PREČO sa ťa chlapi boja osloviť

Teraz sa na chvíľku vži do mysle a pocitov chlapa. Predstav si, že si v nejakej kaviarni a cez celú miestnosť vidíš krásnu kočku.

Zrazu sa ti začnú v hlave odohrávať rôzne scenáre: “Mám za ňou ísť či nemám za ňou ísť? Čo jej mám povedať? Odmietne ma? Má priateľa?…” Tak toto všetko a milión ďalších otázok sa v priebehu sekundy začne odohrávať v mužskej mysli. A to je len začiatok.

Ak chceš vedieť, čo konkrétne môžeš spraviť už dnes, aby sa ťa chlapi nebáli a viac ťa oslovovali, pozri si toto video:
Odoberaj Žena snov videá

 

Chlap toho prežíva oveľa viac

Samozrejme, v jeho tele sa začnú odohrávať rôzne chemické reakcie a pocity. Začnú sa mu potiť dlane, vyschne mu v hrdle, nevie, čo má povedať, má roztrasený hlas, má žalúdok až niekde v krku.

Pýtaš sa: “Ako to vieš?”

Tiež som bol chlapom, ktorý mal tieto pocity. Bolo to aj vďaka tomu, že mi ženy neuľahčovali to, že by som za nimi mohol prísť. Mal som fakt strach z toho, že by ma odmietli.

 

Chlapi majú strach

Toto sú DVA najväčšie strachy, ktoré chlapi majú v tom momente, keď vidia nejakú krásnu kočku:

1. strach je, že by mohli zle vyzerať medzi priateľmi

Väčšinou chlap nechodí sám a ani sa nejde sám baviť. Väčšinou ani ty nechodíš sama, ale chodíš niekde s kamarátkami.

Chlap má naozaj strach z toho, že by prišiel za tebou alebo za vami, následne by ti niečo povedal a ty by si ho odmietla. Zle by si sa neho pozrela alebo by ste sa na ňom zasmiali.

On musí potom prejsť celou tou kilometrovou trasou – celou uličkou hanby za svojimi priateľmi, ktorí ho vysmejú, ktorí si ho budú doberať a jeho ego bude naozaj ranené. Toto žiadny chlap nechce podstúpiť.

Radšej si v hlave povie, že: “Á, keby som chcel môžem ju osloviť.” Potom môže machrovať pred chalanmi, ale nakoniec to nespraví, pretože strach z odmietnutia a jeho ranené ego je oveľa silnejšie.

 

2. strach je, čo vy ženy na to poviete

Taktiež má strach, že čo ty a kamarátky poviete, že či sa nejakým spôsobom zle zatvárite, alebo povieš, že máš priateľa alebo nejakým spôsobom sa budeš vykrúcať a že ho odmietneš.

Toto sú silné momenty a dôvody, prečo nakoniec chlap nejde do toho a nezoznámi sa s tebou, aj keď možno by ste mohli byť fantastickým párikom. Jednoducho neprekoná strach z toho, aby ťa oslovil.

 

Toto je ten úplne najväčší problém

O chvíľočku ti prezradím, čo môžeš robiť, aby ťa viac oslovovali chlapi, o ktorých by si mohla mať do budúcna záujem a s ktorými by si sa mohla stretávať, randiť a kto vie, možno to bude aj tvoj pán božský.

Takže ten najväčší problém spôsobujú naše očakávanie, že musím za ňou prísť. Musím niečo dobré povedať, ona sa musím zasmiať, vypýtať si od nej kontakt, potom pôjdeme na stretnutie, na rande, bude z toho sex, vzťah, budeme mať spolu deti a budeme žiť šťastne až do smrti.

Toto všetko sa v očakávaniach odohráva chlapovi v hlave, častokrát aj ženám, a preto sú z toho celého nervózni.

Keby som ti povedal, že máš prísť za nejakým totálnym fešákom, tvojím pánom božským, tvojím dokonalým alfa samcom a poviem ti, že: “Spýtaj sa ho iba na čas alebo spýtaj sa ho, kde sú tu toalety,” tak to nebudeš, pravdepodobne, riešiť a pôjdeš za ním. Nebudeš z toho robiť žiadnu vedu. ALE očakávania to celé brzdia.

Pokiaľ si to nebudeš sabotovať nejakými myšlienkami do budúcna lebo budeš chcieť aj ty vedieť či ten chlap má šancu ťa spoznávať ďalej, či mu chceš dať príležitosť, tak sa potrebuješ s ním najprv baviť.

Potrebuješ dávať chlapom šancu a priestor k tomu, aby ťa viac oslovovali, aby sa s tebou chceli zoznámiť a aby sa ťa nebáli.

 

Toto by si mala robiť

Ak chceš, aby ťa chlapi viac oslovovali, tak to dosiahneš jednoducho tak, že nebudeš neustále zamračená, nebudeš stále medzi kamarátkami, nebudeš neustále ťukať do mobilu, niekam sa ponáhľať, stále telefonovať, nebudeš pozerať do zeme, respektíve na niekoho iného.

Potrebuješ byť prístupná. Dávaj chlapom priestor. Pozri sa na nich, usmej sa jemne na nich, neťukaj stále do mobilu, nevyvolávaj si s niekým iným, nebuď stále s kamoškami, choď kľudne aj niekam sama, nepotrebuješ k tomu, aby si sa zabavila alebo niekoho spoznala stále kamošky.

Buď otvorená zoznámeniu. Ako som naznačil, pozeraj sa na chlapov, usmievaj sa na nich, choď pomalšie, neťukaj do mobilu.

Aspoň v úvode buď dostupnejšia a prístupnejšia. Až potom môžeš chlapom hádzať polienka pod nohy, byť trochu nedostupná a nech si ťa oni zaslúžia, nech oni budujú záujem a snažia sa ťa získať. Ale na začiatku mi aspoň uľahči to, aby sa chceli s tebou zoznámiť a osloviť ťa. Následne uvidíš, čo z toho môže byť.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

    1 Comment

  1. 14. mája 2020
    Odpovedať

    Skvelé Michal, ano, toho všetkého sa bojíme a možno je toho aj viac 😀
    Super si to poňal 😉 Len si si mohol fakt odpustiť tie polianka pod nohy 😛 načo nám ich treba? Nie dámy, žiadne polienka nám pod nohy nehádžte, lebo ako rýchlo sme o vás záujem mať začali, rovnako rýchlo nás to môže aj opustiť – a tie polienka si potom zbierajte samé ;-P

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *