Párový rozhovor: Ako si našli partnerov?

V Prémiovom klube Žien snov každý mesiac prinášame našim členkám okrem hodnotných rozhovorov s expertmi v oblasti vzťahov, biznisu či životného štýlu aj rozhovory s inšpiratívnymi Ženami snov.

Chcem dať doň nahliadnuť aj tebe. Za to, že čítaš články na blogu, pozeráš videá a chceš na sebe pracovať, som sa rozhodol, že ti dám darček v podobe úryvku z rozhovoru s inšpiratívnym CHLAPOM 2.0 Michalom a jeho Ženou snov Kristínou.

Kristína má 28 rokov a narodila sa v Topoľčanoch. Po škole začala pracovať ako fyzioterapeut v jednom centre, kde spoznala Michala. Jej staré JA sršalo prílišným sebavedomím v nesprávnom slova zmysle a následne padla na úplné dno.

V súčasnosti, keď má svojho CHLAPA 2.0 Michala zisťuje, že každý človek si musí nájsť svoje JA, rovnováhu v živote a vo vzťahu s ľuďmi a s blízkou osobou, ktorou je váš partner.

Jej rada znie: “Musíte najprv mať radi samého seba, až potom môžete milovať druhých ľudí.”

Michal má 29 rokov a pracuje v ozbrojených zložkách. Po škole zakotvil vo svojom meste snov, v Piešťanoch. Bol milý, nudný chlapec, taká bútľavá vŕba a navyše i veľmi neskúsený v oblasti komunikácie a vzťahov.

Vždy bol len kamarát a nič viac. Zvykol ženy vynášať do nebies a im to bolo priam nepríjemné. Pár mesiacov po rozchode našiel môj blog chlap20.sk

Knihu Príťažlivosť si prečítal niekoľkokrát a hoci si z nej nedokázal hneď zobrať 100 % všetkých informácií, zobral si ich dostatok na to, aby svoj život mohol zmeniť.

Behom niekoľkých mesiacov získal potrebné skúsenosti na to, aby sa mohol stať lepšou verziou seba samého, prinášať ženám lepšie zážitky a hlavne tej jednej, s ktorou je už viac ako štyri roky – Kristínke. Dnes vie, že je potrebné neustále na sebe pracovať a zdokonaľovať sa aj po tom, ako ju už získal.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

V celom rozhovore sa dozvieš:

  • Ako bola Kristína vo vzťahu zo žiarlivcom a manipulátorom, ktorý ju nepodporoval a čo jej dalo silu ho opustiť.
  • Ako si Kristína a Michal udržujú vášeň a iskru vo vzťahu aj po 4 rokoch.
  • Prečo je dôležité na sebe neustále pracovať, aj keď už ste vo vzťahu.

Chceš si pozrieť celý rozhovor s Kristínou a Michalom?

Chceš vedieť VIAC? Tu sú 2 možnosti:

1. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako si nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného partnera bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď si doteraz nemala šťastie na chlapov či nevyšli ti s nimi vzťahy).

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

2. Získaj praktický návod, ako byť Ženou snov a odhaľ 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa. Kniha je pre teba, ak chceš vzťah s vysokohodnotným chlapom a nechceš byť iba prestupnou stanicou, chvíľkovou zábavou, kamarátkou s benefitmi či aby ťa bral ako samozrejmosť.

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Žena snov ihneď »

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde ti budeme pravidelne prinášať ďalšie tipy, materiály, videá a články o tom, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

Pridaj sa aj do FB skupiny Klub Žien snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

PS: Chceš sa stať aj TY inšpiráciou pre ďalšie Ženy snov? Tak nám daj o sebe vedieť v tomto dotazníku »

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať teraz ZDARMA tu » Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *