Rozhovor: Ako sa z ľadovej kráľovnej, premenila na Ženu snov

Máme pre teba pripravenú ukážku z inšpiratívneho rozhovoru so Ženou snov – Zuzkou, veľmi aktívnou mladou ženou, ktorá sa rada a veľa smeje. Má prácu, ktorú miluje a napĺňa ju, že v priebehu roka vidí, ako sa dá zmeniť život.

Pracuje v MEDIBALANCE CENTRE a je pravá ruka Zuzany Líškovej. Vyvíjajú NUTRIPLAN a podarilo sa im otvoriť aj zdravé bistro s názvom jedzBYSTRO.

Srdcom je kreatívny človek, vyštudovala VŠVU v Bratislave. Každý piatok sa venuje maľbe a bez toho by nevedela žiť. Dúfa, že raz sa jej podarí živiť sa predajom jej výtvarných diel.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *