Prečo sa ti páčia boháči s veľkými ramenami?

Prezradím ti, prečo sa ženám páčia boháči s veľkými ramenami. Poviem ti aj to, čo to má spoločné s tým, ako k tebe chlap pristupuje a či si skutočne musíš hľadať len boháčov s veľkými ramenami alebo ti postačia aj úplne obyčajní chlapi.

Pozri si video až do konca a dozvieš sa to:

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Ako to bolo kedysi?

Kedysi dávno, keď neexistovali ani mobily či peniaze, to fungovalo tak, že muž mal úlohu zabezpečiť rodinu – napríklad uloviť mamuta. Od toho sa odvíja, že chlap by mal byť silný, aby niečo neulovilo jeho. Musel sa vedieť o seba a o svoju ženu postarať. Potreboval nadobudnúť aj nejaké vodcovské schopnosti a schopnosti spolupráce s inými bojovníkmi, s ktorými išiel na lov.

Úlohou ženy bolo zase nazbierať nejaké plody, udržiavať teplo, postarať sa o dieťa, postarať sa o muža… a toto v nejakej obmene zostalo až do dnešnej doby.

Preto aj v dnešnej modernej dobe podvedome vyhľadávaš toho alfa samca, vodcu, ochrancu, živiteľa, ktorý sa dokáže postarať o teba a vaše dieťa – zabezpečiť strechu nad hlavou, postarať sa o živobytie, aby ste sa vy a vaše dieťa malo dobre.

My muži sme odpradávna poskytovatelia, je to zapísané v našej DNA, aby sme sa dokázali postarať o ženu, dieťa, a samozrejme, aj o seba. No pokiaľ muž nedokáže platiť účty, zabezpečiť strechu nad hlavou, auto, stravu, zdravotnú starostlivosť, tak si nebude vážiť seba, nebude si vážiť ani teba a ty si nebudeš vážiť jeho.

Bude si myslieť, že zlyhal a bude si to potom nejakým spôsobom kompenzovať. Ocitneš sa vo vzťahu či na rande s chlapom, ktorý je ešte zmoknutým mačiatkom a nie je levom.

Teraz už vieš, že boháč, ktorý má peniaze, auto, bývanie, tak to je prejavom toho, že ťa vie zabezpečiť. A jeho silné ruky, teda mocné ramená, sú prejavom toho, že by ťa mal vedieť ochrániť.

Otázka ale je, či naozaj potrebuješ boháča s veľkými ramenami, aby sa vedel o teba postarať, alebo to môže byť aj normálny chalan? A ako vlastne zistíš, či má v sebe potenciál, aby ťa vedel zabezpečiť a ochrániť?

 

Aká je odpoveď?

Dobrá správa pre teba je, že nemusíš mať nabúchaného svalnáča a boháča, ale musíš vedieť na chlapovi vyhľadávať INÉ prejavy toho, že sa bude vedieť o teba postarať, nielen drahé auto a veľké svaly.

Môže to byť napríklad to, že sa postaví na tvoju obranu, zastane sa ťa pred rodinou. Keď si niekto k tebe dovoľuje, tak sa mu postaví, aj keď je možno v oslabení. Nemusí mať ani obrovské ramená, ale toto je pre teba znakom toto, že vlastnosť ochrancu v sebe má a môžeš sa pri ňom cítiť bezpečne.

To, že ťa bude vedieť zabezpečiť a budeš mať pri ňom lepší a jednoduchší život, sa môže napr. prejaviť aj tak, že nemá problém za teba zaplatiť na prvom rande, že sa s tebou o niečo podelí, napríklad ti odlomí zo svojej tyčinky, dá ti najesť alebo napiť zo svojho. Chce ti niečo kúpiť a spraviť ti radosť. Nie je držgroš, dokáže sa podeliť a byť aj štedrý.

 

Vysvetlím ti to na príklade

Tento príbeh mi hovorila kamoška Petra. Je o jednom chlapovi, ktorý vyzeral ako z rozprávky. Bol krásny, mal aj tie široké ramená a navonok mal všetko, po čom žena túži. No boli spolu na prvom stretnutí a tam sa to ukázalo.

Ona si chcela objednať drahšiu vodu a on bol z toho celý nesvoj, že chce vyhodiť dve eurá za malú fľašu vody.

Dokonca mal ešte tú drzosť, že sa chcel potom od nej napiť, aby si nemusel kupovať svoju. V tom momente u nej skončil. Petra si uvedomila, že on nebude tým chlapom, ktorý ju bude vedieť zabezpečiť, aj keď navonok tak pôsobil.   

Teda nedaj sa oklamať vonkajšími prejavmi, ale vyhľadávaj na chlapoch práve tie vlastnosti, ktoré ti ukážu, či sa bude vedieť muž o teba postarať a ochrániť ťa. Chlap nemusí byť svalnáč a boháč, aby ťa zaujal, ale musí mať v sebe potenciál.

Ani ja som nebol ani svalnáč, ani boháč a v čase, keď som sa spoznal s mojou manželkou, som bol dokonca bez peňazí. No ona videla, že na sebe makám – chodím cvičiť, zdravo sa stravujem, snažím sa, budujem biznis, vzdelávam sa a pracujem na tom, aby som sa vedel o ňu postarať a ochrániť ju. Videla, že chcem byť pre ňu tým levom a princom, tým boháčom s veľkými ramenami.

Nestrácaj čas s mužmi, ktorí ťa nevedia ochrániť a postarať sa o teba. Vyhľadávaj levov a alfa samcov, u ktorých budeš vidieť vlastnosti a potenciál byť poskytovateľom, pri ktorých môžeš mať pohodlnejší a lepší život.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *