Kde sú tí perfektní chlapi pre teba?

zena, mesto, rozmysla

Už vieš, že by si mala spoznávať viac chlapov, aby si spomedzi nich našla toho svojho vysnívaného.

Otázkou teraz je, kde ich vôbec hľadať?

Ešte predtým, než sa do toho spolu pustíme, tak by som rád utíšil ten tvoj hlas v hlave, ktorý ti pravdepodobne pri slovíčku “hľadať” vyskočil: „Ja mám hľadať chlapov? No to určite! Ja sa im určite nebudem pchať do zadku. Nepotrebujem pôsobiť zúfalo!”

Ja ťa chápem a nič také od teba ani nechcem 🙂 Teraz, keď to už máme vyjasnené, poďme ďalej.

 

Ale ja na nich nemám čas

Chodíš do práce, s kamoškami na kávičku, na nákupy, do fitka, máš svoje koníčky… a si rada, keď môžeš večer doma vypnúť pred telkou s vyloženými nohami a vínkom v ruke.

To posledné, čo by ti teraz ešte chýbalo, je chlap. Veď nemáš poriadne ani čas pre seba. Je možné ho tam vôbec niekam napratať?

Predstav si, že by som ti dnes ponúkol perfektný vzťah s tvojím Pánom božským. Stojí priamo pred tebou.

Je stelesnením všetkého, čo v chlapovi hľadáš: je sebavedomý, atraktívny, starostlivý, inteligentný, ambiciózny, verný, gentleman, charizmatický, s iskrou v oku a milým úsmevom, s veľkými ramenami… (už ti tečie slina?).

Zaujíma sa o teba, vzrušuje ťa a neustále sa pri ňom smeješ. Máte spoločné hodnoty a záujmy a je pripravený zdieľať s tebou svoj život.

Ak by som ti ponúkol takýto vzťah s takýmto perfektným chlapom, koľko času si myslíš, že by si investovala do vášho vzťahu každý týždeň? Koľko času by si s ním chcela tráviť?

 

Tuším tvoju odpoveď…

Povedala by vôbec nejaká žena: „Hmmm, môžem mu venovať maximálne hodinu týždenne, pretože mám toho naozaj veľa.”?

Jasné, že by si si na neho “zrazu” našla čas, pretože vieš, že by si bola mega šťastná.

Keby sme investovali viac času do nášho perfektného vzťahu, nemali by sme v prvom rade investovať náš čas do nájdenia takejto osoby?

Je celkom vtipné, že si nedávame za prioritu spoznávanie nových ľudí, ale vzťahy hodnotíme ako prioritné, keď už v nich sme. V nijakej inej oblasti neuvažujeme podobne.

Nepovieš si, že budeš chodiť do fitka až potom, keď budeš mať vymakanú postavu. Alebo že začneš jesť zdravo až potom, čo schudneš. Dáva ti to logiku?

Ak by si teda trávila mnoho času s tvojím vysnívaným chlapom, nedáva zmysel investovať rovnaké množstvo času robením vecí, ktoré ťa k nemu v prvom rade privedú?

Zamysli sa nad tým.

 

Sám od seba nepríde

Teraz, keď už si uvedomuješ, že bude treba niečo aj začať robiť, aby si narazila na chlapov, z ktorých si budeš môcť nakoniec vyberať toho najlepšieho, otázkou je, ako ich spoznáš viac?

Ktokoľvek a kdekoľvek ťa môže predstaviť tvojmu “princovi”. Ale k tomu sa ešte dostaneme.

Ak je však tvoj momentálny životný štýl taký, že sedíš po večeroch doma na gauči a pozeráš Búrlivé víno s pohárikom červeného v ruke, potom ti je akákoľvek rada ohľadom toho, ako byť pre tvojho vysnívaného atraktívna a ako sa s ním zoznámiť, zbytočná.

Aby si spoznala viac chlapov, bude nutné prispôsobiť tomu svoj životný štýl, aby si s nimi prichádzala do kontaktu na dennom poriadku.

A nie, prihlásiť sa na Badoo, Tinder či Facebook nestačí. Veď ty vieš prečo 😉

 

„Kde ale nájdem tých SKVELÝCH chlapov?”

Túto otázku dostávam od žien tak často, akoby si mysleli, že existuje nejaké tajné miesto, kde sa LEN takýto chlapi schádzajú.

NEEXISTUJE žiadne perfektné miesto. Chlapi sú VŠADE.

Áno, sú niektoré lepšie a niektoré horšie miesta, ktoré si môžeš vybrať, no spoliehať sa iba na to, že pôjdeš v piatok večer na diskotéku a narazíš tam na schopného chlapa (a k tomu prirátajme ešte to, že naberie odvahu, aby prišiel v ten večer práve za tebou a nie za inou micou) je iba malý zlomok toho, kde môžeš na chlapov naraziť počas celého týždňa.

Spoliehaš sa na to, že naňho narazíš, keď ideš von raz za mesiac s partiou alebo v piatok večer do mesta.

Pravdou je, že tvoj Pán božský robí všetky tie bežné veci, čo ty (ak si odmyslíme manikúru či pedikúru, ale nekričme hop!).

 

Kam chodíš ty, chodí aj on

Cestuje vlakom, nakupuje v obchode, sedí na káve v nákupnom centre, hrá tenis, stojí v rade na lístky do kina, je na koncerte svojej obľúbenej kapely, stojí na červenej na prechode, trávi čas na Facebooku či Instagrame, chodí na rôzne kurzy a vzdelávacie semináre…

Jednoducho je VŠADE.

Aj keď neexistuje nejaké perfektné miesto, samozrejme, že sú niektoré lepšie ako iné.

Pravdepodobne na neho nenarazíš na manikúre. Máš však lepšiu šancu v obchode s elektronikou, na športovom podujatí či na auto/moto show. Na svojom gauči ho však zaiste nenájdeš (teda, pokiaľ si ho tam v najprv neprivedieš).

Skvelá správa je, že nemusíš kvôli chlapom teraz meniť celý svoj spôsob života!

Ak už teraz cvičíš a chodíš do fitka, tak miesto toho, aby si si dala slúchadlá do uší a dychčala na bežiacom páse, môžeš to vymeniť za skupinové cvičenia s mužmi alebo hodiny kick-boxu či nejakého bojového umenia, kde sa to chlapmi len tak hemží.

 

Možností je nekonečno

Premýšľaj nad ďalšími možnosťami, ako môžeš už teraz úplne prirodzene narážať na oveľa viac chlapov.

Miesto pozerania filmov doma vybehni s kamarátkou do kina. Miesto počúvania hudby v slúchadlách na lavičke v parku choď do klubu so živou hudbou či na koncert.

Pokojne sa aj pusti do niečoho, čo si vždy chcela vyskúšať – ochutnávky vína, zoznamovacie akcie, môžeš sa zapísať aj na nejaké nové kurzy (napr. rečnícky klub Toastmasters).

Nevravím teraz, že máš robiť niečo, čo nechceš.

Ak sa ti nič z toho nepozdáva (pfff:/), pokojne sa môžeš dohodnúť s kamoškami (či kamošmi), že pôjdeš von aspoň 2x do týždňa na miesta, kde sa bežne schádzajú aj muži.

„Ale, ako mám docieliť, aby sme sa zoznámili a spoznali?”

Skvelá otázka.

V ďalšom článku na tomto blogu ti prezradím, ako sa s novými chlapmi zoznámiť kdekoľvek bez toho, aby si ich k tomu nejak nútila a ako zariadiš, aby oni spravili ten prvý krok – a to s radosťou.

P.S. Ak sa ti článok páčil a pomohol ti, pokojne ho zdieľaj na Facebooku so svojimi kamarátkami alebo ho pošli tej, ktorá tieto slová podľa teba práve teraz najviac potrebuje.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  4 Comments

 1. Paolo Pali Spáčil
  16. mája 2017
  Odpovedať

  Pre mňa ako chlapa je tiež výzva ak na sebe žena pracuje. Nech si akokoľvek dobrá, tak vždy sa nájdu veci na ktorých ide pracovať. Ak na sebe nepracuješ, tak prestaneš byť výzvou po čase akémukoľvek chlapovi. Môj názor. Kľudne mi ho vyvráť, ak si trúfaš.

 2. Daniela Absolonová
  16. mája 2017
  Odpovedať

  vyborny clanok Michal , sirim dalej 🙂 inspirujuci aj opacny pohlad

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *