Nezadaná na Valentína? No a čo! 8 tipov, ako si užiješ aj TY

Sviatok zamilovaných, 14. február, prenikol vo všetkej paráde aj na Slovensko a aj tu sa stal akýmsi symbolom, kedy zamilované dvojice oslavujú svoju lásku.

Všadeprítomná záplava ružových a červených srdiečok sa nedá prehliadnuť (aj keby si to veľmi chcela :)). A o špeciálnych regáloch, ktoré núkajú rôzne darčekové predmety, čokolády, kvety, či šampanské ani nehovorím.

Nezadanú ženu by niekedy až pri srdci pichlo, koľko gýčovej nádhery, ktorú by po večeri odložila do najspodnejšieho šuflíka, vlastne nedostane.

Našťastie, ty sama si môžeš vybrať, ako tento deň prežiješ.

 

Na výber máš až tri možnosti

– Existenciu nejakého Valentína môžeš úplne odignorovať a pokiaľ nemáš kamaráta s týmto menom dokonca úspešne.

– Alebo budeš zatrpknutá a smutná, že si nezadaná a pohľad na každého chlapa nesúceho kvety a víno je pre teba ekvivalentom bodnutia dýky priamo medzi jeho lopatky. Ako bonus pridávam večerný kómatický stav, ktorý je tým najlepším mixom lacného vína, hnusnej čokolády a romantických filmov… Veď, prečo sa netýrať, keď môžeš?

– Ak sa ti nepozdáva ani jedna z predchádzajúcich možností, tak toto si zamiluješ. Môžeš sa vykašlať na tradície a zvyky a vyťažiť z tohto dňa maximum. Veď predsa to, že si aktuálne šťastná aj nezadaná neznamená, že nemôžeš tento deň stráviť s niekým koho máš najradšej – sama so sebou.

 

8 tipov, ako si užiješ Valentín naplno aj TY

Vieš, čo je ešte skvelou správou? Že Valentín je tento rok v pondelok. 🙂 Tak nezabudni šéfa požiadať o dovolenku a uži si pokojne aj celý víkend tak, ako sa na nezadanú ženu patrí.

 

1. Urob niečo šialené

Kúp si akciovú letenku do nejakej zaujímavej destinácie a vyraz v ústrety dobrodružstvu. Kedy, keď nie teraz? No a čo, že je február.

Vezmi si do príručnej batožiny niečo pohodlné, aj niečo sexi (pre istotu) a choď si užiť víkend. Nikdy nevieš, či nenatrafíš počas turistickej prehliadky na krásneho neznámeho, ktorý tvoj výlet premení na ešte väčšie dobrodružstvo. 😛

 

2. Dopraj si luxus

Koľko už snívaš o tej šialene drahej kabelke? Alebo o rozmaznávaní tým sexi masérom v luxusnom SPA?  Či o welness víkende v tom krásnom hoteli?

Počas roka možno zabúdaš na seba a do popredia sa dostávajú veci, ktoré vždy majú prednosť. Dnes nemysli na peniaze a urob si radosť niečím výnimočným.

 

3. Filmový večer trochu inak

Pozvi k sebe všetky kamošky, ktoré sú na tom podobne ako ty. Priprav malé pohostenie a urobte si brutálny filmový maratón.

Keďže nechceš smrkať do vreckovky, urob výber toho najlepšieho skrz filmovú kinematografiu a vyber filmy, kde sú tí najsexi svalovci filmového sveta. Kamarátky budeš mať ako balzam pre dušu a sexi hercov pre potešenie oka.

 

4. Zoznám sa

Myslím to úplne vážne. Ak si si doteraz myslela, že si jediná na svete, ktorá nemá partnera, musím ťa sklamať. Tam vonku sú ľudia, ktorí taktiež poňali tento „sviatok“ ako ty a možno práve dnes večer vyrazia do ulíc spoznať niekoho nového.

Nahoď sa, daj si tie sexi kozačky a choď von. Choď sa najesť alebo zájdi na drink. Príležitosť môže striehnuť na každom rohu a ty nie si tou, ktorá ju nechá len tak odplávať. Alebo sa mýlim?

 

5. Súkromná párty

Drink či večera je len zahrievacie kolo. Ale ja viem, že ty chceš viac. Choď sa von zabaviť a zatancovať si.

Čo môže byť väčším prejavom šťastnej nezadanej, ako postaviť sa Valentínu čelom a ukázať mu, že sa vieš zabaviť aj ako single?

A ak si zbehneš na tematicky zameranú párty pre nezadaných, tak určite odídeš domov minimálne s jedným číslom a možno sa v ten večer domov ani nedostaneš... Hm.. kto vie.

Ak takúto párty v okolí nikto neusporiadal, vezmi opraty do svojich rúk. Hecni sa, urob službu ostatným nezadaným a zorganizuj ju ty. Vezmi si na pomoc známych, opráš staré kontakty a vytvor udalosť, ktorá aj ostatných nabije pozitívnou energiou.

 

6. Daj seba na prvé miesto

Niekedy sa stane, že čas plynie rýchlo a ty ani nevieš ako a razom zistíš, že si seba nedávala na prvé miesto.

Kedy si bola naposledy na pedikúre? Alebo u kaderníčky? Kozmetičky? Kedy si si len tak vyrazila do mesta či na nákup oblečenia? Alebo do cukrárne na skvelú kávu a koláčik?

Nie je hanba postaviť seba na prvé miesto a dopriať si. Možno je to len maličkosť, ktorej neprikladáš veľkú váhu, ale ver mi, aj takýto zdanlivo všedný výlet môže pôsobiť ako balzam na dušu.

 

7. Daj si do tela

Po určitom čase sa v nás naakumuluje príliš veľa energie, emócii a všetko sa to len hromadí a usádza. To na organizmus nepôsobí dobre a človeka to dokáže pekne vyčerpať.

Na toto je najlepším liekom šport alebo nejaká iná aktivita, pri ktorej môžeš vypustiť paru a uvoľniť tak priestor.

Či už si vyberieš mestské fitnescentrum, kde sa vyzúriš na boxovacom vreci, alebo si zbalíš lyže a odídeš na najbližší svah, tak vďaka športu zo seba dostaneš toxíny aj nahromadenú energiu.

Po takomto výkone sa budeš cítiť ľahšia, spokojnejšia a budeš vidieť veci pozitívnejšie.

 

8. Urob si dobre 🙂

Musíme si to priznať. Život nezadaných so sebou niekedy prináša aj to, že absentuje vášeň a sexuálne potešenie.

Ak si odvážna, určite pre teba nebude problém zájsť si do najbližšieho sexshopu a kúpiť si malého kamaráta, ktorý ti pomôže pri telesnej radosti.

Ak sa na to úplne necítiš, tak to ber ako príležitosť vyjsť z komfortnej zóny a prekonať svoje limity.

Ak si predsa len príliš ostýchavá, aby si išla do niečoho takéhoto, nechaj si to za zatvorené dvere svojej spálne alebo kúpeľne. Napusti si vaňu, zapáľ si sviečky a sprav si romantiku sama so sebou.

Keď sa viac uvoľníš, tak si pokojne pusti aj nejakú ľahkú erotiku (na nete toho nájdeš mnoho) a sleduj, čo všetko sa s tvojím telom bude diať. Aj toto je prejavom toho, že miluješ svoje telo. Je to prirodzená súčasť ľudského bytia, nemáš sa za čo hanbiť.

 

Ak už si sa rozhodla pre akúkoľvek činnosť, nezabudni si to hlavne užiť. Nemysli na to, čo sa stane keď…, oddaj sa danej chvíli a mysli pri tom na seba a svoje dobro. Veď predsa, sama so sebou žiješ už niekoľko rokov a zaslúžiš si ako rozmaznávanie, tak aj ničnerobenie v perinách. Bez výčitiek a bez starostí.

Nezabúdaj, že dopriať si môžeš hocikedy. Dôvod na obdarovanie samej seba sa nájde vždy. Maj sa rada, miluj seba samú a ten pravý sa nájde tiež (možno ťa už čaká v nejakej kaviarni či vo welnesse :)).

Prajem ti, aby si si užívala nielen na Valentína, ale vždy, keď si to tak budeš priať.

PS: Ak máš aj ty nejaké nápady, ako tráviť  Valentín, alebo ako ho tráviš TY, tak budem rada, ak sa o ne podelíš dole do komentárov. Možno niekoho inšpiruješ. 🙂

author avatar
Rebelka a zároveň citlivé žieňa. Rada sa motá v kuchyni, sleduje politické dianie a vrtí sa na latinskoamerické rytmy. Liberál a vyznávač zdravého životného štýlu.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *