5 chýb, ktorým sa pri písaní chlapom online vyhni

Kedysi, keď som sa naplno venoval zoznamovaniu cez internet som si napísal s viac ako 1000 ženami a so 150 z nich som sa stretol aj osobne.

V tomto videu ti chcem ukázať môj osobný pohľad a názor na zoznamovanie sa cez internet. Napriek tomu, že ide o môj pohľad na vec, som si istý, že sa so mnou určite (v niečom) zhodnú aj iní chlapi.

Poďme na to. Vo videu ti prezradím 5 chýb, ktorým by si sa pri písaní chlapom online mala radšej vyhnúť (ak si to u nich nechceš pokaziť).
Odoberaj Žena snov videá

Ak sa ti toto video páčilo a myslíš si, že by mohlo pomôcť nejakým tvojim kamoškám, tak im ho pošli, zdieľaj ho, lajkuj ho a pridaj sa aj na odber tohto blogu a Youtube kanála, kde ti budem pravidelne zdieľať podobné materiály, videá, skvelé tipy, triky a rady, ako na chlapa a ako byť ženou snov..

Pridaj sa aj do FB skupiny Ženy snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

Praktický návod, ako sa stať ŽENOU SNOV

Klikni sem a získaj knihu Žena snov ZDARMA, v ktorej ti odhalím 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

    1 Comment

  1. Zuzana Bellová
    10. februára 2018
    Odpovedať

    Super. Plati to presne aj naopak 🙂

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *