Daj mužovi TOTO a bude ťa zbožňovať

Máš rada rozprávky? Verím, že áno :).

Jednu ti poviem. Kde bolo, tam bolo. Bola raz jedna princezná, ktorú uniesol drak. Predstav si, že ty si tá princezná. Tento drak ťa zajal a drží ťa v komnate v najvyššej veži jeho zámku. A ty, ako správna princezná, čakáš na svojho princa osloboditeľa.

O tom, že si uväznená sa dozvie aj miestny sedliak, ktorý ťa chce získať. Chce si do svojho života priniesť princeznú, chce s ňou prežiť svoj život a získať aj pol kráľovstva.

Ak chceš vedieť či príbeh dopadol šťastne, tak si pozri video, v ktorom ti poviem, čo by si mala dať mužovi, aby ťa ZBOŽŇOVAL, chcel ťa a aby si bola pre neho tou princeznou.

Pozorne sleduj video až do konca a inšpiruj sa:

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Podarí sa sedliakovi získať princeznú?

Tento sedliak bude iný ako ostatní sedliaci (ty o ňom ešte nevieš), bude chcieť niečo dosiahnuť, niečo získať.. On si nepovie, že to sa nedá. On sa vydá na cestu.

Na to, aby mohol poraziť draka, bude musieť prejsť mnohými prekážkami. On si ťa chce zaslúžiť. Prejde dlhú cestu, možno párkrát spadne, možno ho niekde uväznia, párkrát dostane na hubu od nejakého iného rytiera. A po tejto strastiplnej ceste sa dostane až k drakovi.

Na základe skúseností a schopností, ktoré získal na TEJTO ceste, sa mu podarí poraziť draka. Vybehne po schodoch až do najvyššej veže, vykopne dvere, ty sa mu hodíš okolo krku, vybozkávaš ho, on dostane od kráľa tvoju ruku a pol kráľovstva.

A tu nastáva moment, ktorý ak pochopíš, získaš pre seba chlapov, ktorých ty chceš a spravíš z tých sedliakov princov.

Ide o to, že musíš pochopiť, že nie ty si tá skutočná odmena. Jeho  odmenou je cesta, ktorou musel prejsť, aby ťa získal.

 

Poviem ti ešte jednu rozprávku

Na lepšie pochopenie si teraz predstav trošku iný scenár. Opäť príbeh so sedliakom, ktorý ešte o tebe ani netuší. Ty si tá princezná, ktorú zajal drak na svojom zámku.

Nejakým spôsobom sa vykradneš z komnaty a ujdeš drakovi. Prejdeš tmavým lesom, preboríš sa riekou, zaklopeš sedliakovi na dvere. Túžobne sa na neho pozrieš, zhodíš zo seba šaty, prežijete spolu krásnu noc plnú vášne.

Ráno sa zobudíte a ešte stále budeš na ňom nalepená. On si povie, že to bolo síce super, užil si to a bolo to krásne, ale nebude vnútorne naplnený. Preto sa vyberie na cestu hľadať inú princeznú.

 

Cesta je tou skutočnou odmenou

Poviem ti to ešte raz. Nie ty si tá skutočná odmena, ale cesta, ktorú musí prejsť, aby sa k tebe dostal. Muž potrebuje zdolávať prekážky, potrebuje si niečím prejsť, aby si ťa zaslúžil.

Potrebuje, aby si bola pre neho výzvou, pri ktorej môže on narásť, a tak si ťa zaslúžiť.

 

TOTO ti odporúčam

Odporúčam ti, aby si sa nikdy, ale naozaj nikdy, nedala chlapovi pod cenu.

Dávaj mu do cesty nejaké prekážky, testy, ktoré musí splniť, aby si ťa získal. Nedaj mu hneď sex, nechoď hneď k nemu, neposielaj mu hneď svoje odvážne fotky, nemusíš hneď prijať prvé pozvanie niekde do súkromia či na večeru, nemusíš sa hneď vzdávať svojich koníčkov, hobby či priateľov, len aby si trávila všetok čas s ním.

To, čo si potrebuješ pri chlapovi uvedomiť, je, že chlap potrebuje prekážky, potrebuje nejakú cestu a potrebuje sa namakať, aby ťa získal. Vtedy si ťa bude skutočne vážiť, bude mať pocit, že to stálo za to.

Nebuď tou princeznou, ktorá mu sama zaklope na dvere a hodí sa mu do postele. Pretože ráno začne hľadať nejakú novú výzvu, novú cestu a princeznú, ktorú bude môcť zachrániť.

 

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  2 Comments

 1. 14. mája 2020
  Odpovedať

  Ahoj Michal, súhlasím s tým, že chlap (ja aspoň určite) chce narásť pri žene, niečo sa naučiť, byť silnejší, lepší – aby mal zo seba dobrý pocit. Ale to všetko počas vzťahu, nie počas jej získavania!!! nastavenie mysle, že “musím si ženu zaslúžiť” má za následok práve to nízke sebavedomie mnohých (nás) chlapov, vytváraj to v nás klasický deštruktívny program “nie som dosť dobrý” … pre ňu. Prečo by som mal chcieť zdolávať prekážky na ceste za ženou? Podľa mňa žena nemá byť výzvou pre chlapa, žena má byť chlapovi oporou – na jeho ceste zdolávania výziev, ale v úplne iných oblastiach, než je získať tú ženu! Ženu chcem získať naopak ľahko, čo najľahšie, ako sa dá, presnejšie, ideálne si ju vôbec nechcem získať. Chcem, aby sme sa proste dali dokopy – ako rovnocenní partneri 😉 Nech nikto nikoho nebalí, nech sa proste len stretneme, ja si ju všimnem – že sa mi fyzicky páči – ok, idem za ňou, prihovorím sa jej, ak sa aj ja pozdávam jej, dám ja aj ona príležitosť tomu, aby sme sa spoznali – a následne sa do seba zaľúbili. Nie že ja som do nej buchnutý a idem ju všemožne získavať a zdolávať pri tom prekážky, a že by som sa dokonca mal tešiť z prekážiek? Ktorý chlap by toto chcel? No, existuje jeden druh, ktorý doslova sa vyžíva v prekážkach: sukničkár. ten potrebuje sám sebe niečo dokázať, aký je borec, preto on potrebuje tie výzvy – lenže akonáhle zdolá všetky ženine prekážky, vyhrá nad drakom, stane sa silnejším – na to, aby išiel zdolávať ďalšie prekážky. Lenže, keď už ženino srdce získal, tak čo bude zdolávať u nej? No, u nej už nič – ona preňho už nie je zaujímavá. Takže hľadá ďalšiu ženu 😉 Chlap, čo chce vzťah, chce jednoduchosť, priamosť, nie výzvy a prekážky. To je omyl! 🙂
  Tak dámy, máte tu dva protichodné názory. Vyberte si podľa seba – chcete byť výzvou, ale rátajte s tým, že budete jednou z mnohých, lebo žiaden “vyzývateľ” sa nezastaví len tak. Alebo chcete partnera, ktorý vás bude rešpektovať? Voľba je na vás 😉

 2. Milan
  7. novembra 2021
  Odpovedať

  Juraj Kalus súhlasim s vami a keďže sa dnešné ženy takto správali k mužom tak komu by sa chcelo dobíjať jednu a tu istú ženu dlhú dobu mesiace… alebo hoci aj ďalšiu ženu a myslieť na to že si ju musím zaslúžiť… no a potom to dopadlo tak jak to dopadlo komu sa chce toľko zasluhovať na začiatku…. a tu si chlapi spomenú na ten náročný proces balenie a potom radšej ostanú sami jak majú zbytočne mrhať energiou a aj tak z toho nič…. ak by to muselo byť získavanie ženy také ťažké ako sa tu píše v článku tak naša populácia vyhynie…. je to koniec zánik ľudstva… a nie začiatok a hneď nejaké prekážky tak preto to väčšina vzdá a ani nezačne kôli výzvam prekážkam… najlepšie jak sa chlap namaká na výzvach na žene a ona ho pošle do pr*ele po týždni a potom tak spraví ďalšia a ďalšia a potom prečo sú chlapi sami a nie sú potom kvalitný muži… lebo ich to nebaví len makať makať a nič si neužijú… Však sa hovorí v jednoduchosti je krása ! načo si to komplikovať….

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *