Rozhovor: Ako sa z ľadovej kráľovnej, premenila na Ženu snov

Máme pre teba pripravený ďalší inšpiratívny rozhovor so Ženou snov – Zuzkou 🙂

V Premium klube Žien snov každý mesiac prinášame našim členkám okrem hodnotných rozhovorov s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu aj rozhovory s inšpiratívnymi Ženami snov.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe, preto tu mám pre teba pripravenú ukážku rozhovoru so Zuzkou, veľmi aktívnou mladou ženou, ktorá sa rada a veľa smeje. Má prácu, ktorú miluje a napĺňa ju, že v priebehu roka vidí, ako sa dá zmeniť život.

Pracuje v MEDIBALANCE CENTRE a je pravá ruka Zuzany Líškovej. Vyvíjajú NUTRIPLAN a podarilo sa im otvoriť aj zdravé bistro s názvom jedzBYSTRO.

Srdcom je kreatívny človek, vyštudovala VŠVU v Bratislave. Každý piatok sa venuje maľbe a bez toho by nevedela žiť. Dúfa, že raz sa jej podarí živiť sa predajom jej výtvarných diel.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

V celom rozhovore ti Zuzka prezradí:

  • Ako sa z ľadovej kráľovnej, ktorej sa chlapi báli, premenila na Ženu snov a ako si našla svojho CHLAPA 2.0
  • Čo jej pomáhalo byť šťastná, aj keď bola dva roky nezadaná
  • Ako si s partnerom udržujú vášeň a iskru vo vzťahu

Zaujíma ťa to?

Ak chceš získať prístup k hodnotnému obsahu a inšpiratívnym rozhovorom, tak jediné, čo pre to musíš spraviť je vstúpiť do Premium klubu Žien snov...
 
V Premium klube Žien snov získaš toto všetko:
  • Okamžitý prístup k viac ako 24 online kurzom (v hodnote 1940 €)
  • Extra balíček nefér výhody (v hodnote 358 €)
  • Nový kurz každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Exkluzívny rozhovor s expertom každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Inšpiratívny rozhovor so Ženou snov každý mesiac (v hodnote 97 €)
  • Skupinový hovor s CHLAPMI 2.0 a Ženami snov raz mesačne (v hodnote 97 €)
  • Prémiová komunita a poradenstvo pre členky (v hodnote 97 €)
V Klube sa dozvieš, ako sa môžeš aj ty stať neodolateľnou a šťastnou s chlapom či bez neho a popri tom nájdeš, získaš a udržíš si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budeš šťastná vo vzťahu. Klikni sem a staň sa členkou Premium klubu Žien snov »
 

Chceš vedieť ešte VIAC? Tu sú ďalšie 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako si nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného partnera bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď si doteraz nemala šťastie na chlapov či nevyšli ti s nimi vzťahy).
 
 
2. Získaj praktický návod, ako byť Ženou snov a odhaľ 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa. Kniha je pre teba, ak chceš vzťah s vysokohodnotným chlapom a nechceš byť iba prestupnou stanicou, chvíľkovou zábavou, kamarátkou s benefitmi či aby ťa bral ako samozrejmosť.
 

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde ti budeme pravidelne prinášať ďalšie tipy, materiály, videá a články o tom, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

Pridaj sa aj do FB skupiny Klub Žien snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

PS: Chceš sa stať aj TY inšpiráciou pre ďalšie Ženy snov? Tak nám daj o sebe vedieť v tomto dotazníku »

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *