Párový rozhovor: Ako si našli partnerov?

Máme pre teba pripravený úryvok z rozhovoru s inšpiratívnym CHLAPOM 2.0 Michalom a jeho Ženou snov Kristínou.

Kristína má 28 rokov a narodila sa v Topoľčanoch. Po škole začala pracovať ako fyzioterapeut v jednom centre, kde spoznala Michala. Jej staré JA sršalo prílišným sebavedomím v nesprávnom slova zmysle a následne padla na úplné dno.

V súčasnosti, keď má svojho CHLAPA 2.0 Michala zisťuje, že každý človek si musí nájsť svoje JA, rovnováhu v živote a vo vzťahu s ľuďmi a s blízkou osobou, ktorou je váš partner.

Jej rada znie: “Musíte najprv mať radi samého seba, až potom môžete milovať druhých ľudí.”

Michal má 29 rokov a pracuje v ozbrojených zložkách. Po škole zakotvil vo svojom meste snov, v Piešťanoch. Bol milý, nudný chlapec, taká bútľavá vŕba a navyše i veľmi neskúsený v oblasti komunikácie a vzťahov.

Vždy bol len kamarát a nič viac. Zvykol ženy vynášať do nebies a im to bolo priam nepríjemné. Pár mesiacov po rozchode našiel môj blog chlap20.sk

Knihu Príťažlivosť si prečítal niekoľkokrát a hoci si z nej nedokázal hneď zobrať 100 % všetkých informácií, zobral si ich dostatok na to, aby svoj život mohol zmeniť.

Behom niekoľkých mesiacov získal potrebné skúsenosti na to, aby sa mohol stať lepšou verziou seba samého, prinášať ženám lepšie zážitky a hlavne tej jednej, s ktorou je už viac ako štyri roky – Kristínke. Dnes vie, že je potrebné neustále na sebe pracovať a zdokonaľovať sa aj po tom, ako ju už získal.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

Ak sa ti toto video páčilo, tak mu daj svoj like, zdieľaj ho so svojimi kamarátkami a pridaj sa aj na odber blogu Žena snov a tohto Youtube kanála, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *