo príde, len preto, aby si niečo mala.

Maj svoj cieľ a neustále choď za ním.

Nech je to spokojná rodina, nech je to vyššie sebavedomie, nech je to vysokoškolský titul. Alebo nech je to chlap, ktorý sa ti páči. Tak by si mala vytrvať.

 

Vytrvaj ako…

Walt Disney, ktorý nám priniesol animované rozprávky. Keď on chcel získať peniaze na svoje rozprávky, tak až 309-krát ho banky odmietli a nedali mu hypotéku. Dostal ju až na 310 pokus.

Koľkokrát si ty ochotná, pokiaľ by ti nedali hypotéku v banke ísť a skúšať to znova a znova?

Alebo plukovník Sanders, ktorý založil Kentucky Fried Chicken, čiže KFC-čko. On ponúkal až 2000-krát svoj recept rôznym reštauračným reťazcom a až 2000-krát ho odmietli. Ale dnes, pretože vytrval a skúšal to mesiace a roky, tak nakoniec uspel a dnes ho všetci poznáme.

To isté Edison. Thomas Alva Edison, ktorý vynašiel žiarovku. A či už to bol Tesla, alebo Edison, to je dnes jedno. Hovorí sa, že objavil 10.000 spôsobov ako tú žiarovku nevyrobiť. Vyšlo mu to až na ten 10.001 pokus.

Čo by sa stalo, keby to vzdal po 200 pokusoch či po 500 pokusoch? A to nehovorím o tých pár pokusoch, ktoré si ty spravila, keď ťa nejaký chlap nechcel, keď si sa snažila získať ho svojho života.

 

Ani ja som to nevzdal

Možno máš 25, možno máš 30, možno máš 40 a nejakým spôsobom ti to nevychádza. Ja som to pochopil po mojich štyroch nevydarených biznisoch. Následne som sa pustil do projektu chlap20.sk a Žena snov, kde radím dnes aj ženám. Tiež sa mi nedarilo, lenže nevzdával som sa.

Nešiel som späť do školy. Nešiel som späť do roboty. Nehľadal som si hneď inú prácu, v ktorej by som mal istotu a kde by som sa uspokojil s priemernom.

Pokiaľ chceš v živote viac, neber len priemer. Ale daj aj ty sama viac. Chci aj ty od života viac.

Maj postoj víťaza.

Možno sa ti to zdá chlapské, možno je to také útočenie na “ego”, lenže každý, aj ty, aj my muži máme aj mužskú aj ženskú stránku.

Aj muži chcú ženu, ktorá si za niečím ide. Ktorá nie je len taký pritakávač, a nesúhlasí so všetkým, čo chlap povie, ale ktorá má vlastné názory, ktorá má vlastný život, ktorá je sama o sebe hodnotou, ktorú sa oplatí získať.

Pokiaľ budeš chcieť niečo od života, tak maj vysoké nároky. Maj vysoké nároky nielen od života a od chlapov, ale mala by si ich mať aj sama od seba.

 

Zhrniem ti to

Mala by si vytrvať. Nikdy sa nevzdávať. Pokiaľ to stratí s nejakým chlapom zmysel, tak ho pokojne okašli, aby mohol prísť do tvojho života ďalší. Mala by si stále pracovať na tom, aby si bola spokojná sama so svojím životom a získala do svojho života chlapa, ktorý spraví tvoj život ešte lepší.

Maj vysoké nároky, maj vysoké očakávania a pracuj neustále na tom, aby si mala život a toho chlapa, po akom ty túžiš. Neber len priemer a nevzdávaj sa hneď na začiatku.

Ak sa ti toto video a táto myšlienka páčila, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *