5 spôsobov, ako ti chlap prejavuje lásku

My chlapi nehovoríme ženám príliš často slová: “Ľúbim ťa.” (Aj keď je to jeden z 5 jazykov lásky.)

My chlapi častejšie ukazujeme svoju lásku cez naše činy. Skús to na nás chlapoch hľadať a všímaj si veci, čo robíme pre to, aby sme si práve teba získali.

Pozri si toto video hneď teraz až do konca a prezradím ti 5 spôsobov, ako ti chlap môže prejavovať lásku:
Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

1. spôsob: Bude riešiť tvoje problémy

Keď ťa bude bolieť chrbát, tak ti dá masáž, alebo zabezpečí, aby si tú bolesť nemala. Ak ste spolu na rande, tak ťa pozve a zaplatí. Alebo pokiaľ sa ti pokazilo auto, tak ti vybaví, aby bolo opravené.

Zjednodušene povedané – rieši tvoje problémy za teba.

Ale teraz nehovorím, že všetky problémy a všetko robí za teba, ale ukazuje ti ochotu a buď to spraví on, alebo nájde spôsob, ako ťa tohto problému zbaviť.

 

2. spôsob: Ochraňuje ťa

Môže to byť aj obyčajné gentlemanstvo, keď ti odsunie stoličku, keď si otvorí dvere, keď ti podá rameno, keď je nejaká klzká cesta, alebo keď idete niekde tmavou uličkou, tak si ťa trochu dá k sebe, pretože v našej DNA je zakódované, že potrebujeme ochraňovať bezbranné bytosti, ktorými sú častokrát ženy.

Teda, pokiaľ chlap spozornie, pokiaľ sa postaví na tvoju obranu, tak určite takýmto spôsobom ti dáva najavo svoju lásku a svoju náklonnosť.

 

3. spôsob: Uzná ťa aj na sociálne

To znamená, že ťa predstaví ľuďom, na ktorých mu záleží. Predstaví ťa kamarátom alebo rodine, alebo si dá s tebou fotku na Facebook verejne, aby to videli všetky ostatné ženy, ktoré na Facebooku má.

Alebo keď už spolu niečo riešite, tak si ťa pridá do vzťahu na Facebook. Ja viem, že to je pre niektoré možno také infantilné, detinské a smiešne, ale takýmto spôsobom chlap dáva najavo svoju náklonnosť a to, že tú ženu berie vážne a nemá ju len na sex, alebo neberie ju na ľahkú váhu.

 

4. spôsob: Preberá zodpovednosť a vedie ťa

Pozve ťa niekam von. Povie konkrétne, čo budete robiť. Alebo ak potrebuješ preniesť gauč, tak sa toho chopí a pomôže ti ho vyniesť. Takisto vybaví reštauráciu, kam sa môžete ísť najesť.

Alebo dojedná cenu auta, keď ste spolu niekde, ty si vyberáš auto a predavač si očividne na teba trúfa, lebo si v jeho očiach žena a nerozumieš sa do toho.

On, ten chlap, ktorý je s tebou prevezme toho predavača, začína sa s ním baviť, dojednáva to a vybaví ti lepšiu cenu, pretože ťa chce ochrániť, ale preberá zodpovednosť za určité veci, ktoré sú (možno) čisto chlapské a nesnaží sa, aby si ty všetko robila sama alebo za neho.

 

5. spôsob: Sexuálna oblasť

Piaty spôsob, ako ti chlap bude prejavovať náklonnosť, že ťa naozaj má rád a ľúbi ťa, je práve v sexuálnej oblasti. To znamená, že nemyslí len na seba.

Nespraví len seba alebo neodrobíš sa len ty na ňom, ale bude ti to chcieť vrátiť. Bude sa snažiť o tvoju rozkoš. Bude sa snažiť, aby si ty bola spokojná a bude ho chcieť mať s tebou čo najviac a pravidelne.

Bude ochotný sa zlepšovať, počúvať ťa a bude chcieť, aby ty si bola v tomto spokojná, pretože verí na nejaký princíp reciprocity a že keď budeš spokojná ty, tak bude spokojný aj on.

 

Toto bolo päť spôsobov, ktorými ti chlap dáva najavo, že ťa ľúbi, že ťa má rád a že mu na tebe záleží. Ak sa ti video páčilo, tak mu daj určite svoj lajk a napíš mi dolu do komentárov, akými spôsobmi ešte tebe dávajú chlapi najavo, že ťa majú radi, že sa im páčiš, že ťa ľúbia a prechovávajú k tebe nejaké city či už počas randenia alebo počas vzťahu.

Určite zdieľaj video aj so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *