Rob toto pri konverzácii s chlapom a bude ťa ZBOŽŇOVAŤ

Obrovským problémom pri konverzáciách je, ak žena nepočúva, je rozptýlená, nedáva pozor, ťuká do mobilu, pozerá sa po iných ľuďoch, zamýšľa sa nad úplne inými vecami a nie je prítomná..

Takéto správanie dokáže zabiť akúkoľvek príťažlivosť.

V tomto videu sa s tebou podelím o veľmi dôležitú zručnosť majstrov v konverzácii.

Pomôže ti v tom, aby chlap s tebou rád trávil svoj čas, aby sa s tebou rád rozprával, aby si ho zaujala a chcel sa s tebou baviť a stretnúť opakovane.

Si zvedavá? Poďme na to.
Odoberaj Žena snov videá

Ak sa ti toto video páčilo a myslíš si, že by mohlo pomôcť nejakým tvojim kamoškám, tak im ho pošli, zdieľaj ho, lajkuj ho a pridaj sa aj na odber tohto blogu a Youtube kanála, kde ti budem pravidelne zdieľať podobné materiály, videá, skvelé tipy, triky a rady, ako na chlapa a ako byť ženou snov..

Pridaj sa aj do FB skupiny Ženy snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

Získaj Desatoro neodolateľnej ženy ZDARMA

Klikni sem a získaj ZDARMA, 10 jednoduchých krokov pre ženy, ktoré chcú mať úprimný, vášnivý a harmonický vzťah s chlapom a byť pre neho kráľovné!

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *