Nemáš chlapa?

“Ešte stále nemáš chlapa? Prečo ešte nemáš partnera? Ako je možné, že taká pekná kočka je stále sama?” možno aj teba otravujú s týmito otázkami tvoji blízki. A možno to už štve aj teba samotnú.

V tomto videu ti prezradím, čo robiť, aby si konečne našla svojho vysnívaného chlapa.

Pozorne sleduj video až do konca a inšpiruj sa:

Odoberaj Žena snov videá

 

Prezradím ti, 5 krokov do vzťahu

Respektíve ti poviem, akými krokmi by chlap u teba mal prejsť, aby si s ním nakoniec skončila vo vzťahu.

Na toto mi poslúži krásny príklad. Predstav si veľkú zoznamovaciu párty, kde chceš niekoho nového spoznať.

Predstav si, že je tam 100 chlapov rôzneho veku, rôzneho výzoru, rôznej výšky a rôzneho oblečenia.

Čo si myslíš, že z týchto 100 chlapov, koľkí ti prídu na tej zoznamovacej párty atraktívni? Respektíve takí, s ktorými by si sa chcela zoznámiť aj ďalej, ktorí ti budú sympatickí už na pohľad?

Pri pozitívnom alebo optimistickom odhade to bude asi 20 chlapov, s ktorými by si sa chcela zoznámiť a s ktorými prehodíš pár slov. Zistíš či sú ti sympatickí aj v rozhovore.

Z týchto 20 chlapov, ktorí ti boli na pohľad atraktívni a chcela si sa s nimi baviť ďalej, čo si myslíš do druhého kola, do druhej úrovne, koľkí chlapi prejdú?

Koľkým budeš chcieť nechať svoj kontakt, aby ste sa (možno) spoznali ďalej? Opäť trochu optimistický odhad je, že polovici z nich, čiže desiatim by si rada nechala svoj kontakt a chcela by si sa s nimi baviť ďalej.

Teraz z tých desiatich, ktorým si nechala kontakt, s ktorými sa chceš aj reálne stretnúť? S koľkými prídeš na stretnutie? Časom, sa možno ani oni nebudú chcieť stretnúť, budú mať toho veľa, ty budeš mať toho veľa a možno ti aj zídu z mysle.

 

Už sa to rapídne zmenšuje

Do tretej úrovne prejde tak maximálne päť chlapov z tých, ktorým si dala v úvode kontakt a chceš sa s nimi stretnúť. Samozrejme, poodpadávajú aj po ceste, pretože začnú byť (možno) dotieraví, začnú ti posielať nevhodné návrhy, budú hneď namotaní, no tak s nimi sa stretávať nebudeš.

Z tých piatich chlapov, s ktorými sa aj reálne prvýkrát stretneš na osobnom stretnutí, pôjdete do kina, na večeru, niekde na prechádzku alebo niekde do kaviarne, tak koľkí si myslíš, že ti budú natoľko sympatickí a zaujmú ťa, že ich budeš chcieť spoznávať aj opakovane, ktorých nebudeš brať len ako kamarátov, že možno by z toho mohlo niečo do budúcna byť a chcela by si s nimi randiť?

Opäť veľmi optimistický pohľad je, že z týchto piatich chlapov to budú maximálne traja, s ktorými by si chcela randiť a chcela by si sa s nimi stretnúť aj do budúcna. Z týchto troch chlapov, v štvrtom kole, čo si myslíš, že koľkí nakoniec skončia s tebou vo vzťahu?

Pravdepodobne, v tom finále to bude len jeden. Keď sa nad tým zamyslíš, tak na to, aby si získala jedného chlapa, tak si potrebovala byť niekde medzi 100 chlapmi, aby si ich previedla niekoľkými úrovňami a nakoniec ste spolu skončili vo vzťahu.

 

Na toto nezabudni

Netreba zabúdať, že aj ten chlap, ktorý bude tvoj pán božský a pre teba vyvolený, tak aj on má svoj lievik, svoje kroky a svoje úrovne, vďaka ktorým sa aj on stretáva so ženami, aj on sa spoznáva s mnohými ženami, aj on nadobúda nové kontakty, stretnutia a randí aj s inými ženami, nielen s tebou. Aj on má iné možnosti a nakoniec sa stretnete len vy dvaja.

Teraz ti dám zákernú otázku: “Keď vieš, že koľko zhruba je % úspešnosť prechodu z jednej úrovne do druhej, z kroku jedna, do dva, do tri, do štyri, do päť, tak koľko nových chlapov spoznávaš ty za týždeň?”

Je to jeden? Sú to dvaja? Sú to 20? Z koľkých chlapov si môžeš vyberať? Koľkých máš potenciálnych partnerov, nad ktorými môžeš uvažovať do budúcna?

Teraz si zober, že sa možno babreš s chlapmi, ktorí sa zasekli niekde na druhej, tretej úrovni, že ti dali na seba kontakt a on nie a nie ťa zavolať von. Alebo ste sa stretli a už sa ti znovu neozýva, nemá záujem.

 

Čo s takýmito chlapmi?

Nechaj ich tak. Pustiť ich k vode. Odfiltruj ich.

Zoznamuje sa s ďalšími, ktorých môžeš sypať do tohto vzťahového lievika, kde na vrch pridávaš nových a nových chlapov a dole ti vypadne ten jeden konkrétny, s ktorým nakoniec skončíš.

Na to, aby si spoznala toho jedného, potrebuješ spoznať desiatky a desiatky chlapov a byť nakoniec aj ty jeho vyvolenou, aby to klapalo, aby to fungovalo a skončili ste v piatom kroku spolu vo vzťahu.

Keď chceš zvýšiť šancu, že narazíš na svojho pána božského, tak bude nutné spoznávať viacej chlapov. Matematika nepustí a nie je to o tom, že spoznáš jedného nového chlapa za mesiac a hodíš sa mu okolo krku a nepustíš ho nikam, nedáš mu dýchať, budeš naňho žiarliť, keď nebodaj sa ti neozve dva, tri dni, tak si z toho hotová.

Nie, rozhoď siete, maj svoje možnosti, spoznávaj nových chlapov. Vedz, že im potrebuješ byť aj ty sympatická. Aj ty im potrebuješ stáť za to, aby nakoniec prišli na stretnutia, aby chceli s tebou randiť ďalej, aby nakoniec s tebou skončili vo vzťahu.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *