5+1 krutých dôvodov, prečo ťa chcú chlapi len na to jedno

Pravdepodobne sa ti už niekedy v živote stalo, že sa ti chlap zapáčil a vedela by si si s ním niečo predstaviť. Avšak si mala z neho pocit a aj sa to neskôr ukázalo, že ťa chcel len na to jedno.

Chápem, že po takejto skúsenosti si skeptická a hovoríš si, že: “Chlapi sú hovädá. Chcú ma len na to jedno…”

Chceš vedieť, prečo je to tak?

Pozri si toto video hneď teraz až do konca a dozvieš sa 5+1 krutých dôvodov, prečo ťa chlapi chcú len na to jedno a ako sa tomu môžeš vyhnúť:

 

Ako to máš ty?

Stalo sa niečo takéto aj tebe, že sa ti chlap zapáčil, vedela by si si s ním niečo viac predstaviť, ale nakoniec chcel s tebou len sex a nechcel ťa do vzťahu?

Mal o teba záujem len do momentu, keď si sa s ním vyspala, prípadne do momentu, kedy ste spolu sex mohli mať, ale nakoniec k nemu nedošlo, pretože on si vo svojej hlave uvedomil a vysvetlil si, že mohol by ťa mať, ale už v hlave ťa získal a nepotrebuje s tebou niečo takéto riešiť.

Ty máš potom v hlave myšlienky, že chlapi sú len hovädá, chcú ťa len na sex, chcú ťa len na to jedno. Hovoríš si, že si spokojná aj taká, aká si a nikdy si nenájdeš chlapa. Chápem, že si voči tomuto skeptická.

Poviem ti narovinu 5+1 dôvodov, ktorým by si sa mala vyhnúť, aby ťa chlapi nechceli len na to jedno. Možno budeš prekvapená, ale väčšina z nich súvisí priamo s tebou. Súvisí to s tým, čo im vyžaruješ, na základe čoho si vysvetlia, že si vhodná hlavne na sex.

 

1. Si chodiaci sexepíl a sex

Znamená to, ako chodíš. To, ako sa na chlapov pozeráš. To, ako si rúžuješ ústa. To, ako držíš pohár. To, ako sa obliekaš. To, ako s chlapmi komunikuješ a flirtuješ. Jednoducho hneď z teba je cítiť sex a sexualitu.

Áno, niektoré to majú prirodzene v sebe. Len potom sa nemôžu sťažovať, že tí chlapi zachytia to, čo tá žena vyžaruje.

 

2. Upozorňuješ na svoj výzor

Platí, že to, na čo upozorňuješ, tak to si ľudia a chlapi častokrát všímajú.

Sú to napríklad tvoje fotky, ktoré máš na zoznamkách, ktoré máš na Facebooku. Keď ja pozerám niektoré profily žien, tak to je doslova ako  erotická výkladná skriňa. Samé fotky v spodnom prádle, niektoré hore bez, len sa zakrývajú.

Áno, ja chápem, že máš rada sexualitu, máš rada umelecké fotky. Lenže potom ten chlap, keď príde na tvoj profil a to si ho mohla akokoľvek predtým zaujať (aj osobne), a vidí, že tam máš fotky v spodnom prádle, tak mu naznačíš práve to, že upozorňuješ na svoj výzor a na svoje telo. A to si on na tebe bude všímať.

Nemôžeš mať chlapovi za zlé, že bude možno hodnotiť tvoje prsia, bude hodnotiť tvoj zadok, tvoju postavu, tvoje nohy. Keď mu to dávaš ako na striebornom podnose. Chlap chce takéto veci. Ale nechce, aby to videli všetci ostatní. Chlap si chce takéto niečo zaslúžiť. A o tom sa budeme potom dodatočne baviť ešte niekedy inokedy.

Tým, že upozorňuješ na svoj výzor na fotkách alebo aj osobne, že nosíš samé minisukne, nosíš sexi spodné prádlo, nosíš samodržky alebo podväzky pod sukňu, keď ideš niekde von. Nosíš vysoké opätky, nosíš obrovské výstrihy, kde upozorňuje na svoj dekolt, na svoje prsia.

Robíš to preto, aby si upozorňovala, pretože túžiš po pozornosti, aby ľudia pozerali a hlavne chlapi (či ostatné ženy) na to, ako vyzeráš. Potom sa nečuduj, že ťa budú podľa toho posudzovať.

To isté platí, aj keď si dáš zväčšiť pery. Aj keď si dáš umelé prsia, tak to robíš častokrát kvôli svojmu sebavedomiu.

Sekundárny dôvod, u niektorých primárny dôvod je, že to ženy robia kvôli tomu, aby si ich viac chlapi všímali. No ale potom sa nemôžeš sťažovať, že ťa chcú len na sex, pretože máš veľké prsia, máš veľké pery a toto mu evokuje – áno, len to jedno.

 

3. Posielaš im svoje sexi fotky

Či už sú to fotky v spodnom prádle, alebo sú to nejaké odvážnejšie fotky. Ja to môžem povedať za seba. V minulosti som dostal od mnohých žien všeličo možné. A práve, keď mi začali takéto veci posielať, tak som ich už nevidel ako matku svojich detí, alebo nejakú potenciálnu partnerku. Zapli sa mi v hlave kontrolky, že som rozmýšľal len nad tým jedným.

Tým zablokovala u mňa svoje šance, aby sme spolu niečo hlbšie riešili. Videl som ju len ako sexuálny objekt. Toto je u nás chlapov úplne prirodzené a normálne.

Akonáhle nám vy budete ukazovať sex, tak mi ho budeme vidieť a budeme ho aj chcieť.

Chcem ťa na niečo upozorniť. Samotné posielanie fotiek nie je zlé. Toto by som rád uviedol na pravú mieru. Je to presne, ako požiadanie o ruku.

Spýtam sa ťa otázku: “Keby som teraz za tebou prišiel, vôbec ma nepoznáš a možno sme prehodili len zopár slov a prídem k tebe, vytiahnem prstienok, kľaknem si a požiadam ťa o ruku. Čo by si povedala?”

S vysokou pravdepodobnosťou na 99,9 % povieš: “NIE!”

Dám ti ďalšiu otázku: “Pokiaľ by sme sa spoznali, pokiaľ by sme strávili spolu čas, mali spoločné hodnoty, možno by sme sa poznali mesiace, roky, klapalo by nám to, mali by sme spolu sex, mali by sme spoločné zážitky a potom by som ťa požiadal o ruku?”

Je vysoká pravdepodobnosť, že povieš: “ÁNO!”

Takisto, ako požiadanie o ruku, ani na posielaní fotiek nie je v zásade nič zlé. Ale dôležité je, že tie fotky posielaš príliš skoro a posielaš ich chlapom, ktorých možno ani nepoznáš. S ktorými si ani nebola osobne, alebo s chlapom, ktorý si také niečo nezaslúžil ešte vidieť.

 

4. Bavíš sa s nimi príliš skoro o sexe

Naznačil som to vyššie už pri fotkách. Je to podobné aj s tým bavením sa o sexe. Buď ty takú tému nadhodíš a chlap sa toho chytí, alebo on také niečo nadhodí a ty akceptuješ bavenie sa o sexe.

Možno si píšete nejaké sexuálne fantázie… opäť, nie je na tom nič zlé, ale pokiaľ si sa s chlapom ešte ani nevidela, pokiaľ ste možno boli na jednom rande a sú tam z tvojej strany aj nejaké túžby, a začneš sa s ním o tom baviť, tak si to celé kompletne pokazíš.

Ty to potrebuješ postupne dávkovať a ukazovať mu a dať chlapovi najavo, že nedávaš takéto niečo každému. Ale je to špeciálne pre neho, že si to nejakým spôsobom zaslúžil.

 

5. Dáš im príliš skoro

Toto je jeden z tých najčastejších krutých dôvodov, prečo ťa chlapi chcú len na to jedno.

Jednoducho majú s tebou sex príliš skoro a bez toho, aby si ho nejako extra zaslúžili. Len preto, že sa ti páčia a proste boli ste spolu 3x vonku, 4x vonku, 5x vonku, alebo 1x vonku a dôjde k tomu sexu, tak chlap stratí záujem a nesnaží sa, lebo už dostal to, čo chcel a dostal to príliš ľahko a príliš skoro.

 

BONUS: Sme chlapi

My sme už od pradávna tak nastavení, že môžeme rozosievať naše semeno, keď to tak mám povedať, kade tade. Ale žena tým, že musí mať tehotenstvo 9 mesiacov, tak si vyberá toho najschopnejšieho chlapa spomedzi všetkých ostatných, s ktorým bude mať dieťa, a preto nespáva s každým hore-dole.

Keď spáva, tak potom sa to aj rozšíri a spoločnosť je nastavená, že pokiaľ žena má viacero chlapov, tak si niečo o nej hovoria. Pokiaľ chlap má viacero žien, tak hovoria o ňom zas niečo iné.

To mi pripomína jeden citát: “Daj mužovi 10 žien a bude sa hrať, ale daj žene 10 chlapov a bude si vyberať.”

My sme jednoducho chlapi, sme tak nastavení… nemaj nám to za zlé.

 

TOTO ti odporúčam

Neuľahčuj nám to.

Nevyžaruj 100 % sex, že ti to srší až ušami. Neupozorňuj na svoj výzor. Neposielaj chlapom hneď svoje sexi fotky a hlavne nie také, kde je vidieť všetko. Pretože zabíjaš chlapskú predstavivosť.

Nebav sa s chlapmi príliš skoro o sexe a taktiež nedávaj chlapom sex príliš skoro bez toho, aby si to nejak extra zaslúžili.

Pokiaľ sa vyhneš tomuto správaniu, tak chlap nestratí o teba záujem a nebude ťa vidieť len ako sexuálny objekt, ale povie si: “Hm, super. S touto by mohlo niečo byť, s touto by som mohol niečo do budúcna riešiť a popritom bude aj sex v poriadku a fajn.”

Pokiaľ mu všetko takto naservíruješ a bude z teba sršať sex, tak ho budeš samozrejme aj priťahovať a budeš priťahovať takých chlapov, ktorí ťa budú chcieť len na to jedno a ktorí nebudú s tebou vidieť nič dlhodobé.

Odporúčam ti vyhnúť sa tomuto správaniu. Akceptuj aj to, že chlapi sú nastavení ako sexuálne bytosti, tak isto aj ženy sú častokrát nastavené ako sexuálne bytosti, ale nedávaj nám k tomu až také príležitosti a dôvody. A hlavne nie tým chlapom, ktorí sa ti páčia a ktorých by si chcela. Neodraď ich prílišným sexuálnym správaním.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti (áno, viem, že je trochu kontroverzné a nie všetky ženy so mnou budú súhlasiť), tak určite daj tomuto videu like, pošli ho svojim kamoškám a pridaj sa aj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *