Byť DOBRÉ či ZLÉ dievča? Skús radšej toto

Si príliš milá, dobrá, poslušná alebo si skôr mrcha?

V tomto videu ti prezradím, ako by si sa mala správať, ak chceš nájsť a zaujať svojho vysnívaného chlapa.

Pozri si toto video až do konca a dozvieš sa to.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Toto ti nebude fungovať

Vieš, kedysi v minulosti, keď ma ženy veľmi nechceli, tak som bol na ne milý, príjemný, poslušný. Stále som im písal ale nedotýkal som sa ich, pretože som sa hanbil a podľa toho som mal aj výsledky.

Vieš, čo som si všimol, keď som sa začal o ženy viac zaujímať a keď som to začal robiť trochu inak?

Keď ženy robili to isté pri mne, že boli len príliš milé, dobré dievčatá, stále sa o mňa zaujímali, neustále mi písali, boli ako keby ľahko dostupné, neboli pre mňa žiadna výzva, tak to neprinášalo zase výsledky im.

Na druhej strane, keď som sa začal správať trochu inak a posunul som sa do iného extrému, že som bol na ženy viac hajzlík, bol som miestami arogantný, viac som sa ich dotýkal, bol som ignorant, takmer som im vôbec nepísal a nezaujímal som sa o ne, tak ani toto mi výsledky až tak neprinášalo.

A to isté som videl na ženách a vidím aj dnes na ženách, ktoré spoznávam, keď mi opisujú svoje problémy s chlapmi. Pokiaľ sa postavíš na druhú stranu toho extrému, že chlapom vôbec nepíšeš, si mrcha, potvora, zlé dievča.

Pokiaľ sa o nich vôbec nezaujímaš, pokiaľ sa hráš na ťažko dostupnú, tak toto ti tiež u chlapov nebude fungovať a hlavne nie u tých, ktorí za to stoja a ktorí by mohli byť pre teba tým vysnívaným. Takýmto správaním ich odradíš.

 

Mala by si to robiť takto

Mala by si sa zamerať na zlatú strednú cestu. Nemala by si byť ani čisto dobré dievča – milé, poslušné, neustále sa zaujímať, neustále byť dostupná. Ale zase ani na druhej strane by si nemala byť ani neustále nedostupná, ignorantka, zlé dievča, potvora, mrcha, sexuchtivá a ťažko dostupná. Toto tiež nie je cesta, ktorou by si mala ísť.

Mala by si sa posunúť niekde do stredu. To znamená, že budeš občas milá, dobrá, ale budeš vystrkovať aj rožky, budeš ťažšie dostupná, budeš pre chlapa výzva, budeš ho podpichovať.

Na druhej strane mu občas napíšeš, ozveš sa, budeš sa zaujímať, ale na druhej strane niekedy neodpíšeš, nebudeš sa zaujímať, nebudeš odpisovať ihneď. Tak isto po stretnutí. Nebudeš sa chcieť stále non-stop s ním stretnúť, nebudeš stále prístupná, ale budeš aj zaneprázdnená. Budeš mať svoje veci na robote, po stretnutí jemne ochladneš.

Treba to striedať z jednej strany na druhú. Nebyť ani jeden extrém, príliš milá, dobré dievča, dostupná bez výzvy. Ale ani totálne 100 % výzva, nebyť ani 100 % ignorantská, niekde medzi tým by si sa mala hýbať.

Toto ti pomôže v tom, aby si vedela, ako sa máš k chlapom správať. Keď sa ti bude chlap páčiť, tak sa nepostav ani na jednu stranu pólu, ale buď niekde v strede medzi tým, kde prechádzaš od toho dobrého k tomu zlému, od toho zlého k tomu dobrému.

Buď aj občas dostupná, ale občas nedostupná. Občas mu napíš, niekedy mu zas nenapíš. Budeš sa o neho zaujímať, ale niekedy sa o neho zas zaujímať nebudeš.

 

Buď nepredvídateľná

Buď rozmanitá, aby chlap nikdy nevedel, čo presne môže od teba očakávať. Vďaka tomu sa na teba namotá a vďaka tomu bude na teba myslieť, pretože budeš vždy pre neho zaujímavá a nebude ťa presne môcť zaradiť, že: “Ona je totálne nedostupná,” alebo “ona je veľmi milá a je s ňou nuda.”

Buď aj zábavná, buď aj miestami nudná či vážna. Toto všetko ti bude fungovať.

Pamätaj, že pokiaľ budeš na sebe pracovať, budeš hodnotnejšia žena, budeš zaujímavejšia, tak aj tvoj vysnívaný chlap si ťa následne všimne.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  3 Comments

 1. 28. mája 2021
  Odpovedať

  No páni… takú ženu, u ktorej neviem, na čo som, by som rýchlo vymazal zo svojej mysle… nie to s ňou udržiaval vzťah.

 2. Katka
  30. mája 2021
  Odpovedať

  Ahoj Michal ďakujem že mi poradíš. Občas napíšem kamarátovi vždy mi odpísal raz za mesiac sme sa stretli na káve. Dneska som mu znova písala ale ani obraz ani zvuk. Dakujem že mi poradíš a je to bývalý priateľ s ktorým som zostala kamarátka.

  • Michal Kopecký
   5. novembra 2021
   Odpovedať

   Nemá záujem Kati. Vráť sa ku knihe Žena snov.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *