5 chýb, ktorým sa pri písaní chlapom online vyhni

Kedysi, keď som sa naplno venoval zoznamovaniu cez internet som si napísal s viac ako 1000 ženami a so 150 z nich som sa stretol aj osobne.

V tomto videu ti chcem ukázať môj osobný pohľad a názor na zoznamovanie sa cez internet. Napriek tomu, že ide o môj pohľad na vec, som si istý, že sa so mnou určite (v niečom) zhodnú aj iní chlapi.

Poďme na to. Vo videu ti prezradím 5 chýb, ktorým by si sa pri písaní chlapom online mala radšej vyhnúť (ak si to u nich nechceš pokaziť).
Odoberaj Žena snov videá

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

    1 Comment

  1. Zuzana Bellová
    10. februára 2018
    Odpovedať

    Super. Plati to presne aj naopak 🙂

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *