Ako “prinútiť” chlapa, aby spravil prvý krok

Vidíš vonku nejakého fešáka a chceš ho spoznať, no on za tebou prvý nepríde? Objavíš sympaťáka na Facebooku či zoznamke a je ti trápne mu napísať prvá? Donemoty si vypisuješ s nejakým chlapom a on ťa nie a nie pozvať von?

Ako to spraviť elegantne tak, aby si sa chlapovi, ktorý sa ti páči nepchala do zadku, nerobila si veci namiesto neho, dala si mu priestor, aby sa chytil šance a aby ON bol ten, ktorý spraví prvý krok?

Chceš to vedieť?

Pozri si video a dozvieš sa to:
Odoberaj Žena snov videá

 

Takto to robili dámy v minulosti

Kedysi v minulosti to spravili úplne elegantne v stredoveku dámy, ktoré si uvedomovali, že nie je spoločensky vhodné, aby ony chodili za chlapmi alebo ony robili prvý krok. Vtedy to bolo trochu drsnejšie, ako je to v dnešnej dobe.

Ženy to spravili tak, že pred chlapa, ktorý sa im páčil, hodili vreckovku. Pustili ju tak, aby si to on všimol a tým mu dali príležitosť zobrať ju a ísť za nimi.

Ony pokračovať ďalej v chôdzi či v konverzácii a ten chlap prišiel ako najväčší džentlmen a spýtal sa ich, že či je táto vreckovka ich. Pritom si on ani neuvedomil, že nie ON spravil ten prvý krok, ale tá žena, ktorá spravila krok ešte predtým. Dala mu príležitosť, aby sa jej chytil, aby sa s ňou zoznámil a zistili či z toho môže do budúcna niečo byť.

Inšpiroval som sa touto myšlienkou a vytvoril som pre teba takzvanú taktiku NULTÉHO kroku, ktorú môžeš využiť, aby si dávala príležitosti chlapov, aby za tebou prišli a zoznámili sa s tebou a aby sa chceli s tebou baviť ďalej.

 

Muži majú krehké ego

Možno si predstavuješ, že chlapi sú ako James Bond, ktorý príde za ženou, vyhliadne si ju, vie presne, čo má spraviť, vie presne, čo má povedať, naberie odvahu, zvedie ju a pokračujú spolu potom ďalej.

V skutočnosti my chlapi máme krehké ego. Bojíme sa, že nás žena odmietne, že nás zosmiešni, že nebude reagovať tak, ako by sme chceli. Nebude k nám pozitívna a možno nás zhodí pred svojimi kamarátkami alebo pred našimi kamošmi.

Častokrát je toto silnejšie, ako túžba vás spoznať, pozvať von, alebo získať váš kontakt. Preto je tu taktika nultého kroku, ktorú môžeš využívať k tomu, aby si dávala chlapom príležitosť. Dala si im možnosť chytiť sa šance a spraviť prvý krok.

 

Ako to môže vyzerať v praxi?

Taktika nultého kroku sa dá využiť či už cez internet alebo naživo. Napríklad naživo, ideálne je, keď zúžiš vzdialenosť medzi vami. Napríklad, keď si vyberáš zmrzlinu alebo si vyberáš niekde zákusky alebo stojíš niekde v rade, tak utrúsiš poznámku, ktorou mu dáš najavo, že sa môže s tebou baviť ďalej.

Napríklad stojíš a vyberáš si zmrzlinu alebo zákusky a povieš: “Hm, neviem sa rozhodnúť medzi citrónovou a vanilkovou, ktorú by si si dal ty?”

Alebo: “Vieš mi s ňou poradiť?” My chlapi sme nadšení, keď môžeme pomôcť žene v núdzi. Tiež vyhľadávame príležitosti, ako môžeme ženám pomôcť.

Keď nám dáš takúto možnosť, tak sa jej určite chytíme. Ale, čo ak nie je možnosť priblížiť sa k chlapovi a vidíš ho niekde v kaviarni alebo niekde v bare, na diskotéke? Vtedy môžeš využiť svoj magický pohľad.

Čo tým myslím? Miesto toho, aby si na chlapa pozrela a uhla pohľadom, už sa naňho nepozerala, možno sa hanbíš, že príde alebo nepríde a dúfaš, že príde, tak sprav to, že sa naňho pozrieš, uhneš pohľadom, pozrieš sa na neho znovu a dáš mu najavo, že si sa pozerala na neho a nie je to náhoda. Kľudne k tomu pridaj jemný úsmev a daj mu najavo, že je ti sympatický.

Prípadne, keď ho chceš skutočne spoznať a on ešte stále váha, tak naňho zamávaj alebo mu ukáž, že môže prísť. Daj mu najavo, že môže spraviť ten prvý krok. Je to úplne elegantné. Dávaš mu týmto nultým krokom najavo, že môže.

 

Takto to môže vyzerať online

Alebo cez internet pokiaľ surfuješ na internete, si na zoznamke alebo na sociálnej sieti či už na Facebooku alebo niekde inde a páči sa ti tam nejaký chlap a miesto toho, aby si čakala či ti napíše či ti nenapíše alebo ho šťuchneš alebo si pozrieš jeho profil a budeš dúfať, že si ťa všimne spomedzi tých všetkých iných žien, tak mu napíš prvá.

Áno, počula si, že mu máš napísať prvá, ale toto tiež treba spraviť elegantne bez toho, aby si pôsobila nejako zúfalo, dotieravo, alebo si mu vzala vietor z plachiet.

Keď si napríklad všimneš na jeho fotkách alebo v profile, že bol niekde v zahraničí alebo na dovolenke alebo napríklad si všimneš, že bol v Kanade, tak mu napíšeš: “To fakt si bol v Kanade?” a dáš ju priestor, aby sa toho chytil.

Nebalíš ho, neoslovuješ ho, nepýtaš od neho kontakt, nechceš s ním ísť von, len mu dávaš príležitosť reagovať na to a pokračovať v konverzácii ďalej.

V tých prvých pár sekundách alebo minútach by si mala byť prístupná. Až potom sa môžeš hrať na nedostupnú, nechať ho nech o teba bojuje, nech on vyvíja iniciatívu. Pokiaľ neukážeš prvotný záujem, chlap sa nemá toho prečo chytiť.

Takisto, keď vidíš jeho fotku a má tam nejakého psíka, tak mu môžeš kľudne napísať prvú správu: “Wau, to je krásny psík. Ako sa volá?” Je to neutrálne a týmto nultým krokom mu dávaš príležitosť, aby on spravil ten prvý krok.

To isté platí, keď si napríklad dlhšiu dobu spolu píšete. Ty už si s ním nechceš dlho vypisovať a nechceš s tým tráviť čas cez internet, chceš zistiť či to medzi vami bude iskriť alebo klapať aj naživo, tak môžeš spraviť to, že mu akoby medzi rečou utrúsiš, že: “Počuj, mám teraz po dlhšej dobe voľno. Neviem, čo s načatým večerom. Máš nejaké nápady pre mňa?”

Alebo: “Čo by si robil ty na mojom mieste?” Respektíve: “Vieš čo? Budúci týždeň hrá v meste moja obľúbená kapela.” Respektíve: “Dávajú film nový v kine a chcela by som sa tam ísť pozrieť.”

 

Ty sprav nultý krok a PRVÝ krok nechaj na ňom

Necháš na ňom, nech sa toho prípadne chytí. Ak sa toho nechytí, je to jeho problém. Nie tvoj. Ty len chlapom dávaš príležitosť týmto nultým krokom, aby oni spravili prvý krok, aby oni už potom bojovali o teba.

To najkrajšie je, že ty si vyberáš. Ty si vyberáš, s kým sa chceš baviť. Ty si vyberáš, s kým sa chceš spoznať. Ty si vyberáš, s kým sa chceš stretnúť. Možno si oni myslia, že to robia oni. Ale v skutočnosti si ty TÁ, ktorá vyberá.

Ako som už naznačil, ak sa chlap nechytí, ak nejako divne reaguje alebo mu zamávaš a nepríde za tebou, alebo mu napíšeš a on ti neodpíše, alebo naznačíš stretnutie a on na to nijako nereaguje, tak si ho odfiltrovala a s ním pravdepodobne pokračovať nebudeš.

Daj možnosť ďalšiemu, ktorý sa tejto príležitosti chytí a bude možno z neho tvoj pán božský a ty tá žena snov, ktorá vie, čo má robiť a vie, ako si vybrať chlapa, s ktorým sa chce baviť ďalej.

Ak sa ti tento článok s videom páčil, pomohol ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *