Keď chceš niečo od chlapa, SPRAV to takto

Chcela by si vedieť, akým spôsobom by si mala s nami mužmi komunikovať, aby sme s radosťou spravili to, čo chceš a čo od nás očakávaš?

Ak chceš vedieť, ako to dosiahneš, tak si pozri hneď teraz toto video až do konca.
Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Ako si to robila v minulosti?

Pokiaľ si v minulosti od chlapa niečo chcela, tak si to, pravdepodobne, komunikovala nie dosť šťastným spôsobom a chlap to potom buď nespravil, alebo na to zabudol, bol veľmi neochotný, ofrflal to, mal k tomu pripomienky a zbytočne vznikali rôzne hádky.

Ty si bola nešťastná a daná vec, napríklad riady, pokosenie trávnika, upratanie nebolo spravené. Bola si zase v začarovanom kruhu a nevedela si, ako sa posunúť z toho ďalej.

Dovoľ mi povedať ti, že je to na tebe, akým spôsobom s chlapom komunikuješ, podľa čoho tú danú vec spraví alebo nespraví, alebo ju spraví veľmi ochotne a s radosťou, alebo ju nespraví vôbec a ešte ju aj ofrfle.

Je rozdiel v spôsobe ako s chlapmi komunikuješ a chcem ti ukázať niekoľko príkladov, ako to je možné a ako sa to dá zmeniť.

 

Rob to pozitívnym spôsobom

Pozitívny spôsob, je ten správny spôsob ako na chlapov, ako s nami komunikovať a ako dosiahnuť to, čo od nás ty chceš.

Povedzme si takúto situácia. Nejakým spôsobom si dokopala svojho chlapa k tomu, aby niečo spravil. Napríklad, aby pokosil trávnik pri dome.

On to spraví. Ty prídeš a všimneš si, že je pokosené. Je to všetko super, ale nie je pokosené okolo domu, čo si si ty myslela, že bude pokosí aj okolo.

Následne na neho vyštekneš s tým, že: “Myslela som si, že pokosíš aj okolo domu, ale asi som bola zase naivná. Ty nikdy nič nespravíš poriadne,” a začneš na neho kričať, alebo mu začneš niečo vyčítať.

Stav sa so mnou, o čo chceš, že nabudúce sa ti vykašle aj na toto. Nebude chcieť kosiť. Radšej sa hodí pred telku a bude to odkladať, pretože si ho neocenila za jeho prácu, čo spravil a ešte si mu vynadala, že čo nespravil a čo si ty od neho očakávala.

Ako vidíš, tento spôsob komunikácie nie je veľmi šťastný. Skúsme to spoločne inak. Čo ty na to?

Namiesto toho, aby si na neho vyštekla, čo spravil zle (áno, aj keď nepokosil okolo domu), tak sa zamysli nad tým, ako to odkomunikovať šťastnejšie.

Napríklad: “Wau, ten trávnik vyzerá naozaj skvele. Vidno, že si si dal s tým prácu. Myslíš, že môžeš spraviť ešte aj okolie domu takýmto spôsobom?”

My budeme nadšení. Pokosíme okolo domu a ešte budeme chcieť vykosiť aj celú ulicu. Pokiaľ nás za to oceníš. Pokiaľ nás pochváliš, uznáš našu prácu, tak spravíme toho samozrejme aj viac.

 

Zase neumyl riady?

Ak si všimneš, že neumyl po sebe riady. Nechal v dreze vidličku alebo nožík, tak ten najhorší možný spôsob, akým to môžeš odkomunikovať je: “Zas si si neumyl riady? Si neschopný,” alebo niečo podobné.

Stav sa, že nabudúce si opäť neumyje riady, pretože si ho za to pokarhala a si mu ukázala, že prečo by to nemal robiť.

Ten pozitívnejší a šťastnejší spôsob komunikácie, ako dosiahnuť, aby chlap s radosťou umyl riad je: “Si tak sexi, keď umývaš riady. Vzrušuje ma, pokiaľ vidím chlapa, ako umýva riady, ako ich drhne. Rozmýšľam, čo by potom spravil so mnou,” alebo niečo podobné.

Na mňa takéto veci tiež fungujú. 🙂 Keď to správne odkomunikuješ chlapovi, tak bude s radosťou umývať riady, ešte ich aj utrie a uloží na správne miesto.

 

Pri sexe je to podobné

Pokiaľ ho oceníš za to, aj keď to nie je úžasné či geniálne a podľa tvojich predstáv, ale môžeš ho nasmerovať správnym smerom. Napríklad: “Milujem, ako mi to robíš jazykom. Teraz trochu pomalšie/teraz trochu nižšie.”

Čiže nevynadáš mu: “Au, to bolí! Prestaň! Čo si to v živote nerobil?” Stav sa so mnou, že takýmto spôsobom si ho opäť od seba odoženieš.

Áno, je to takto jednoduché. Pokiaľ nám to komunikuješ správne.

Keď sme ocenení, keď sme pochválení, tak chceme týchto vecí robiť pre vás ženy viac.

Áno. V skutočnosti to možno stojí za prd v tom sexe, v skutočnosti sme ten trávnik nepokosili úplne geniálne, ako by si to pokosila ty, ale toto my nemôžeme vedieť, pretože by to ranilo naše chlapské ego, nerobili sme to potom tak, ako si ty predstavuješ.

 

Zhrniem ti to

Veľmi jednoduchý recept na nás chlapov je, že pokiaľ chceš, aby sme robili veci tak, ako si ty predstavuješ, aby sme si po sebe upratali, aby sme pokosili aj trávnik okolo, aby sme ti to spravili lepšie v sexe, tak nám to komunikuj pochvalným spôsobom.

Oceň nás a my budeme chcieť toho následne robiť viac. Keď si budeme myslieť, že sme dobrí v sexe, tak sa budeme chcieť v tom aj zlepšovať. Budeme chcieť napredovať a budeme to chcieť dopriať aj tebe.

My muži chceme a potrebujeme, aby sme ženy uspokojovali, aby sme im dávali toho viac a po všetkých  stránkach, nielen sexuálne ale aj v domácnosti.

Keď ho oceníš, že to bol zaujímavý výber v reštaurácií (možno šte nie ste spolu, ale len randíte): “Veľmi mi chutilo to jedlo. Som zvedavá, čo ešte ďalšie pre mňa vymyslíš,” tak sa stav, že bude hľadať niečo ďalšie, originálne, čím ťa bude môcť prekvapiť.

Komunikuj nám to pozitívne a budeme toho robiť viac a s oveľa väčšou radosťou.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *