Ako byť ŠŤASTNÁ VO VZŤAHU s vysnívaným partnerom

Tento rok nemala vzniknúť žiadna nová kniha…

Ale stalo sa niečo, čo som nečakal.

Bol som na intenzívnom živom tréningu Andyho Winsona, kde som robil rôzne aktivity, cvičenia a ďalšie šialenosti. Zistil som, že som nezastaviteľný, nemusím už riešiť svoje problémy či s*ačky, ktoré som mal v sebe.

Uvedomil som si, že som úplne uvedomelý, vysporiadaný a vyčistený, takže sa vám, Ženy snov, môžem naplno venovať a byť pre vás prínosom.

 

Vtedy mi to došlo

Keď som sa v piatok vracal domov zo západu na východ, tak som počúval audio nahrávku Tomáša Baťu, velikána, ktorý žil zhruba pred sto rokmi. A jeho misiou bolo obúvať celý svet. V tej dobe to bola veľmi odvážna myšlienka, pretože vtedy chodila bosá asi miliarda ľudí.

Taktiež Coca Cola má zaujímavé poslanie: „Osviežiť celý svet.“

Bill Gates, zakladateľ Microsoftu, chcel, aby bol osobný počítač v každej domácnosti.

A vtedy mi to došlo, keď som za zamyslel nad týmito víziami: “Šťastné vzťahy pre všetkých mužov a ženy na celom svete.”

Je to vonku. 🙂 Toto je naša misia, ktorá ma prerástla a je väčšia ako som ja.

Uvedomil som si, že pokiaľ si ty sama šťastná, si šťastná s partnerom a on je šťastný s tebou, tak to ovplyvňuje celý tvoj život. A nie len ten. Ovplyvňuje to aj životy ľudí, ktorí sú okolo teba. Ovplyvňuje to život tvojich detí, a to, ako vyrastajú.

Zamysli sa teraz nad týmito otázkami: “Aký máš vzťah so svojimi rodičmi? Aký majú oni vzťah medzi sebou…?”

Pravdepodobne, to nie je ideálne. Ani medzi mojimi rodičmi to také nebolo, často sa hádali a preto ja chcem, aby to bolo v mojom vzťahu a v mojej rodine iné. Chcem ukázať môjmu synovi, že mať šťastný a plnohodnotný vzťah je možné.

Chcem priniesť mužom a ženám šťastné vzťahy, v ktorých vychovávajú šťastné a spokojné deti. To je mojou misiou a mojím poslaním, a preto vzniklo aj hnutie Žena snov a CHLAP 2.0

 

Idem do toho

Nastal pondelok. Musím sa ti priznať (úplne na rovinu), že som sedel na záchode a čítal som si :D. Uvedomil som si, že aj ja chcem pre vás napísať menšiu, krátku, údernú knihu.

V knihe ti chcem predstaviť 3 jednoduché, overené a zvládnuteľné kroky, aby si vedela, ako byť šťastná vo vzťah s vysnívaným chlapom…

Následne som hneď na sociálnych sieťach vypustil informáciu, že pre vás chcem napísať novú knihu. Spravil som si aj prieskum, aby som zistiť, čo najviac riešite vo vzťahoch, aby som vám vedel v knihe, čo najlepšie poradiť. Za dva dni mi prišlo 281 odpovedí. Wau…

A ja som mal len JEDEN deň na napísanie mojej novej knihy.

Čítaj ďalej, ak chceš vedieť, ako to dopadlo… ale už to asi tušíš. 🙂

 

Je to tam! Napísal som ju za 1 deň!

Bolo 3:38 ráno, keď som dopísal posledné slovo mojej najnovšej knihy, ktorá pomôže priniesť ženám šťastné vzťahy s ich vysnívanými partnermi.

Bol to neskutočný pocit, keď som ju dopísal. Ešte ráno to bola len predstava. Kým som išiel spať, stalo sa to skutočnosťou.

Musím sa priznať, že to bol ten psychicky aj fyzicky najnáročnejší deň, ktorý si pamätám. Vstával som o piatej ráno a išiel som spať o štvrtej. Bol som na nohách skoro 24 hodín (doslova, keďže som knihu písal postojačky).

Priznám sa, že by som to nezvládol, keby som nevedel AKO.

Všetko bolo postavené na dokonalej príprave, jasnom pláne, 100 % focuse, odhodlaní a dôvere + držaní sa vo vysokovýkonnostnom stave.

Deň dopredu som si naplánoval všetko do detailov. Do myšlienkovej mapy som si pripravil všetky zdroje, materiály, prieskumy a rozhovory, ktoré budem spracovávať.

Ráno som začal až o 8:00, pretože prvé tri hodiny som venoval ranným rutinám, dal som si 100 klikov, meditáciu, hodinovú prechádzku v lese… Potreboval som sa na to správne nastaviť.

Následne som pracoval v hodinových blokoch, kde som 50 minút focusovane tvoril (telefón v letovom režime, žiadne rozptylovanie, nebol som vôbec počas dňa na sociálnych sieťach) a 10 minút som mal pauzu.

Každých 25 minút som si išiel zaskákať, rozdýchať sa a rozvibrovať energiu. Cez pauzy som si dal 10 zhybov na hrazde a išiel som sa venovať rodinke.

Mal som dve hodinové pauzy, na obed a večeru, k tomu som v piatok aj sobotu držal 18 hodinové prerušované hladovanie pre lepší focus 🙂 (vlastne, je to môj zvyk držať “hladovku” počas víkendu a kvôli tomuto som ho nechcel porušovať).

Prípravu som dokončil po deviatich hodinách čistého času po ôsmej večer. A to som ešte nezačal knihu písať 🙂

Samotné písanie prišlo až večer, kde som už len spracovával rad za radom to, čo som si pripravil.

Moje tajomstvo teda spočívalo v dokonalej príprave, kde som už nerozmýšľal, čo napíšem. Už som to rovno písal.

A následne, po šiestich hodinách čistého času písania, som dopísal posledné slovo.

Áno, boli krízy (najmä večer a v noci), ale mal som jasný cieľ a zámer.

Zvládol som to. Ani na moment som nepochyboval. Pretože nič nie je pre mňa nemožné. Ľudia vravia, že nemajú čas. Povedal som si to aj ja. A preto som si dal na napísanie novej knihy, ktorá nemala vôbec tento rok vzniknúť, len jeden deň, aj to cez víkend (v nedeľu mám voľno).

A obsah či kvalita knihy? Posúdiš sama… kniha Žena snov nastavila latku veľmi vysoko. A ja ju vždy len zvyšujem.

 

Nečakané zmeny ohľadom NOVEJ knihy

“Je to to, čo mám naozaj spraviť?!” bežala mi hlavou večer myšlienka a ja som nemohol zaspať. Rozmýšľal som, či som zvolil “šťastný” názov knihy.

Následne som vypustil 6 obálok mojej najnovšej knihy na výber a vyše 1200 z vás vyjadrilo svoj názor. Wau, som vám nesmierne vďačný!

Pravdou je, že táto kniha pôvodne nemala vzniknúť. Neplánoval som ju napísať.

Po vydaní knihy Žena snov som si povedal, že ďalšiu knihu, pokračovanie trilógie, najbližšie dva roky nenapíšem a budem sa naplno venovať nášmu komunitnému Klubu Žien snov.

Uvedomil som si však, že mojou misiou, niečo, čo ma prerastá, je, aby boli všetci muži a ženy na svete šťastní vo vzťahu so svojím vysnívaným partnerom.

Pretože iba v takom vzťahu môžu vyrastať spokojné a šťastné deti, ktoré budú mať v rodičoch vzor, ako má vzťah vyzerať.

A nebudú si musieť so sebou do dospelosti niesť “batôžky” a negatívne vzorce správania, ktoré sme si z detstva a dospievania priniesli do vzťahov my.

I keď si to možno neuvedomujeme, tieto “batôžky” a negatívne vzorce správania ovplyvňujú celý náš život a potom sa čudujeme, že sa nám vo vzťahoch a v živote nedarí, ako by sme chceli.

A tak vznikol nápad na knihu “3 kroky pre šťastný vzťah”, v ktorej chcem pozdieľať overené a univerzálne kroky, ktoré stoja prakticky za každým šťastným vzťahom.

Lenže, keď sme tvorili posledné návrhy na obálky ešte pred ich zverejnením, sa nám pri jednom z dizajnov nehodilo dať do názvu “3 kroky” a tak zostal iba názov knihy “ŠŤASTNÝ VZŤAH”.

A to som si myslel, že bude finálny názov knihy. Mýlil som sa.

 

Predstavujem ti finálny názov a obálku novej knihy

Hlavou mi stále behalo množstvo myšlienok, kde som zvažoval všetky informácie, ktoré som mal a nebol som 100 % spokojný.

Vstal som z postele, spýtal som sa svojho podvedomia na druhú alternatívu, aby som rozlúskol túto dilemu (áno, existuje na to technika), išiel som sa poradiť aj s Evkou, čo na to hovorí a bolo rozhodnuté.

Áno, zmenil som názov knihy a pridal som k nej aj podtitul.

Oficiálne vyhlasujem, že sme spoločnými silami (rozumej dilema, podvedomie, intuícia, prieskum, Evka, grafici, spätné väzby, čítanie medzi riadkami, marketing značky…) vybrali finálny názov a obálku mojej novej knihy.

Veci sa síce zmenili na poslednú chvíľu, ale som spokojný a za týmto si stojím.

 

Získaj knihu Šťastná vo vzťahu aj TY

V knihe ti prezradím 3 kroky, ako byť šťastná vo vzťahu s vysnívaným partnerom.

  • Už viac nebudeš priťahovať tých nesprávnych chlapov a neisto sa dookola motať v neperspektívnych vzťahoch
  • Nebudeš viac nespokojná vo vzťahu s chlapom, s ktorým si sa rozhodla byť a budeš si vedieť presadiť svoje
  • Už žiadne sklamania, pošliapané sebavedomie a zbytočné rozchody.

Podám ti to takým zrozumiteľným jazykom, že po dočítaní knihy budeš automaticky vnútorne nastavená na myšlienku “šťastná vo vzťahu s vysnívaným partnerom” a už sa nikdy neuspokojíš s ničím horším. Či už aktuálne vo vzťahu si alebo na toho svojho partnera ešte len čakáš.

Som si istý, že nechceš nechávať svoj ľúbostný život náhode či osudu a chceš mať nad ním 100 % kontrolu.

Ak to chceš vedieť…

Klikni sem získaj knihu Šťastná vo vzťahu »

 

TOTO hovoria na knihu ženy, ktoré ju už čítali

“Páči sa mi koncept knihy aj jednoduché a zmysluplné vysvetlenia, pádne argumenty, ktoré sa ti dostanú pod kožu. 🙂 Super, teším sa na svoj život v šťastnom a plnohodnotnom vzťahu.” Renata

“Krásny príbeh knihy! Skôr som si uvedomila, že žena si má veriť na 100 percent! Máme sa mať radi takí, akí sme! V živote nič nie je isté. Jeden vzťah bez dôvery a úprimnosti je zbytočný! Môžem si priznať, vidím sa na 80 % ako dokonalá žena a tých 20 % sa mám, čo učiť z tvojich kníh.” Anka

“Prvá kniha “Žena snov” mi otvorila oči. A druhá ma utvrdzuje v tom, že som spravila dobrý krok v živote. A hlavne, akým smerom a spôsobom sa mám vydať na tu správnu cestu, aby som bola šťastná aj ja.” Zuu

“Kniha veľmi dobre nadväzuje na knihu Žena snov, takže tie, čo hľadajú ďalšie informácie, tu ich nájdu. Veľmi dobre spracované, konkrétne návody, na konkrétnych príkladoch zo života. Tieto návody som zatiaľ nikde inde nenašla. Skvelý tip na darček.” Zlatica

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *