Páči sa ti? Tak NEROB túto 1 chybu

Nedávno mi písala jedna kočka, že sa stretáva s chalanom, ktorý sa jej páči. Všetko je super a cíti záujem z oboch strán. Povedala, že chce, aby chlap bol ten, kto ju loví, nie ona jeho a chce, aby sa ju on snažil zbaliť.

Následne sa ma opýtala veľmi dôležitú otázku: “Myslíš, že by som sa mu mohla na jeden deň odmlčať?”

A na základe tejto otázky ti poviem, akú chybu by si nemala urobiť, ak si to nechceš u chlapa, ktorý sa ti páči, pokaziť. Pozorne sleduj video až do konca a inšpiruj sa:

Odoberaj Žena snov videá

Keď sa žene muž páči, začne priveľmi rozmýšľať nad tým, či robí všetko dobre, či mu napísať, či mu nenapísať, či si nenájde inú, ak by sa mu neozvala. Potom analyzuješ každé jedno slovo, rozoberieš to s kamoškou, pozrieš si jeho profil, či tam niekomu niečo nelajkoval, či netrávi čas aj s niekým iným.

Ono práve v tom momente, keď začneš nad tým takto uvažovať a riešiť to, tak vzťah medzi vami začne upadať a nebude rásť.

 

Poviem ti jeden príbeh

Stal sa pred niekoľkými rokmi mne a je postavený na niečom podobnom.

Vedel som už istú dobu, čo na ženy platí, čo na ne neplatí a ako by som sa mal správať. Prinášalo mi to úspech u žien.

No potom prišla jedna, ktorá bola pre mňa iná ako ostatné (to si môžeš otočiť aj na seba). Zaujímala ma, bola inteligentná, mala svoje hranice, bola krásna, zaujímala sa aj ona o mňa a bolo tam cítiť napätie, že by medzi nami mohlo niečo byť.

Následne som sa mal s ňou stretnúť na jej intráku. Už cestou k nej som bol nervózny, mal som spotené ruky, rozmýšľal som, čo poviem, aké to bude, o čom sa budeme baviť. Bude niečo, keď ma pozvala k sebe?

Príliš som to analyzoval. A keď som k nej prišiel a ona otvorila dvere, nevedel som, čo mám robiť, či ju mám objať, dať jej bozk na líce, podať jej ruku, alebo čo mám vlastne spraviť. Bol som u nej desať hodín a celé to naše stretnutie bolo také nemastné, neslané. Bol som príliš strojený, nasilu som sa občas zasmial, dotýkal som sa jej tiež tak neisto a rozpačito.

 

Asi vieš, ako to celé dopadlo..

Po tomto našom stretnutí sa na pár dní úplne odmlčala.

Bola chladná, ignorovala ma a ja som v tom momente nechápal, čo sa deje. Potom mi úprimne povedala, že necítila chémiu, mala od toho na začiatku očakávania, no iskra nepreskočila. No chybu som spravil ja, nie ona.

A týmto ti chcem odovzdať ponaučenie. Pri tých, ktorí nás nezaujímajú až tak veľmi, neriešime, či im odpísať, či neodpísať a kedy, pokojne sa im aj pár dni neozveme a je nám to jedno, vôbec to neriešime. Pokojne aj zabudneme odpísať na správu a nič sa nedeje. Nevypisujeme im hneď po stretnutí nejaké vyznania a poďakovania, proste riešime si svoje veci.

A keď sa takto správaš pri chlapovi, tak ťa chce ešte viac, nevypisuješ mu stále, nie si s ním stále v kontakte, pokojne ideš von s kamoškou, ku kaderníčke, neprispôsobuješ sa mu stále. A toto nás chlapov dostáva, že vás nemôžeme mať celé len pre seba, že je tu aj niečo iné okrem nás.

 

Zhrniem ti to

Takže mu potrebuješ ukazovať aj záujem, aby vedel, či sa má o teba snažiť, ale na druhej strane aj nezáujem, že nie je v tvojom živote stredobodom pozornosti a nie si z neho úplne na mäkko. A pokiaľ sa jeden druhému deň či dva neozvete, nič sa nestane, neutečieš hneď za iným alebo on za inou.

Absolútne sa neboj, že po jednom dni, kedy si nenapíšete, by na teba hneď zabudol alebo by sa všetko pokazilo. Pokojne mu daj priestor, aby na teba myslel, aby aj on rozmýšľal, či je všetko v poriadku, či nie si s niekým iným, aby si sa mu dostala do hlavy. Práve vtedy ťa bude chcieť viac, keď on nad tebou rozmýšľa, nie ty nad ním.

Pokiaľ sa ti teda chlap páči, nerob túto jednu chybu, že začneš byť zrazu iná, začneš hneď všetko riešiť a analyzovať, budeš sa báť spraviť nejakú chybu, aby si o neho neprišla. Potom si príliš strojená a dávaš si veľmi záležať, no a dosiahneš pravý opak toho, čo by si chcela.

Vykašli sa na tieto myšlienky, užívaj si to, buď spontánna, kľudne sa mu pár dní neozvi, stretni sa aj s niekým iným. Nie ste ešte v žiadnom záväzku a pokiaľ ide len o randenie, všetko je v tom momente dovolené.

Aby si teda budovala u muža záujem, nesmieš mu ukazovať zo svojej strany príliš veľký záujem, že si na tom až príliš dávaš záležať, kalkuluješ a si neprirodzená, pretože vtedy sa stratí iskra a on nebude mať o teba záujem.

 

Ak ti toto video pomohlo, páčilo sa ti a myslíš si, že by pomohlo aj nejakej tvojej kamoške, zdieľaj ho pokojne, lajkuj ho, komentuj ho a pridaj sa aj na odber tohto blogu a Youtube kanála, kde budem pravidelne uverejňovať ďalšie tipy, triky a návody, ako na chlapa a ako byť ženou snov.

Pridaj sa aj do FB skupiny Ženy snov, kde môžeš získavať ďalšie rady a tipy ohľadom chlapov, ktoré neuverejňujem na blogu.

Praktický návod, ako sa stať ŽENOU SNOV

Klikni sem a získaj knihu Žena snov ZDARMA, v ktorej ti odhalím 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michalovým poslaním je prinášať ženám lepšie zážitky s chlapmi. Ak máš na Michala nejakú osobnú otázku, napíš mu sem » a pridaj sa aj do FB skupiny », kde ti môžu ohľadom chlapov a vzťahov pomôcť aj iné ženy.

  2 Comments

 1. Juraj Kalus Delviar
  3. novembra 2017
  Odpovedať

  Michal, pri zdôrazňovaní prirodzenosti v chovaní ženy si zabudol zdôrazniť ten variant, že ak naopak žena má chuť mu písať každý deň, nech tak pokojne robí ☺
  “Nepremýsľať a nekalkulovať” nemusí mať za následok len to, že sa žena chlapovi pokojne môže 2-3 dni neozvať, ale predsa aj to, že sa mu pokojne môže ozvať aj každý deň. Sú (sme) totiž aj takí chapi, ktorí sa JASNE PREJAVENÉMU záujmu zo strany ženy voči nám veľmi potešíme, nijak to nezníži hodnotu ženy v našich očiach a nespôsobí to pokles nášho záujmu o ňu ? Práve naopak, budeme motivovaní pokračovať v dobývaní jej, lebo vidíme, že u nej to má význam. A tým sa tá žena výrazne vyšvihne v porovnaní s ostatnými aktuálne “riešenými” ženami, ktoré ten záujem neprejavili. Takže ženy snov, ak chlapa chcete, dajte mu to najavo! Ak chce aj on vás, pomôže mu to. Ak ho to odradí, tak ho v skutočnosti neodradil Váš “prehnaný” záujem, lebo také niečo neexistuje… Odradilo ho niečo iné, čo Vy nemáte nijak pod kontrolou. V skutočnosti s prejavovaním záujmu voči chlapovi to nemáte ako pokaziť, iba vylepšiť, pretože vedzte, že ak sa chlap tvári, že Vás chce trochu, v skutočnosti Vás chce veľmi – no už svoj záujem voči Vám tlmí, práve preto, aby Vás nevyplašil. Takže lovte a zvádzajte nás otvorene a priamo, potešíme sa a pomôže to vo výsledku obom ?

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *