Prestaň robiť TOTO a tvoj vzťah stratí iskru

Ak chceš vedieť, čo by si mala robiť vo vzťahu, aby mal stále iskru a šťavu ako na začiatku, tak si pozri toto video:

Odoberaj Žena snov videá

Je pravdepodobné, že si do tohto momentu mala nejaký vzťah či už vo svojich tínedžerských rokoch alebo máš aktuálne nejaký vzťah.

Pravdepodobne, sa ti stalo, že na začiatku, keď ste sa ešte len spoznávali alebo ste sa dali dokopy, tak to bolo všetko krásne, úžasné, samé zlatko, miláčik, raňajky do postele, pravidelný sex, rôzne rande a tak ďalej. Avšak časom z toho začala byť rutina.

Chlap ležal na gauči, prípadne ti už ani pekného slova nepovedal a sex už nebol na nejakej pravidelnej báze. Stala sa z toho rutina a iskra zo vzťahu vyprchala. Ty sa potom trápiš a čakáš, že s nejakým zázrakom sa to napraví. Poviem ti, že žiadny zázrak na toto neexistuje.

 

Čo si robila inak v začiatkoch vzťahu?

Je to presne to isté, ako keď zasadíš semienko do pôdy a chceš mať z toho krásny bujarý strom, ktorý ti pretrvá veky.

Lenže najprv potrebuješ semienko zalievať, potrebuješ prekypriť pôdu, potrebuješ postriekať malý stromček, aby naň nechodili škodce.

Potrebuješ sa oň pravidelne starať, aby ti z neho nakoniec vyrástol krásny strom, ktorý pretrvá. Dosiahneš to len pravidelnou starostlivosťou.

Toto isté potrebuješ robiť aj vo vzťahu. Spýtam sa ťa jednoduchú otázku: “Čo si robila inak v začiatkoch vzťahu? Čo možno nerobíš teraz?”

Pravdepodobne, ti vyskočili nejaké nápady, že: “Ahá, tak na začiatku sme sa častejšie dotýkali, na začiatku sme častejšie chodili spolu von, na začiatku sme sa častejšie milovali, na začiatku sme častejšie vymýšľali spolu nejaké nápady…” Toto je presne ono.

Potrebuješ začať robiť v pokročilom vzťahu veci, ktoré si robila na začiatku. Preto iskra postupne vyprchá.

 

Toto je môj TIP pre teba

Jednoduchý recept pre teba je, že dopraj si so svojím chlapom, partnerom, manželom aspoň jeden deň v týždni (večer, poobede, to je úplne jedno) len pre seba.

Dajte si spolu rande, také aké ste si dávali kedysi na začiatku. Choďte spolu von, choďte na večeru, choďte do kina, choďte do nejakej dobrej reštaurácie, dajte si sex niekde na verejnosti – v kabínkach, parku, alebo nech je to čokoľvek, čo ste v minulosti robili.

Potrebuješ sa k tomu vrátiť. Potrebuješ začať tieto veci znovu robiť. Ak si povieš, že: “Ale ja nemám na takéto veci čas,” tak úprimne, potom si ten vzťah nezaslúžiš.

Potrebuješ na vzťahu pravidelne pracovať, keď to nie je raz za týždeň, tak dobre, spravme kompromis, raz za dva týždne. ALE potrebuješ toto priviesť do vášho vzťahu, aby si opäť nakopla iskru a priniesla ju do vášho vzťahu.

Ak tvoj partner nebude s tým súhlasiť, tak potom musíš zvážiť, čo ďalej s takým partnerom, ktorý nie je ochotný pracovať na vašom vzťahu.

 

Toto je moje odporúčanie pre teba

Randiť nemôžeš len v začiatkoch vzťahu alebo pred vzťahom, ale potrebuješ pravidelne randiť aj vo vzťahu, aby tá ISKRA nikdy zo vzťahu nezmizla, aby to bolo krásne aj neskôr.

Ak sa ti tento článok a video páčilo a myslíš si, že môže pomôcť niekomu ďalšiemu, nejakej tvojej kamoške, tak jej kľudne s mojím povolením 🙂 toto video pošli.

Pomôž šíriť moje myšlienky ďalej, nech je viac šťastných vzťahov a nech je viac žien snov.

Ak sa ti toto video a článok páčil, daj mu like, zdieľaj ho, pridaj sa na odber tohto blogu a Youtube kanála, pretože ti budem prinášať ďalšie a ďalšie podobné materiály v budúcnosti, ktoré ti pomôžu byť ženou snov a nájsť si svojho vyvoleného.

Pridaj sa aj do FB skupiny Klub Žien snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *