Ako ho potešiť (nielen na Valentína)

Si už vo vzťahu, máš svojho vysnívaného pána Božského, ste spolu pár mesiacov, alebo už pár rokov?

Lámeš si hlavu nad tým, čo mu kúpiš na Valentína, čím ho prekvapíš, čo si pre neho pripravíš? Alebo patríš do tej skupiny žien, ktorá Valentín neoslavuje? Veď prečo by si aj mala oslavovať lásku so svojím partnerom iba jeden deň v roku, nemám pravdu?

Prejavovať lásku by si mali partneri každý deň. Je to o vás dvoch, o vašej plnej pozornosti, ktorú si vzájomne venujete. Je to o vašej intimite, vášni. Buďme k sebe úprimné a na rovinu si priznajme, že tým najdôležitejším vo vzťahu je predsa sex.

Či už je Valentín alebo akýkoľvek iný deň, pripomeňte si s partnerom, aké to bolo na začiatku vášho vzťahu, kedy ste sa nevedeli od seba odtrhnúť a “nabažiť” sa sexu. Kedy ste si ukradli pre seba každú možnú chvíľu, aby ste si užili tejto slasti. Nezabudnite si takýto deň ukradnúť častejšie, aj keď ste vo vzťahu už pár rôčkov.

 

Zveď partnera ešte dnes

Dopraj mu nezabudnuteľný zážitok, na ktorý keď si spomenie, v momente ti zavolá a povie: “Zlatko, včera večer to bolo úžasné. Milujem ťa.”

Aký by to bol pre teba pocit?

Potmehúdsky úsmev, srdce podskočí od radosti, pretože si sa cítila ako bohyňa nielen v ten večer, kedy si mu dopriala nezabudnuteľný zážitok, ale telom ti prechádza vlna vzrušenia, zimomriavky z rozkoše, keď si v hlave vybavíš celý večer.

 

Odviaž sa a dopraj sebe aj partnerovi nezabudnuteľný večer plný vášne!

Navrhni mu, že pôjdete do kina, alebo na večeru. Záleží na tom, čo máte radi. Jedno z toho si určite vyberieš. Vytiahni zo skrine sexi šaty, z ktorých bude namäkko už len pri pohľade na teba, keď si ich oblečieš. Ak ešte také šaty nemáš, šup rýchlo do obchodu.

Pri nákupoch nezabudni na sexi spodné prádielko a pokojne si dopraj aj niečo odvážne – či už strihom alebo farbou.

Siahni tentokrát po červenej. Nevyberaj si stále iba bielu či čiernu klasiku 🙂 Takéto kúsky nesmú chýbať v tvojom šatníku.

Dúfam, že si nezabudla na samodržky a topánky na vysokom podpätku.

Vravíš si, že ty máš radšej pohodlné topánočky bez opätku? Ja tiež. Ale urob výnimku, chceš predsa zažiť nezabudnuteľný vášnivý večer. A čo krajšie môže byť na žene, keď jej krásne predĺžia nohy topánky s vysokými podpätkami.

Skvele, máš už na sebe sexi červené prádielko, samodržky, šaty, topánky na vysokom podpätku, na perách červený rúž, tak môžete vyraziť von.

Sedíte v aute, rozprávate sa, smejete sa, letmo ho pobozkáš, hladíš mu stehná. Dorazili ste na miesto. Kino či večera boli skvelé.

Máš teraz 2 možnosti ako pokračovať. Záleží to aj od toho, ako sa ti ho podarilo pri večeri “nažhaviť”:

  1. Navrhneš mu, aby ste šli niekam na hotel (ak si ho dostatočne nažhavila, navrhne to on). Jednoducho to teraz urobte inak. Sex si môžete konečne užiť aj mimo vašej spálne, ktorú tak dôverne poznáte. Hotelová izba môže u vás oboch umocniť viac vzrušenia.
  2. Po večeri nasadnete do auta a idete domov. Ste uvoľnenejší, cítite sa obaja skvele, výnimočne, pekný večer so skvelým gurmánskym zážitkom je za vami. Teraz sa odviaž. Začni ho hladkať intenzívnejšie na stehnách a zájdi aj vyššie, čomu sa určite poteší. Možno už cítiš, aký je z toho vzrušený. Ale to nie je všetko. Daj dolu zo seba nohavičky a polož ich na palubovku v aute, kde ich uvidí. Alebo čokoľvek iné ťa napadne, fantázii sa medze nekladú. Garantujem ti, že bude už natoľko vzrušený, že odstaví auto niekde mimo cesty a dáte si “rýchlovku v aute”. Alebo začne rýchlejšie uháňať domov, pretože bude chcieť pokračovať.

Ty však nechceš hneď skočiť na to, keď prídete domov. Alebo áno? Je to na tebe a na ňom, ako ste obaja roztúžení. Možno to nevydržíte a po príchode domov si to rozdáte na kuchynskej linke 🙂 (posteľ, pre výnimočnosť večera vynechaj).

Ďalšou z možností je, že môžete pokračovať spoločným kúpeľom. Napustíte si horúcu vaňu, pridáte vôňu do kúpeľa, ak máte radi romantiku zapálite si k tomu sviečky, nalejete šampus alebo vínečko.

Pozor, ani tu to ešte zďaleka nekončí. Po uvoľňujúcom spoločnom kúpeli mu dopraj (erotickú) masáž. Priprav si voňavý olej (môže byť akýkoľvek, najlepšie olej Ylang-ylang, ktorý obsahuje afrodiziaká).

Zapni príjemnú hudbu, atmosféru môžeš spríjemniť sviečkami a pusti sa do masáže. Ak si hovoríš, že nevieš masírovať, pokojne ho hladkaj, jednoducho improvizuj. Pri masáži nesmieš zabudnúť, občas jemne zájsť aj k jeho rozkroku.

Ako ukončiť masáž, ti už zrejme nemusím detailne rozpisovať. Len sa odviaž a urob čokoľvek si pred tým ešte nikdy neurobila a samozrejme, je príjemné aj pre teba.

Ak mu toto všetko dopraješ, garantujem ti, že na tento večer tak ľahko obaja nezabudnete.

Tento scenár si môžeš akokoľvek upraviť podľa tvojich možností, čo máš rada, čo máte radi obaja 🙂

PS: Ak máte deti, zavezte ich pred tým radšej ku starým rodičom.

PS2: Ak máš nejaké zaujímavé nápady a tipy, ako si užiť večer s partnerom, tak budem rada, ak sa o ne podelíš dole do komentárov. Možno niekoho inšpiruješ. 🙂

author avatar
Energická žena s pozitívne naladeným životným entuziazmom a dobrodružnou dušou. Rada sa na svet pozerám cez objektív a zachytávam krásne, nezabudnuteľné momenty života.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *