Rozhovor s Michalom Hrehušom: Visionboard

Mám pre teba prekvapenie. 🙂 V Premium klube Žien snov každý mesiac prinášame našim členkám hodnotné rozhovory s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu, rozhovory s inšpiratívnymi ženami a taktiež tam nájdeš aj každý mesiac NOVÝ online kurz.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe, preto tu mám pre teba pripravenú ukážku rozhovoru s Michalom Hrehušom.

Michal už od roku 2009 podporuje ľudí v osobnom raste, aby našli odvahu a odhodlanie zobrať svoj život do vlastných rúk a išli za tým, čo naozaj milujú. Je zakladateľom I Can Academy a spoluautorom Motivačných diárov, kalendárov a diárov Srdce ženy.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

V celom rozhovore ti Michal prezradí:

  • Čo je to visionboard a prečo ho musíš mať, ak si chceš plniť ciele a sny.
  • Ako správne zostaviť krok za krokom kvalitný visionboard a čo všetko na to potrebuješ.
  • Akým chybám sa vyhnúť.
  • Špeciálna výzva pre všetkých! 🙂

Zaujíma ťa to?

Chceš vedieť VIAC? Tu sú 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako si nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného partnera bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď si doteraz nemala šťastie na chlapov či nevyšli ti s nimi vzťahy).

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Získaj praktický návod, ako byť Ženou snov a odhaľ 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa. Kniha je pre teba, ak chceš vzťah s vysokohodnotným chlapom a nechceš byť iba prestupnou stanicou, chvíľkovou zábavou, kamarátkou s benefitmi či aby ťa bral ako samozrejmosť.

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Žena snov ihneď »

 

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde ti budeme pravidelne prinášať ďalšie tipy, materiály, videá a články o tom, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

Pridaj sa aj do FB skupiny Klub Žien snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *