Prečo ťa chlapi (ne)chcú?!

par, nesulad, nahnevani, nerozpravaju sa, rande, nepodarene

Položím ti jednu zákernú otázku. Stalo sa ti niekedy, že chlap, ktorého si chcela, ťa nechcel? A chlap, ktorého si ty nechcela, ťa chcel všetkými desiatimi?

Prečo to tak je?

Pozorne sleduj video až do konca a dozvieš sa to:
Odoberaj Žena snov videá

 

Akého chlapa naozaj chceš?

Možno nejakého bohatého, krásneho, charizmatického, sebavedomého, žiadaného… Samozrejme, chceš chlapa, ktorý je najlepší možný pre teba.

Kde sa však momentálne nachádzaš ty? Máš momentálne na takého chlapa nárok? Si momentálne ženou, po ktorej by sa takýto muž otočil? Ktorej by zavolal, napísal, ktorú by chcel spoznať a ktorú by chcel do svojho života?

My chceme do svojho života vždy ľudí, ktorí sú nad nami, ktorí nás prevyšujú. Nechceš chlapa, ktorý má nižšiu hodnotu, ako máš ty. Takíto chlapi nie sú pre teba žiadna výzva, nezaujímajú ťa, nechceš s nimi tráviť veľa času. Ja to chápem, tiež som bol niekedy medzi týmito chlapmi.

Ty chceš tých chlapov, ktorí majú vyššiu hodnotu ako ty. Lenže aj oni chcú ženu, ktorá má vyššiu hodnotu ako majú oni.

Nechcú ženy, ktoré majú nižšiu hodnotu, ktoré na nich nemajú nárok. Aj ten chlap, ktorý cvičí, stará sa o seba, dobre zarába, je inteligentný, sebavedomý, charizmatický, komunikatívny… aj on chce lepšiu ženu, ako je on sám.

 

Platí tu Systém hodnoty

V tomto prípade platí, že si hľadáme niekoho, kto je minimálne na takej úrovni, ako sme my alebo o niečo vyššej. Toto nazývam Systém hodnoty.

Tvoja hodnota je priamo úmerná tvojmu momentálnemu stavu, mysleniu, sebavedomiu, finančnému zabezpečeniu, starostlivosti, tomu, aký máš vzťah k deťom, aký máš sexepíl, ako sa obliekaš, ako si pozorná, sexuchtivá…

Teda všetky tieto veci sa zhrnú dokopy a vyjde z toho tvoja momentálna (aktuálna) hodnota.

Potom je tu otázka, či to, čo ty ponúkaš, akú hodnotu máš, je dostačujúce pre takého chlapa, akého chceš? A čo sa s tým dá robiť?

V tomto prípade platí: “Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.” Neplatí, že protiklady sa priťahujú, že si človek s malou hodnotou pritiahne človeka s vysokou hodnotou.

Na dlhodobý vzťah si vždy hľadáme človeka s minimálne takou hodnotou, akú máme my sami, ak nie vyššou.

 

Čo s tým?

Makaj na sebe, staraj sa o seba, neustále sa vzdelávaj, čítaj knihy, pracuj na svojom sebavedomí, komunikácii, obliekaní, sexepíle, na svojej starostlivosti, buď čo najlepšia možná žena pre toho chlapa, ktorého by si chcela a uvidíš, že aj on ťa nakoniec bude chcieť.

Ak budeš neustále túžiť po chlapoch, na ktorých nemáš nárok, a nič pre to nespravíš, budeš vždy nešťastná. Hľadaj si takého chlapa, na ktorého máš aktuálne nárok.

Nikde nie je napísane, že nemôžeš mať časom na viac, ale potrebuješ na sebe neustále makať, posúvať svoje limity stále dopredu a byť tou najlepšou možnou ženou, ženou snov pre svojho pána božského.

Hľadaj si chlapa na takej úrovni, ako si ty. Keď ti nepíšu, nevolajú chlapi, ktorých chceš ty, tak na nich, pravdepodobne, v tomto momente nemáš nárok.

A práve naopak, chlapi, ktorí ti nonstop vypisujú a veľmi rýchlo sa dokážu na teba namotať, to nie sú chlapi pre teba, pretože to sú tí, ktorí majú nižšiu hodnotu ako ty. S nimi asi nebudeš chcieť nič riešiť, nebudú pre teba výzvou. Oni nemajú na teba nárok.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *