5 bodový kontrolný zoznam predtým, než mu napíšeš prvú správu

Možno ti teraz napadlo, prečo by si TY mala chlapom písať prvá? Mal by to predsa robiť chlap.

Áno, súhlasím s tým. V ideálnom svete si ťa chlap (o ktorého máš záujem) všimne, napíše ti a budeš sa mu páčiť aj ty.

Teraz sa pozrime na reálny svet. Pokiaľ je chlap zaujímavý, výnimočný, sebavedomý… tak má veľa možností.

Je úplne v poriadku, ak chceš nejakého chlapa spoznať (páči sa ti), že mu napíšeš prvá, aby vedel, že existuješ. Je možné, že inak by na teba nenatrafil.

Poďme na to. Si pripravená? Vo videu ti poviem 5 bodový kontrolný zoznam, ktorý by si mala splniť predtým, než mu napíšeš prvú správu.
Odoberaj Žena snov videá

Ak sa ti toto video páčilo a myslíš si, že by mohlo pomôcť nejakým tvojim kamoškám, tak im ho pošli, zdieľaj ho, lajkuj ho a pridaj sa aj na odber tohto blogu a Youtube kanála, kde ti budem pravidelne zdieľať podobné materiály, videá, skvelé tipy, triky a rady, ako na chlapa a ako byť ženou snov..

Pridaj sa aj do FB skupiny Ženy snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

Praktický návod, ako sa stať ŽENOU SNOV

Klikni sem a získaj knihu Žena snov ZDARMA, v ktorej ti odhalím 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *