AKO prekonať strach z príliš pekných chlapov

Povedzme si narovinu, ak zbadáš sympatického chlapa, ktorý sa ti páči, je to tvoj typ a vyzerá presne podľa tvojich predstáv, tak je úplne v poriadku, ak budeš cítiť motýliky v brušku, alebo budeš mať vlhko v nohavičkách :).

ALE pokiaľ ťa to paralyzuje, nie si schopná nič spraviť, len sa chichoceš, červenáš a nevydáš zo seba ani hlások, tak asi už teraz tušíš, že to nie je úplne ideálne.

Ak prežívaš podobné stavy, keď zbadáš nejakého fešáka, tak si pozri hneď teraz toto video, v ktorom ti poviem, ako prekonať strach z príliš pekných chlapov:
Odoberaj Žena snov videá

 

Zamysli sa nad týmito otázkami

Opýtaj sa sama seba: “Preceňujem ho?” Čím je pre teba ten pán božský? Prečo je pre teba taký dokonalý? A ďalšia veľmi dôležitá otázka je: “Čím podceňujem seba? Prečo si neverím?”

Ono vždy, keď vidíš takéhoto chlapa, tak si potrebuješ pripomenúť svoj zoznam svojho ideálneho chlapa, svojho pána božského.

Čo by mal konkrétne tvoj chlap spĺňať. Aké nároky na neho máš okrem jeho výzoru, pretože nie každý bude pre teba vhodný.

Nie s každým fešákom, ktorého stretneš, budeš niečo riešiť. Väčšina chlapov, ktorých kedy spoznáš, tak nebude pre teba vhodných. Nie každému dáš na seba číslo. Nie s každým sa stretneš. Nie s každým pôjdeš na rande.

Nemôžeš všetkým venovať svoj čas. Môžeš si len vyberať tých najschopnejších pre seba. Ak je nejaký sexi fešák či už ho spoznáš na zoznamke alebo niekde vonku na diskotéke alebo kdekoľvek, tak hovorí ti to o ňom len to, že ho chceš spoznať, že ti je sympatický a nultý krok alebo prvý krok už splnil.

Otázkou je, že či bude spĺňať aj ďalšie tvoje vysoké nároky, ktoré by si mala mať spísané v zozname, akého chlapa chceš.

 

Dám ti ďalšiu otázku

Predstav si toho istého chlapa, ktorý je pre teba proste 10/10, ale teraz sa dozvieš, že je gambler, že mlátil svoju bývalú partnerku, alebo že je sebec, alebo že sa zle správa k zvieratám. “Aký bude zrazu tvoj pohľad na neho?”

No, asi dosť odlišný. Nepozeraj sa len na jeho výzor, ale pozeraj aj na to či má aj ostatné vlastnosti, ktoré ty potrebuješ, aby mal ten chlap, aby si s ním niečo chcela riešiť.

Ženy si zvyknú chlapa idealizovať. Premietajú doňho všetky pozitívne vlastnosti. Keď sa im páči, tak majú ružové okuliare. Lenže opäť ti to hovorí iba to, že je to len chlap, s ktorým sa chceš spoznať, chceš zistiť, že či bude mať aj niečo viac okrem svojho výzoru.

 

TOTO si zapamätaj

Pamätaj si, že keď sa pristihneš nabudúce v situácii, že spoznávaš chlapa alebo zbadáš nejakého chlapa, z ktorého si hotová, podlamujú sa ti kolená, máš motýliky v brušku, vlhko v nohavičkách a si celá paralyzovaná, tak si povedz: “Tento chlap má čo dokazovať, aby naplnil moje vysoké nároky a vysoké štandardy, ktorého na chlapovi skutočne chcem.”

Na začiatku sú to len jeho ramená, sú to len jeho tehličky na bruchu, je to len jeho úsmev, krásne oči, možno tmavá pleť, ktoré ťa priťahujú. ALE nechceš ho.

Povedz si, že ho nechceš, pokiaľ ho viac nespoznáš. Ty mu dávaš tým, že sa s ním začneš baviť príležitosť k tomu, aby ti ukázal či aj jeho osobnosť sa dokáže vyrovnať jeho skvelému výzoru.

Uvedomuj si svoju vlastnú hodnotu. Maj svoje nároky na chlapov. Keď nespĺňa väčšinu tvojich vlastností, ktoré by si chcela na tom chlapovi mať, tak to je jedno, že môže vyzerať ako Brad Pitt, George Clooney alebo Ryan Gosling, ale proste neprejde cez tvoj silný filter a cez tvoje brány.

Pamätaj si v tomto momente, že ak chlap skvele vyzerá, tak to ešte nič nehovorí o tom, aký je.

Toto by si si mala stále pripomínať: “Netreba chlapov preceňovať, pokiaľ ich nespoznáš a nesmieš podceňovať nikdy seba.”

Drž si svoje štandardy a nedovoľ chlapom, aby ťa opantávali len tým, že dobre vyzerajú alebo majú nejaký majetok.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

    1 Comment

  1. 14. mája 2020
    Odpovedať

    100% súhlas 🙂

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *