5 spôsobov, ktorými okoreníš váš sexuálny život

V dlhodobom partnerskom vzťahu sa často stáva, že prvotná vášeň či iskra po čase opadne. Sex už nebýva taký ako na začiatku, nebýva taký častý a vášnivý.. a to môže viesť k vypisovaniu si na sociálnych sieťach, stretávaniu sa s inými ženami.. a až k nevere.

Pokiaľ nechceš, aby hľadal zábavu niekde inde, aby ťa podvádzal, tak potrebuješ prichádzať s nápadmi, ako ozvláštniť váš sexuálny život, aby to bolo stále niečím zaujímavé.

Pozri si toto video a dozvieš sa 5 tipov, ako môžeš okoreniť váš spoločný sexuálny život, aby tam bola opäť vášeň a vzrušenie ako na začiatku.

Si zvedavá? Poďme na to.

Odoberaj Žena snov videá

Ak sa ti toto video páčilo a myslíš si, že by mohlo pomôcť nejakým tvojim kamoškám, tak im ho pošli, zdieľaj ho, lajkuj ho a pridaj sa aj na odber tohto blogu a Youtube kanála, kde ti budem pravidelne zdieľať podobné materiály, videá, skvelé tipy, triky a rady, ako na chlapa a ako byť ženou snov..

Pridaj sa aj do FB skupiny Ženy snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

author avatar
Michalovým poslaním je prinášať ženám lepšie zážitky s chlapmi. Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *