Prečo chlapi pozerajú po iných ženách

prečo sa muži pozerajú po iných ženách

Ako chlap ti chcem odhaliť, čo nám behá po rozume, keď pozeráme na inú ženu (v bikinách).

Čo tým sledujeme? Prečo sa pozeráme? Porovnávame vás? Chceme ich? Myslíme na ne?

Odpoveď ťa prekvapí!

Tak sa poďme na to pozrieť.

Odoberaj Žena snov videá

 

Muži pozerajú na iné ženy v bikinách?

Nedávno som zachytil článok, kde písali o TOP 10 problémoch párov na dovolenke. Na prvom mieste bolo, že muži pozerajú na iné ženy v bikinách. Tým pádom sú potom ženy rozladené a dajú to chlapovi celkom pekne vyžrať.

Ženy píšu ohľadom toho aj mne a pokladajú to za dosť veľký problém. Keď sa tak nad tým zamyslíš, tak my chlapi a vy ženy máte v tomto trochu iný pohľad.

Áno, my chlapi sa pozrieme na nohy inej ženy, ale vás na druhej strane nevzrušujú naše chlpaté nohy, že by ste sa z nich roztápali. Pre nás chlapov to chce naozaj veľmi pevnú vôľu nepozrieť sa na ženu v bikinách alebo nejakým spôsobom odhalenú ženu alebo ženu v pekných šatách, v sukni s výstrihom.

Máme to v sebe zakódované, pretože sme vizuálni a radi sa pozeráme na iné ženy.

 

Prečo je to vôbec pre teba problém?

Pre ženy je problém, keď sa chlap pozrie na inú ženu, pretože sa cítiš ohrozená tou inou ženou a jej výzorom. Myslíš si, že ťa chlap s ňou porovnáva.

Prezradím ti 3 dôvody, prečo si myslíš, že to tak je:

 

1. Myslíš si, že je krajšia ako ty

Úprimne… Áno, niektoré skutočne sú krajšie ako TY. Vizuálne, obliekaním alebo nejakými ďalšími črtami.

Čo je na tom? On je s tebou. Chce teba, aj keď si môže myslieť, že sú krajšie ženy ako ty, tak proste je s tebou. To je fakt.

 

2. Myslíš si, že je s tebou nespokojný

Tak isto máš pocit, že keď sa pozerá po iných ženách, tak musí byť s tebou nejakým spôsobom nespokojný a následne chytíš strach, že by ťa mohol nechať, opustiť a utekať za tou inou ženou.

To opäť nie je žiaden dôvod. My chlapi milujeme rozmanitosť. Veď, napríklad kráľ Šalamún mal 700 žien a 300 konkubín. Niečo podobné mal aj Hugh Hefner, zakladateľ Playboya. My chlapi jednoducho milujeme rozmanitosť.

 

3. Myslíš si, že na tie ženy myslíme aj potom

Tretí dôvod, prečo je to pre teba problém, tak je, že si myslíš, že na tie ženy myslíme aj dlho po tom, ako sme ich už prestali vidieť naživo.

V tom momente skutočne na tú ženu myslíme, pretože ju máme v očiach, ale v momente, ako nám zíde z očí, tak nám zíde aj z zmysle. Vôbec na ňu už nemyslíme.

To, že ty na ňu myslíš a ty ju máš v hlave ešte dlho potom a nejakým spôsobom sa deptáš, tak to je len tvoj problém. Respektíve, len ty to tak vnímaš. My nie.

Takže, keď sa pozeráme dlhšie po inej žene a hoci je krajšie alebo rovnako krásna alebo dokonca aj menej krásna, tak je to len preto, lebo je TO žena. Nemá to s vonkajším výzorom nič spoločné. Bola len okolo nás a náš pohľad ju zachytil.

 

Zhrniem ti to

Uvedom si, že ťa s ňou neporovnávame. Taktiež nie sme s tebou nespokojní, na základe toho, že sa pozeráme na inú ženu a už vôbec nemyslíme na ňu aj neskôr.

Keď sa pozeráme na inú ženu, tak je to len preto, že je to žena a my sme chlapi. Nemá to žiaden vedľajší účinok. Žiaden vedľajší efekt.

 

Toto ti odporúčam

Nahoď sa aj ty do bikín. Nahoď sa aj ty do nejakého sexi prádla. Sprav to stále tvojmu chlapovi rozmanité. Buď ako viaceré ženy v jednom.

Pamätaj si, že je s tebou. Nie je s tými inými ženami.

Pokojne sa ho spýtaj na to, ako to vníma on, alebo ako to berie. Vôbec z toho nerob nejaký veľký problém.

Ak ti odľahlo, ak sa ti toto video páčilo a pomohlo ti, tak pomôž mi ho šíriť medzi tvoje kamarátky.

Zdieľaj ho s nimi, lajkuj ho a pridaj sa aj na odber tohto blogu a Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *