3 možnosti, ako sa zoznámiť s chlapom na Facebooku

Určite sa ti už niekedy stalo, že si si prezerala Facebook a zrazu si ho uvidela. Chrumkavého sympaťáka, s ktorým by si sa rada spoznala.

Následne ti možno napadla otázka: “Čo mám spraviť, aby sa so mnou chcel zoznámiť?

Vo videu ti prezradím 3 možnosti, ako sa môžeš zoznámiť s chlapom na Facebooku. A vďaka týmto tipom sa dostaneš aj k chlapom, ku ktorým by si sa inak nemala, ako dostať 🙂

Pozri si video hneď teraz až do konca a dozvieš sa viac:

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

3 spôsoby, ako môžeš spoznávať nových chlapov na Facebooku

Chcem ti najprv pripomenúť, že Facebook je sociálna sieť a nie je to klasická zoznamka ako Pokec, Badoo, Tinder, Partner na úrovni…, kde ľudia chodia s cieľom sa zoznámiť a spoznať niekoho nového.

Na sociálne siete chodíme väčšinou, aby sme zdieľali niečo o sebe, ukazovali niečo zo svojho súkromia, komunikovali s ľuďmi, ktorých už poznáme, aj keď pravdou je, že keď sa pozrieš na svojich priateľov na Facebooku, tak si myslím, že vo väčšine prípadov týchto ľudí nebudeš až tak dobre poznať.

Nepoznáš všetkých osobne a sú to väčšinou pre teba cudzinci, ktorí ale majú prístup do tvojho súkromia, pokiaľ to nejak rozumne na svojom Facebookovom alebo Instagramovom účte neriadiš.

Facebook je sociálna sieť, preto treba k nemu aj tak pristupovať.

Prezradím ti 3 spôsoby, ako sa môžeš s chlapmi zoznámiť práve na Facebooku, keď sa ti nejaký páči, chceš ho spoznať a chceš zistiť, či z toho môže niečo byť.

 

1. spôsob zoznámenie sa na Facebooku

Najlogickejší spôsob je, že si ho pridáš do priateľov.

Áno, občas chlap bude mať pochybnosti: “Prečo si ma žena pridala do priateľov, čo tým sleduje?” a možno ti napíše: “Poznáme sa?” to čo aj ty píšeš niektorým chlapom, keď ti nejaký neznámy chlap napíše.

Môžeš mu odpísať, že: “Nemyslím si, inak by si si ma pamätal.” Alebo: “Vieš čo, zatiaľ nie, no občas spravím výnimku a chcem spoznať niekoho nového. Možno ním budeš aj ty.” Takto mu hodíš späť rukavicu.

Jeho námietku vieš takýmto spôsobom veľmi rýchlo a elegantne vyriešiť a následne sa s ním začneš baviť ďalej.

Alebo mu nenapíšeš hneď, aj tak väčšina chlapov ti neodpíše, či sa poznáte. Nechá to tak, alebo ti napíšu oni prví, čo je ten častejší prípad.

Alebo mu môžeš napíať k sviatku, k meninám, k narodeninám, tam sa pripomenieš a zistíš si niečo viac o ňom. Čo zdieľa, aké má fotky, čo dáva do svojho profilu a čo je za osobu, pokiaľ budeš medzi jeho priateľmi.

Pokiaľ ťa nepotvrdí. Nevadí. Pridaj si ďalších. Potvrdia ťa tí a budeš sa baviť s nimi. Potrebuješ rozhadzovať svoje siete a spoznávať chlapov naozaj na každom kroku osobne, ale aj na internete. Nielen na zoznamkách, ale aj na sociálnych sieťach, kde tráviš častokrát veľa času.

 

2. spôsob zoznámenie sa na Facebooku

Reaguješ na jeho komentár alebo reakciu, ktorú dal u tvojho kamoša, alebo u tvojej kamošky.

Napríklad: “Ahoj. Všimla som si, že si reagoval u Martina/u Katky na Facebooku. Čomu sa venuješ?”

Alebo: “Venuješ sa aj ty takémuto niečomu?”

Alebo: “Odkiaľ sa poznáte?”

Alebo: “Vieš mi pomôcť s týmto? Všimla som si, že máš aj ty psíka, môj teraz akurát neposlúcha.”

Nájdi spoločnú tému s človekom, ktorý je z časti už tvojím známym a nie si pre neho až taká neznáma, keďže sa poznáte cez nejakého kamoša alebo kamošku.

 

3. spôsob zoznámenie sa na Facebooku

Pokiaľ si v nejakej skupine alebo na nejakej fanpage s nejakým človekom, tak si môžete vymeniť zopár komentárov priamo na tej fanpage, kde budeš reagovať na jeho komentár, dáš mu lajk, alebo pustíš sa tam s ním do debaty.

Potom si ho pridáš do priateľov a už nebudeš pre neho taká neznáma, pretože si si s ním vymenila predtým pár správ v komentároch v nejakej skupine alebo na nejakej fanpage.

Keď ho budeš mať v priateľoch, tak si zistíš o ňom viac. Aké má fotky, čomu sa venuje, čo zdieľa, aký je to zhruba typ človeka, či ho chceš spoznávať ďalej.

Možno ti príde blbé, alebo trápne, alebo také nie príliš ženské, aby si písala chlapom prvá, alebo aby si si ich prvá pridala na Facebooku.

Ozrejmím ti to z pohľadu chlapa, ktorému sa tiež také niečo stalo a ako to my chlapi berieme a aj chlapi, ktorým pomáham v rámci tohto so ženami.

My sme radi, keď si nás nejaká žena pridá do priateľov, alebo keď s nami začne prvá komunikovať.

Dôležitejšie je však, čo spravíš potom. Ako som ti už naznačoval v niektorých iných videách, mala by si potom spraviť krok späť, čiže spraviť nultý krok. Ukázať, že existuješ a potom nech sa chlap snaží, nech ťa dobýva, nech sa zaujíma a potom sa s ním doťahuj a spoznávaj ďalej.

Na začiatku mu len ukáž, že si tu, že existuješ a potom sa kľudne stiahni späť a nech sa on snaží o teba.

 

Zhrniem ti to

Toto boli 3 spôsoby, ako sa zoznámiš s novými chlapmi na Facebooku. Pamätaj, že ty si potrebuješ vyberať tých, ktorých chceš spoznať.

Nielen chlapi si musia vyberať teba, čiže oni si ťa pridávajú, alebo oni ti píšu prví.

Ale aj ty si môžeš vyberať chlapov, ktorí sú ti sympatickí a zvýšiš tak šancu, že sa budeš baviť s niekým, alebo stretneš, spoznáš a získaš niekoho, kto je tebe sympatický a s kým by si si ty vedela niečo reálne aj predstaviť.

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *