Toto rob každý deň a budeš sa cítiť SKVELE

Chcem sa s tebou podeliť o jednu vec, ktorú keď budeš robiť každý jeden deň, tak sa budeš lepšie cítiť, budeš šťastnejšia a pokojnejšia.

Svojou dobrou náladou “nakazíš” aj ostatných ľudí v tvojom okolí a následne budú radi s tebou tráviť svoj čas. Určite budeš so mnou súhlasiť, že frflošov nemá nikto rád, teda ak sa nechce stať frflošom tiež. 🙂

Pozri si toto video hneď teraz až do konca a dozvieš sa viac.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Za čím sa naháňaš TY?

Keď sa tak nad tým zamyslíš, tak večne sa len za niečím naháňame. Máme pri tom negatívne pocity, náš život je v strese, my sme v strese, máme v živote chaos, sme naštvaní a naháňame sa za nejakým budúcim šťastím:

“Keď budem mať dokonalého chlapa, keď budem mať dokonalú rodinu, keď budem mať nejaké peniaze…”

Pokiaľ budeš mať to či tamto, tak budeš šťastná a spokojná. Lenže keď sa tak nad tým zamyslíš, tak už aj dnes tu sú veci, za ktoré môžeš byť vďačná. Možno ich berieš ako samozrejmosť, ale nie sú až takou samozrejmosťou.

Je to všetko len o tom, kam nasmeruješ svoju pozornosť.

Pokiaľ smeruješ svoju pozornosť niekde do budúcnosti a niekde k veciam, ktoré nemáš a hovoríš si, že budeš potom šťastná niekde budúcnosti, tak budeš večne nespokojná.

Toto sa bude prejavovať aj na tvojich pocitoch a na tvojom vyžarovaní, ktoré si všímajú aj chlapi, ktorí by s tebou potenciálne chceli tráviť čas, ale odradíš ich, lebo si večne nespokojná, si večne v strese, nahnevaná, nie si v tom momente príjemná a nevyžaruješ pre nich nejakú pozitívnu energiu.

 

Toto ti odporúčam

Čo ti odporúčam teda je, zamerať sa nie skôr na budúcnosť, ale na to, čo už máš dnes.

Zameraj sa na to, za čo si vďačná počas tvojho života, alebo počas dňa, ktorý si akurát zažila. Môžu to byť naozaj drobnosti.

Napríklad ja som si dnes ráno povedal: “Som vďačný za to, že vyšlo slnko. Som vďačný za to, že mám zdravé nohy. Som vďačný za to, že som bol vo wellnesse a že som pracoval na svojom zdraví. Som vďačný za to, že mi žena priniesla čaj a mohol som ho vypiť. Som vďačný za môj tím, ktorý mi pomáha spracovať tieto videá a celý blog, aby sme ti mohli spoločne prinášať lepšie zážitky s chlapmi.”

Zameriavaj sa aj ty na veci, ktoré už dnes máš, ktoré možno pokladáš za samozrejmosť a môžu to byť naozaj drobnosti. Stačí, ak si tieto veci, za ktoré si vďačná zapíšeš do nejakého diára. Ja pužívam diár R.A.D. od Andyho Winsona a Hanky Trnčákovej.

Môžeš používať len nejaké papieriky alebo si to poznač do zápisníka, ktorý si kúpiš niekde v kníhkupectve. To je na tebe.

Čo ti odporúčam je, zamyslieť sa každé ráno, prípadne každý večer nad tým, za čo si vďačná. Môžu byť 3 alebo 5 vecí, alebo 10. To je čisto len na tebe.

Zameraj svoju pozornosť na to, čo už dnes máš a uvidíš, že budeš celkovo pokojnejšia a spokojnejšia. Získaš aj viacej pokory. Prestaneš sa za vecami naháňať. Trochu sa spomalíš a budeš vyžarovať oveľa lepšiu energiu, ktorú si všimnú na tebe aj chlapi a budú chcieť byť v tvojej prítomnosti.

Napíš mi dolu do komentárov 3 veci, za ktoré si dnes alebo včera bola vďačná.

Verím, že to rozprúdi pozitívnu energiu a inšpiruje to aj ostatné ženy spraviť niečo podobné. Dôležité je, aby si to robila, nie aby si vedela o tejto myšlienke a opäť sa za niečím naháňala a vyžarovala negatívnu energiu voči sebe, ale aj voči ostatným.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  3 Comments

 1. Alena
  13. júna 2021
  Odpovedať

  Včera som bola vďačná,že som si bola posedieť na káve zo svojimi kolegami,a mohla sa sními podeliť o svoje nové zážitky a skúsenosti,ktoré som nadobudla vďaka tebe Michal,tvojim videám, radám a pod.
  Dnes som vďačná,že mám super kamošky ,rodinu ,deti ,a urobili sme si znova krásnu nedeľu..

 2. Karin Hlaváčková
  24. júna 2021
  Odpovedať

  Práce, dobrý kolektiv v práci a bydlení

 3. Zorica Żampáková
  5. júna 2022
  Odpovedať

  Ahoj Michal, včera som bola na koncerte po dlhšom čase. Bol fantastický. Som rada, že som tam bola. Dnes, keď som vstala, po cvičení ktoré absolvujem každý deň, dnes to bolo iné….mala som radosť z cvičenia, bola som úplne iná. Toľko radostí a pozitívnej energie ktorú som včera dostala, mi určite vydrží na 3 mesiace.Ďakujem Maestro Pavel Šporcl./ Český huslista.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *