Prečo stále priťahuješ DEBILOV

Pravdepodobne sa ti už stalo, tak ako tisíckam ďalších žien, že si natrafila na nejakého debila. Večne priťahuješ chlapov, o ktorých nestojíš a občas aj skončíš s niekým, o kom neskôr zistíš, že nebol vhodný pre teba?

Prečo to tak je? Prečo priťahuješ neustále rôzne individuá? To už fakt nie sú nikde normálni chlapi?

Pozri si video a poviem ti PREČO:
Odoberaj Žena snov videá

 

Poviem ti jeden krátky príbeh

Poviem ti o tom, ako som si kedysi kupoval auto a hneď pochopíš, že čo to s tým má spoločné. Kedysi dávno som chcel Mercedes ML – to je také SUV-čko. V tom čase som ho vídaval na cestách stále častejšie a častejšie.

Tento scenár sa mi stále opakoval aj pri ďalších nových autách. Teda, keď som chcel nejaké konkrétne auto, tak som ho vídaval na cestách či v garážach častejšie.

Otázka je: “Bolo tam tých áut viacej alebo ľudia boli bohatší, alebo si ich viac kupovali?” Pravdou je, že nie. Bolo ich stále rovnako, ale moja myseľ sa na ich začala zameriavať a začala si ich viac všímať.

Toto isté sa opakovalo pri všetkých mojich autách, ktoré som v minulosti chcel, aj to čo som si nakoniec aj kúpil. To isté sa, pravdepodobne, stalo niekedy v minulosti aj tebe, keď si chcela nejaké konkrétne auto alebo sa ti nejaké auto páčilo, tak si si ho začala zrazu viacej všímať medzi ostatnými autami, alebo nejakú konkrétnu farbu auta, alebo topánky, ktoré si si vysnívala si videla na viacerých ženách, potom niekde na ulici, alebo kabelku, alebo nejaké šaty.

Čiže princíp je ten, že na čo zameriavame svoju myseľ, tak to začíname vidieť v okolí. To začína naša myseľ pre nás filtrovať. Toto je presne, prečo priťahuješ chlapov, ktorých nechceš.

 

Akého chlapa chceš?

Dám ti jednoduchú otázku: “Vieš konkrétne a presne v tomto momente popísať, akého chlapa chceš? Čo by mal mať, ako by mal vyzerať, aké by mal mať hodnoty, ako by sa mal správať, alebo na druhej strane proste nevieš, akého chlapa chceš a berieš, čo príde?”

Možno sa bavíš s každým, kto je k tebe milý, kto má záujem sa s tebou baviť, kto je trochu zaujímavý, kto je možno pekný, alebo kto je bohatý, alebo kto má nejakého bavoráka, alebo kto má nejaký konkrétny typ auta, alebo nejakú dobrú prácu.

Či sa bavíš s tými, s ktorými sa chceš baviť alebo sa bavíš hlavne s tými, ktorí sa chcú baviť s tebou.

Vďaka tomu, že ak nevieš v tomto momente, akého konkrétne chlapa chceš, nemáš ho spísaného od A do Z, tak priťahuješ tých chlapov, ktorých nechceš a priťahuješ samých debilov, ktorí chcú teba.

Namiesto toho, aby si si písala, stretávala sa s chlapmi, ktorí majú o teba záujem, tak potrebuješ venovať viac času tým, o ktorých budeš mať záujem ty. Pretože, keď nevieš, akého chlapa chceš, tak pravdepodobne budeš mať takého, akého nechceš.

Ty vieš zo svojej minulosti, že možno bol ten chlap milý, možno bol ten chlap pekný, možno mal o teba záujem, ale možno bol gambler, možno mlátil svoju bývalú, možno nebol veľmi slušný, možno bol mamičkin maznáčik a tak ďalej.

Možno mal niektoré vlastnosti v pohode, ktoré by si chcela, ale väčšinu z nich nakoniec nemal a ty si bola nespokojná, vzťah upadal a ty si si opäť raz povedala, že: “Prečo priťahujem samých debilov? Prečo priťahujem chlapov, ktorých nechcem?”

 

Čo by si mala spraviť?

Už som ti naznačil, že si potrebuješ jasne definovať, akého chlapa konkrétne chceš. Je to presne to isté, ako keď si vyberáš auto, kabelku, šaty, alebo vlastnú svadbu.

Krásny príklad je, keď si definuješ, že kde by mala byť svadba, kedy by mala byť, aké šaty by si chcela mať, koľko by si chcela mať hostí, aké by mali byť stoly, aká by mala byť farba ozdoby.

Keď budeš mať svadbu alebo si mala svadbu, tak si si presne definovala, čo konkrétne chceš, ale väčšinou vôbec nevenuješ čas tomu, aby si si jasne definovala, s akým chlapom sa chceš zobrať.

Dáva ti to zmysel?

Keď už si vieš definovať svadbu, tak si budeš vedieť definovať aj toho vlastného chlapa.

Čo konkrétne by si mala na tom chlapovi definovať? Úplne všetko.

Ako by mal vyzerať či má byť svetlý alebo tmavý, či má mať hnedé oči, zelené oči, alebo by mal byť vyšší od teba alebo kľudne môže byť aj nižší od teba, či by mal mať veľké ramená, alebo či by si chcela radšej nejakého chudunkého, alebo či má mať tehličky na bruchu, alebo môže mať nejaké bruško.

Naopak vlastnosti, ktoré by mal mať. Či by mal byť milý, dobrý, sebavedomý alebo ti stačí aj menej sebavedomý chalan, alebo chceš chlapa, ktorý je priebojný, ambiciózny, alebo chceš takého, ktorý moc nevyskakuje, ktorý je kľudný a stačí mu aj málo.

Jasne si definuj chlapa, aký by mal byť, ako by mal vyzerať, aké by mal mať vlastnosti, či by mal byť z dediny alebo z mesta, či ti nevadí za ním dochádzať, alebo či chceš, aby ste bývali v tom istom meste alebo kľudne nech je 100, 200, 300 kilometrov ďaleko. Toto všetko si potrebuješ definovať.

Či je fajčiar, či pije, či nepije, či má vysokú školu, či nemá vysokú školu. Toto všetko ti nakoniec vytvorí obraz o tom tvojom chlapovi, kde zrazu budeš mať jasne definované, akého chlapa chceš a budeš ich častejšie stretávať tam vonku, pretože tí chlapi tam sú.

 

Mám pre teba jedno malé upozornenie

Isto vieš, že dokonalosť neexistuje, preto by si nemala očakávať, že presne takého chlapa, ako si si jasne definovala alebo akého si definuješ, tak že takého konkrétne nájdeš. Taký pravdepodobne neexistuje. Preto by mala pristúpiť na kompromisy.

To znamená, že k niektorým vlastnostiam, charakterovým alebo vizuálnym črtám, ktoré si ty navrhneš, môžeš dať známku od 1 do 10. Kde JEDNA znamená, že ti na tom takmer vôbec nezáleží.

A DESAŤ bude znamenať, že toto 100 % musí mať, cez to vlak proste nejde. Takto si rozpíšeš všetky vlastnosti, charakterové črty, vizuálne črty a priradíš tam jednotky, dvojky, trojky, päťky, desiny a nakoniec pristúpiš na kompromisy.

Keď som si kupoval moje auto, ktoré mám momentálne, tak sa na môj známy spýtal, že na čo chcem väčšie kolesá, stačia mi aj menšie. Na čo mi bude strecha – tá panoramatická strecha, veď na mňa bude svietiť slnko, alebo na čo mi budú kožené sedačky, stačia mi normálne sedačky.

Pristúpil som teda na určité kompromisy, zosekal som cenu a nakoniec som mal svoje vysnívané auto, ktoré som chcel, za optimálnu cenu, za optimálnych podmienok.

Tak isto si aj ty potrebuješ vybrať a vysnívať chlapa, ktorý bude mať to, čo chceš mať, ale zľavíš z niektorých nárokov, ktoré nie sú pre teba až také podstatné.

Dôležité však je, aby si chlapov, ktorých “zrazu” začneš vídať vo svojom živote, vo svojom okolí (možno sú to tvoji kamaráti, tvoji kolegovia, sú to chlapi, s ktorými si píšeš, s ktorými sa stretávaš), tak s väčšinou z nich ani nebudeš nič riešiť, lebo to nie sú chlapi, ktorí spĺňajú tieto tvoje náročné a vysoké kritériá. Kľudne ich odfiltruj.

Ten chlap, aj keď bude mať polovicu z tých vecí a druhú polovicu nemá, ale záleží ti na tých vlastnostiach a v skutočnosti ich nemá, tak nečakaj, že niekedy možno v budúcnosti ich mať bude. Pravdepodobne nebude.

Vyberaj chlapov takých, akí sú v tomto momente, nie takých, akí by mohli byť.

Toto je dosť dôležité pravidlo, ktoré väčšina žien nerešpektuje alebo ho opomína.

 

Zhrniem ti to

Ber chlapa takého, aký JE a nie takého, aký by mohol byť.

Následne, keď toto budeš mať jasne definované, tak spozoruješ chlapov vo svojom okolí.

Už ti len stačí rozoznať, s ktorými sa budeš baviť ďalej, s ktorými sa baviť ďalej nebudeš. Respektíve, ktorým začneš dávať šancu vo svojej budúcnosti a ktorým šancu vôbec dávať nebudeš.

Drž si svoje vysoké štandardy. Maj svoje vysoké nároky a nikdy z nich nepoľavuj.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  3 Comments

 1. Zuzana Bellová
  1. novembra 2017
  Odpovedať

  Super, ja mám môjho ideálneho muža presne definovaného, ešte pridať čísla 1-10 🙂

 2. Esther Skuhrovcová
  1. októbra 2021
  Odpovedať

  Dobrý den Michale,
  ráda sleduji vaše příspěvky a videa, dává to smysl co říkáte.
  Prosím vás, vyšla vaše kniha i v češtině?
  Děkuji a hezký den,
  Esther

  • Michal Kopecký
   5. novembra 2021
   Odpovedať

   Ahoj Esther, nie, nevyšla. Je však v audio forme a to je zrozumiteľné aj pre české sledovateľky a čitateľky 🙂

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *