SYSTÉM ODMIEN: vychovaj si svojho chlapa

Páčilo by sa ti, ak by si vedela, ako na chlapa a ako si ho vychovať? Možno si myslíš, že si z teba robím srandu. Ubezpečujem ťa, že si ju nerobím. Naozaj je to možné.

Chceš vedieť ako?

Pozri si toto video, v ktorom ti odhalím môj systém odmien a ako si môžeš vychovať svojho chlapa.

Si pripravená? Poďme na to!

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Poviem ti príklad

Predstav si, že máš bankový účet. Na bankový účet najprv musíš vložiť nejaké peniaze, aby si si mohla nejaké peniaze vybrať. Teraz odmysliac od debetov, pôžičiek a povoleného prečerpania.

Pri určitej sume, keď si chceš kúpiť napríklad nejakú bagetu, tak tam budeš mať sumu, ktorá ti na to bude stačiť.

Pokiaľ si chceš kúpiť ale niečo drahšie, tak musíš viac zarobiť, musíš viac investovať, aby si si takéto niečo mohla dopriať.

A toto ti presne odporúčam robiť aj pri chlapoch.

 

Prečo je to dobré?

Pri určitej sume, ktorú chlap investuje a vloží na tvoj pomyselný bankový účet, nemyslím to teraz finančne (myslím to obrazne).

Tak následne, podľa toho koľko investuje, tak sa s ním stretneš. Podľa toho koľko investuje, tak budete mať svoj prvý bozk. Bude mať s tebou prvý sex. Bude mať s tebou nejaký vzťah, alebo bývanie, alebo budeš s ním mať deti.

Čiže podľa toho, koľko chlap investuje, tak podľa toho bude mať aj nejaký výsledok.

Chlap musí najprv niečo spraviť, aby si od teba niečo zaslúžil.

Čiže napríklad spraví si na teba čas popri nejakých svojich aktivitách. Bude k tebe štedrý. Bude ti dôverovať. Bude sa o teba zaujímať ako o ženu. Možno ťa párkrát rozosmeje. Bude k tebe milý, bude príjemný, bude sa o teba zaujímať, budete mať rovnaké hodnoty.

Na základe všetkého toho, čo spraví sa s ním napríklad stretneš. On vynaloží čas, nejakú aktivitu, úsilie, aby si ťa zaslúžil.

Keď vybuduje následne “kredit v banke”, tak ty ho odmeníš. Stretneš sa s ním, bude prvý bozk, prvý sex a on si následne spojí odmenu, ktorú získal s tým, že na to vyvinul nejakú aktivitu.

Pre neho je ten najlepší spôsob, ako dostať od teba viac, alebo ako byť viac odmenený je, že do toho bude viac investovať.

 

Dáva ti to zmysel?

Už sa ti asi začína vynárať v hlave, koľko hlúpostí si možno v minulosti spravila. Stretla si sa s chlapom len tak, a vôbec si to potom necenil a nechcel sa s tebou stretnúť opakovane.

Alebo si mala s ním sex príliš rýchlo bez toho, aby si to nejako zaslúžil a potom stratil o teba záujem a myslíš si, že chlap ťa chcel len na to jedno.

Pokiaľ sa ti v minulosti chlap len páčil, alebo si nemala večer čo robiť, išla si s ním na stretnutie, aby si nebola sama a chlap si to nijako nezaslúžil, neodrobil, neinvestoval do toho, tak si to vôbec nebude vážiť. Či už prvý sex, stretnutie alebo vzťah.

Pokiaľ chlap všetko dostane ako na striebornom podnose, tak ho to nebude zaujímať.

My muži si nevážime niečo, čo sme si nezaslúžili. My cítime len hodnotu z toho, čo sme si museli odrobiť, nadrieť sa pre to a do čoho sme museli investovať náš čas, energiu, prípadne aj peniaze.

Dávaj mužom späť len podľa toho, koľko oni do teba investovali a nie podľa toho, ako sa ti páči, alebo ako ich berieš, alebo podľa toho, že ako sa ti chce alebo nechce.

Nedávaj to na pocity, dávaj to na to, čo on do teba investoval, nie to, ako si myslíš, že by mal dostať podľa toho, že ste už boli trikrát na stretnutí, alebo že tak teda napísal mi päťkrát, tak už asi s ním pôjdem von. Alebo je otravný, tak sa s ním stretnem, len aby mi dal na chvíľočku pokoj.

Muž potrebuje cítiť, že len on ťa môže získať, že sa nerozdávaš pre každého, kto ti napíše, kto sa s tebou chce stretnúť, kto dobre vyzerá…

 

Zhrniem ti to

To, čo ti chcem v tomto videu odovzdať je, že predstavuj si stretnutia s chlapmi ako bankový účet, kde najprv chlap musí na účet niečo vložiť.

Chlap musí investovať svojím záujmom, svojou pozornosťou, tým, že sa zaujíma o teba, tým, že ti napíše, tým, že možno si vyhradí pre teba čas, tým, že ťa predstaví aj kamarátom, tým že sa bude chcieť s tebou stretnúť aj cez obed a nie len večer. Tým, že sa o teba bude zaujímať aj ako o osobu, že sa bude snažiť zistiť tvoje hodnoty.

Dávaj chlapom späť podľa toho, koľko oni do teba investovali, nie podľa toho, ako sa cítiš, alebo či sa ti páči alebo sa ti nepáči. Samozrejme, musí sa ti chlap páčiť, aby si chcela niečo doňho späť investovať.

Takýmto spôsobom si vychováš ty sama svojho chlapa a bude podľa toho aj on k tebe pristupovať.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *