Páči sa ti? Tak NEROB túto 1 chybu

Nedávno mi písala jedna kočka, že sa stretáva s chalanom, ktorý sa jej páči. Všetko je super a cíti záujem z oboch strán. Povedala, že chce, aby chlap bol ten, kto ju loví, nie ona jeho a chce, aby sa ju on snažil zbaliť.

Následne sa ma opýtala veľmi dôležitú otázku: “Myslíš, že by som sa mu mohla na jeden deň odmlčať?”

A na základe tejto otázky ti poviem, akú chybu by si nemala urobiť, ak si to nechceš u chlapa, ktorý sa ti páči, pokaziť. Pozorne sleduj video až do konca a inšpiruj sa:
Odoberaj Žena snov videá

Keď sa žene muž páči, začne priveľmi rozmýšľať nad tým, či robí všetko dobre, či mu napísať, či mu nenapísať, či si nenájde inú, ak by sa mu neozvala. Potom analyzuješ každé jedno slovo, rozoberieš to s kamoškou, pozrieš si jeho profil, či tam niekomu niečo nelajkoval, či netrávi čas aj s niekým iným.

Ono práve v tom momente, keď začneš nad tým takto uvažovať a riešiť to, tak vzťah medzi vami začne upadať a nebude rásť.

 

Poviem ti jeden príbeh

Stal sa pred niekoľkými rokmi mne a je postavený na niečom podobnom.

Vedel som už istú dobu, čo na ženy platí, čo na ne neplatí a ako by som sa mal správať. Prinášalo mi to úspech u žien.

No potom prišla jedna, ktorá bola pre mňa iná ako ostatné (to si môžeš otočiť aj na seba). Zaujímala ma, bola inteligentná, mala svoje hranice, bola krásna, zaujímala sa aj ona o mňa a bolo tam cítiť napätie, že by medzi nami mohlo niečo byť.

Následne som sa mal s ňou stretnúť na jej intráku. Už cestou k nej som bol nervózny, mal som spotené ruky, rozmýšľal som, čo poviem, aké to bude, o čom sa budeme baviť. Bude niečo, keď ma pozvala k sebe?

Príliš som to analyzoval. A keď som k nej prišiel a ona otvorila dvere, nevedel som, čo mám robiť, či ju mám objať, dať jej bozk na líce, podať jej ruku, alebo čo mám vlastne spraviť. Bol som u nej desať hodín a celé to naše stretnutie bolo také nemastné, neslané. Bol som príliš strojený, nasilu som sa občas zasmial, dotýkal som sa jej tiež tak neisto a rozpačito.

 

Asi vieš, ako to celé dopadlo..

Po tomto našom stretnutí sa na pár dní úplne odmlčala.

Bola chladná, ignorovala ma a ja som v tom momente nechápal, čo sa deje. Potom mi úprimne povedala, že necítila chémiu, mala od toho na začiatku očakávania, no iskra nepreskočila. No chybu som spravil ja, nie ona.

A týmto ti chcem odovzdať ponaučenie. Pri tých, ktorí nás nezaujímajú až tak veľmi, neriešime, či im odpísať, či neodpísať a kedy, pokojne sa im aj pár dni neozveme a je nám to jedno, vôbec to neriešime. Pokojne aj zabudneme odpísať na správu a nič sa nedeje. Nevypisujeme im hneď po stretnutí nejaké vyznania a poďakovania, proste riešime si svoje veci.

A keď sa takto správaš pri chlapovi, tak ťa chce ešte viac, nevypisuješ mu stále, nie si s ním stále v kontakte, pokojne ideš von s kamoškou, ku kaderníčke, neprispôsobuješ sa mu stále. A toto nás chlapov dostáva, že vás nemôžeme mať celé len pre seba, že je tu aj niečo iné okrem nás.

 

Zhrniem ti to

Takže mu potrebuješ ukazovať aj záujem, aby vedel, či sa má o teba snažiť, ale na druhej strane aj nezáujem, že nie je v tvojom živote stredobodom pozornosti a nie si z neho úplne na mäkko. A pokiaľ sa jeden druhému deň či dva neozvete, nič sa nestane, neutečieš hneď za iným alebo on za inou.

Absolútne sa neboj, že po jednom dni, kedy si nenapíšete, by na teba hneď zabudol alebo by sa všetko pokazilo. Pokojne mu daj priestor, aby na teba myslel, aby aj on rozmýšľal, či je všetko v poriadku, či nie si s niekým iným, aby si sa mu dostala do hlavy. Práve vtedy ťa bude chcieť viac, keď on nad tebou rozmýšľa, nie ty nad ním.

Pokiaľ sa ti teda chlap páči, nerob túto jednu chybu, že začneš byť zrazu iná, začneš hneď všetko riešiť a analyzovať, budeš sa báť spraviť nejakú chybu, aby si o neho neprišla. Potom si príliš strojená a dávaš si veľmi záležať, no a dosiahneš pravý opak toho, čo by si chcela.

Vykašli sa na tieto myšlienky, užívaj si to, buď spontánna, kľudne sa mu pár dní neozvi, stretni sa aj s niekým iným. Nie ste ešte v žiadnom záväzku a pokiaľ ide len o randenie, všetko je v tom momente dovolené.

Aby si teda budovala u muža záujem, nesmieš mu ukazovať zo svojej strany príliš veľký záujem, že si na tom až príliš dávaš záležať, kalkuluješ a si neprirodzená, pretože vtedy sa stratí iskra a on nebude mať o teba záujem.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  8 Comments

 1. Juraj Kalus Delviar
  3. novembra 2017
  Odpovedať

  Michal, pri zdôrazňovaní prirodzenosti v chovaní ženy si zabudol zdôrazniť ten variant, že ak naopak žena má chuť mu písať každý deň, nech tak pokojne robí ☺
  “Nepremýsľať a nekalkulovať” nemusí mať za následok len to, že sa žena chlapovi pokojne môže 2-3 dni neozvať, ale predsa aj to, že sa mu pokojne môže ozvať aj každý deň. Sú (sme) totiž aj takí chapi, ktorí sa JASNE PREJAVENÉMU záujmu zo strany ženy voči nám veľmi potešíme, nijak to nezníži hodnotu ženy v našich očiach a nespôsobí to pokles nášho záujmu o ňu ? Práve naopak, budeme motivovaní pokračovať v dobývaní jej, lebo vidíme, že u nej to má význam. A tým sa tá žena výrazne vyšvihne v porovnaní s ostatnými aktuálne “riešenými” ženami, ktoré ten záujem neprejavili. Takže ženy snov, ak chlapa chcete, dajte mu to najavo! Ak chce aj on vás, pomôže mu to. Ak ho to odradí, tak ho v skutočnosti neodradil Váš “prehnaný” záujem, lebo také niečo neexistuje… Odradilo ho niečo iné, čo Vy nemáte nijak pod kontrolou. V skutočnosti s prejavovaním záujmu voči chlapovi to nemáte ako pokaziť, iba vylepšiť, pretože vedzte, že ak sa chlap tvári, že Vás chce trochu, v skutočnosti Vás chce veľmi – no už svoj záujem voči Vám tlmí, práve preto, aby Vás nevyplašil. Takže lovte a zvádzajte nás otvorene a priamo, potešíme sa a pomôže to vo výsledku obom ?

  • 4. novembra 2017
   Odpovedať

   Nezabudol som na nič:) Takto to cítim a stojím si za tým.

   • ALZBETA CULIKOVA
    5. októbra 2020
    Odpovedať

    . Moj vstah mal byt len o sexe. Jednoducho sa hrat a uzivat si. Dohoda bola ked nahodou pridu pocity skoncime. Ale stalo sa to co som nechcela.
    “Zalubila som sa. A predtym obaja sme tvrdili ze laska nieje.
    Povedala som mu hned ked som zacala pocitovat to co sme nechceli, cize vedel o tom. Preslo par tyzdnov a som v tom pokusi. Ostala som strasne naladova, placem uz kazdy den, chyba mi ked nieje so mnou, mam za potreby ho vidiet kazdy den. Viem ze nieco citi ku mne ale zaroven viem ze mu leziem niekedy na nervy. Viem ze potrebuje byt aj sam ako bol zvyknuty za tych par rokov ale uz nedokazem normalne bez neho existovat. Najlepsie riesenie by bolo keby ma ON poslal k vode, lebo Ja toho niesom schopna. Tyzden by som poplakala topila v alkohole a potom by som bola ok. Musim byt predsa ok ked som mama.
    Co poradis mudrlant???

    • Michal Kopecký
     23. októbra 2020
     Odpovedať

     Ahoj Alžbetka 🙂 V prvom rade, keď od niekoho niečo chceš, tak neoslovuj ho “mudrlant”. Som vzťahový mentor, preto sa ma pýtaš.

     V druhom rade… vravíš, že si porušila dohodu, pokračovala si v tom aj počas citov, tlačíš na neho a čakáš, že ON rozhodne za teba? Môžeš si za to sama. Prevezmi zodpovednosť za svoje činy, pouč sa a ukonči to ty. Kľudne sa týždeň opúšťaj (ideálne bez alkoholu) a buď potom ok. Prežiješ to.

 2. 18. marca 2020
  Odpovedať

  Toto je absolútny blud. Sorry Michal K. Musím dať za pravdu Jurajovi v komentoch a nedá mi byť ticho. Nech to ženy počujú: AK SA TI PÁČI DAJAKÝ MUŽ, NEUROB TÚ CHYBU, ŽE ZAČNEŠ ŠPEKULOVAŤ. Lebo to sa rovná zavádzať ho. Máš ho zvádzať, nie zavádzať!!! Ak mne ženská dá najavo, že nie som pre ňu najdôležitejší na svete, ja sa k nej rovnako postavím: si mi ukradnutá… 😛 Ak ma chceš, ukazuj mi to, a nechaj už na mňa, ako sa k tomu postavím:
  a) chcem ťa aj ja, potom si ma pritiahneš ešte viac
  b) chcem ťa dočasne, vyspať sa s tebou, potom sa zľaknem, že ty chceš vzťah, odskočím
  Čo tým vravím? Ak chlapa odradí tvoj záujem, nechcel ťa naozaj. Iba to hral.
  Vlastne k tomu a) patrí aj prípad, keď mi jasne ukazuješ, že ma chceš na sex. Vtedy sa nezľaknem, že chceš viac ak ja nie, lebo viem, do čoho idem.
  Najhoršie čo môžeš spraviť, keď sa budeš pretvarovať. Lebo potom ja neviem, na čom som, a začnem hrať tiež tú hru, v čom vy ste “lepšie” hráčky, ale to lepšie je preto v úvodzovkách, lebo v skutočnosti vaša hra spôsobí akurát tak game over. Toľko za mňa :))))))))

  • Michal Kopecký
   10. apríla 2020
   Odpovedať

   Pokojne si chalani kompenzujte svoju frustráciu z nezáujmu zo strany žien ďalej a dúfajte, že ženy vám budú rovno skákať na pinďúrov a samé vás zvádzať 🙂 To vy ženy zavádzate, keď im (falošne) poviete, že majú dávať najavo svoj záujem a zvádzať VÁS. Ešte stále sme MY chlapi a ONY ženy. My lovíme, ony sú lovené a dobývané. To nás chlapov motivuje a ceníme si to, na čom sme si museli zuby vylámať. Nie to, čo získame zdarma a bez námahy. Veľmi dobre vravíš, že chlap môže hrať svoj záujem (s cieľom iba sa s ňou vyspať a nič viac) a keď mu ho žena ukáže, môže ho on stratiť (alebo to chrapúnsky využije).

   Lenže zároveň:
   a) ten istý chlap, pokiaľ je žena výzvou a pôvodne ju videl len ako sexuálny objekt, môže získať o ňu skutočný záujem tým, že sa nedá tak ľahko získať a ukáže mu postupne viac zo seba, kvôli čomu je výbornou voľbou pre daného chlapa aj do vzťahu
   b) ten istý chlap môže ten svoj záujem myslieť skutočne vážne a tým, že ona prejaví príliš skoro záujem o neho (a on si ten záujem ničím nezaslúžil a neodmakal), tak ho môže paradoxne presne kvôli tomu stratiť.

   Suma sumárov… platí to, čo píšem v knihe Žena snov a zdieľam v týchto videách.

   Pokojne založ vlastný blog, toč youtube videá, píš knihy a prezentuj svoje názory ženám. Som zvedavý, ako reálne ženám pomôžu nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného chlapa. Inak sú to len anonymné názory, ktorých je plný internet 🙂

 3. 14. mája 2020
  Odpovedať

  Ahoj Michal, Daniel je možno anonymný, ja ako ma poznáš, anonymný nie som nikdy, vždy si stojím za svojím názorom, preto sa aj vždy podpisujem 😉 Potešil ma jeho koment, musím uznať 😀
  Neviem, čo je falošného na tom, ženám radiť prejaviť svoj záujem – veď iba vtedy, AK ZÁUJEM MAJÚ. Nevravím, že ma má ona začať aktívne zvádzať, keď ma ani nepozná a nechce ma. Nič si nekompenzujem, a verím že ani Daniel nie, akurát sme viem že viacerí, ktorí uvažujeme takto- narovinu, priamo, jednoducho. Načo si život komplikovať, zámerne sa neozývať, aby som pôsobil alebo aby ona pôsobila, že má plno záujmov? Ja tie záujmy mám, takže keď sa neozvem, tak lebo som fakt nemal na ňu čas. Ale vieš čo? Aj taký zaneprázdnený si na ženu, ktorú fakt chcem, čas VŽDY nájdem 🙂 A to isté čakám od nej: ak ma ona ignoruje dlhšiu dobu, pre mňa to znamená, že si ona nezaslúži, aby som sa o ňu snažil. Myslím, že Daniel napísal niečo podobné. A nie je nás len my dvaja – akurát, že väčšina chlapov mávne rukou a povie, že načo míňať čas na nejaké fóra 🙂
  Koniec koncov, radíš ostatným založiť blog, točiť videá – blog nemám, bavím sa s ľuďmi osobne. A zatiaľ osobne mi nikto, ani muž ani žena, nevyvrátili moje názory. Takže asi to nie je taká blbosť, čo si myslím 😉 Pekný deň.

 4. Znova mi to tu vyskočilo vrámci nejakého proma… S odstupom času si to celé znova čítam. A doplním jednu podstatnú vec, ktorá mi teraz veľmi udrela do očí: Michal, citujem Ťa:
  “My lovíme, ony sú lovené a dobývané. To nás chlapov motivuje a ceníme si to, na čom sme si museli zuby vylámať. Nie to, čo získame zdarma a bez námahy.”
  Nie, ani náhodou! Známy výrok “čo dostaneme zadarmo, to si nevážime” pre mňa nikdy neplatil! Naopak, čo dostanem zadarmo, je mi jasné, že za to zaplatil alebo inak vynaložil svoju energiu niekto druhý – a to si sakra cením, že ja som dostal to privilégium, získať to len tak 😉 Všímam si však dlhodobo jeden jav na ľuďoch, a presne tí, ktorí fungujú na princípe “vážim si len to, na čom som sa tvrdo nadrel”, sú v mojej terminológii “Obchodníci – Beta muži, Beta ženy”. Tento princíp ich motivuje tvrdo pracovať, stanovovať si vysoké ciele, byť úspešní… aby v prvom rade SAMI SEBE NIEČO DOKÁZALI. Preto, ak niečo získajú ľahko, nemôžu nakŕmiť svoje ustráchané ego, ktoré si potrebuje dokazovať, že “bolo to ťažké, ale ja som to dal, lebo som ku*evsky úžasný borec, frajer, macher, mačo…”. Presne z rovnakého dôvodu ženy, ktoré akúkoľvek pozornosť od chlapa považujú za jeho slabosť a ihneď ho MYLNE zaradia medzi “dobrých chlapcov”, a uprednostňujú chlapov, ktorí im nič nedajú len tak, čiže sú nedostupní, tak robia z jediného dôvodu: aby tie ženy samé sebe dokázali, že “bolo ťažké urobiť dojem na tamtoho frajera, ale ja som to dokázala, lebo som extra výnimočná” – opäť, aby nakŕmila svoje ego. Ustráchané ego, že “nie som dosť dobrý/dobrá, musím dať preto všetkým najavo, ako na sebe makám”. Preto mi nikdy nefungovalo byť prirodzený gentleman, byť normálny, sám sebou, pri hentakých ženách. Problém nebol vo mne. Ja som nebol žiadne ťuťmák, žiaden presladený, žiaden príliš dobrý na ne… to len, ony si ma nesprávne zaradili 😀 Lebo sa v živote zrejme nestretli s kombináciou “pozorný a milá, lebo ja to tak chcem”. Poznali doteraz len dva druhy chlapov: pozorný a milý naoko, aby dobre pôsobil” alebo “do seba zahľadený, ťažko získateľný = výzva”. Rozmýšľal som, čo motivuje tieto ženy či mužov, klásť si prekážky, stanovovať si ciele, zdolávať výzvy, a vyhýbať sa zjednodušeniam? Je to ich nedôvera voči sebe samom!!! Ak žena si myslí, že pozvaním na drink si ju kupujem, nie je to v skutočnosti o tom, že ja robím niečo zlé. Mne by totiž nikdy nenapadlo si ju “kupovať drinkom”. Ja ju pozvem na drink za odmenu. Že nemusela nič pre to ešte spraviť, takže si ju nezaslúži, a preto sa jej evidentne snažím vtierať? Prdlajz! Práve o tom to je – ona nemusí nič urobiť, stačí, že je 😉 Mne stačí vnímať jej krásu, jej energiu, jej vyžarovanie – cítim sa príjemne v jej prítomnosti, teším sa jej pohľadu a krásnemu úsmevu 🙂 Čo viac mi treba? Čím viacej by si mala “zaslúžiť” moju pozornosť? Je to azda málo? Ja ju chcem odmeniť už teraz. Lenže, ak ona tomuto neuverí, myslí si, že predsa ja nemôžem ešte mať na to dôvod, byť k nej štedrý, ponúknuť jej odvoz, kúpiť jej kvet, pozvať ju na drink či čokoľvek iné… znamená to, že ona pochybuje O SEBE SAMEJ! AK totiž vôbec berie do úvahy možnosť, že si ju niekto kúpi drinkom, tak ona sama o sebe má takú nízku mienku, že jej hodnotu vyváži nejaký drink! Mne by to ani nenapadlo! Lenže, ona si myslí, že sa jej vtieram 😀 Ja sa nestačím diviť, ako by som sa jej mohol čo len hypoteticky zapáčiť tým, že “spravím pre ňu” niečo tak bezcenné v skutočnosti, že jej kúpim nejaký poonďatý nápoj za pár eur???? To si vážne ona seba iba tak málo cení? No, veľa žien, má ako som zistil, problém so sebavedomím. A to je tá príčina. Ak sa ona sama nízko hodnotí, potom drobné prejavy smiešnej až priam pozornosti ona kalkuluje a považuje snahu chlapa o jej “kúpenie si”. Alfa žene by toto nikdy na um nezišlo. A takú hľadám 😉 A čo to má stým dobývaním a užívaním si Miško? To isté! Alfamuž nepotrebuje si dokazovať, že to on svojím pričinením si získal ťažko zbaliteľnú, neprístupnú ženu, ktorá ho odmietala, ale on vytrval a nakoniec uspel. Toto presne totiž robia betamuži, ktorí sa hrajú na hrdinov, veľkých frajerov, makačov – jo, nie náhodou ich mnohých môžeš ľahko stretnúť v posilovni – lebo fyzicky viditeľné veľké svaly im zdvíhajú ich malé sebavedomie. Alfamuž sa z takýchto vecí smeje 😀 Alfamuž, vnútorne vyrovnaný, spokojný so sebou, majúci rád seba aj ostatných, sa na nič nehrá. A alfamuž si hľadá ženu, ktorá je jednoduchá, priamočiara, tiež sa na nič nehrá. Ktorá je práveže “lahko dostupná” – preňho 😉 Alfamužovi nikdy nenapadne myslieť si, že ak ju ľahko zbalil on, tak to je asi nejaká šľapka – naopak, pre alfamuža je rýchly úspech u ženy potvrdením, že veci sa dejú správne a prirodzene, lebo tak to má byť. Ale jasné, betamuž, ktorý pochybuje o sebe, tomu keď žena “dá” na prvom rande, bude sa báť, že to ona s každým tak robí. betamužovi by nikdy nenapadlo pochopiť, že to ona spravila len s ním, lebo on je výnimočný pre ňu. betamuž totiž sám neverí vo vlastnú výnimočnosť, preto sa ju snaží okoliu všemožne dokázať. Alfamuž si verí a rýchly úspech bez námahy, veci zdarma len tak, lebo už hneď teraz je toho hoden, že sa mu darí a nemusí zdolávať len prekážky, že to ide aj priam a jednoducho – alfamuž toto doslova očakáva, a aj sa mu to deje 🙂 A vieš čo? Nie je to teória – je to prax, odkukaná zo života 😉

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *