Ako byť spokojná a šťastná, aj keď si NEZADANÁ

Si v tomto momente nespokojná a nešťastná sama so sebou? Neustále skáčeš zo vzťahu do vzťahu, randíš s chlapmi a hľadáš niekoho, kto by vyplnil tvoju prázdnotu?

Ak áno, tak si pozri video, v ktorom ti poviem, čo by si mala robiť, aby si bola spokojná a šťastná či si alebo nie si vo vzťahu.

Klikni sem a prihlás sa na odber Žena snov videí

 

Musela si uvedomiť, že niečo so sebou potrebuje urobiť

Keď som spoznal moju ženu, tak bola úplne inou ženou ako po 8 ročnom rozchode. Moja žena Evka sa po 8 rokoch rozišla so svojím priateľom, ktorý jej povedal jedného dňa, že ju už neľúbi.

Jej sa vtedy zrútil svet. Kleslo jej sebavedomie, proste nevedela, čo ďalej. Myslela si, že si už nikoho nenájde a že zostane sama. Zostane na ocot.

Našťastie, sa pozbierala a uvedomila si, že potrebuje začať so sebou niečo robiť. Schudla niekoľko kíl, začal sa o seba viac starať, viac sa parádiť a začala sa stretávať s novými ľuďmi.

Bola šťastná, bola spokojná a nikoho si istú dobu skutočne nehľadala. Proste chcela spoznať nových ľudí a priateľov. V tejto dobe narazila na mňa.

 

O tento koncept sa s tebou chcem podeliť

Otázka za milión pre teba. 🙂 Čo myslíš, chcel by som moju ženu Evku v prípade, že by bola nešťastná, smutná, nespokojná, možno v depresiách, nestarala by sa o seba, neobliekala sa, nemaľovala sa a proste bola by stratená existencia, neustále sa sťažujúca a negatívna?

Určite nie. Obišiel by som ju oblúkom. Hocijako krásna by bola. Možno po prvom, po druhom stretnutí by som zistil, že tam nie je niečo v poriadku. Nie je vyrovnaná. Nie je spokojná. Nie je šťastná sama so sebou. Nie je šťastná aj nezadaná.

Toto je koncept, o ktorý sa chcem s tebou podeliť. Ako môžeš byť šťastná aj nezadaná.

To čo potrebuješ spraviť je, dať konečne seba na prvé miesto.

 

Mám pre teba výzvu

Daj si 100 dní pre seba.

Ale pozor, na konci tejto výzvy budeš šťastná, spokojná a budeš vyžarovať pozitívnu energie, budeš sa usmievať, budeš žiariť a to je to, čo chlapov na tebe pritiahne.

Mám pre teba jedno varovanie. 100 dní pre seba znamená, že nebudeš mať žiadne rande s chlapom, žiaden sex s chlapom, žiadne rozmýšľanie nad tým chlapom, ktorého si práve teraz spoznala a napadlo ti, že: “Hm… to by mohol byť on.”

Nie! Žiadne také. 100 dní iba pre seba. Za 100 dní sa môže veľa vecí zmeniť.

Zamysli sa nad tým, kde si bola pred 100 dňami, pred troma mesiacmi, ako si sa mala, ako si to mala s chlapmi, aké si to mala sama so sebou, so svojím životom, akých chlapov si priťahovala?

Zamysli sa, ako to môžeš mať o 100 dní odteraz.

 

Čo robiť počas týchto dní?

Keď som tento koncept zdieľal pre Eriku, keď som písal knihu Žena snov, tak som jej tiež povedal tento koncept, pretože som si uvedomoval, že je nešťastná, že je nespokojná, že neustále proste rieši chlapov, neustále randí a na to, aby bola šťastná, tak si potrebujem nájsť chlapa. To je obrovský omyl.

Ty potrebuješ byť už šťastná v momente, ako ideš do vzťahu. Nie byť šťastná až potom, čo si nájdeš vzťah. Toto je obrovský rozdiel, ktorý buď chlapov odpudzuje, ale pozor, tých správnych chlapov to naopak priťahuje.

Takže, čo môžeš robiť počas týchto 100 dní?

Erika začala čítať knihu, ktorú dlho odkladala, prihlásila sa na angličtinu, kúpila si permanentku do fitka a chodila na prechádzky, stretávala sa viac s kamošmi a s kamarátkami, venovala čas rodine a začala potom cvičiť… Určite nájdeš množstvo ďalších vecí, ktoré môžeš robiť počas týchto 100 dní.

Pokojne si napíš zoznam 100 vecí, ktoré môžeš robiť počas týchto 100 dní. Možno skončíš na čísle 68/69, ale bude to to najlepšie, čo môžeš pre seba spraviť.

Aj vďaka tomu, že si dáš 100 dní pre seba nebudeš riešiť chlapov. Pozor, chlapi ti nikam neodídu, budú tu aj po tých 100 dňoch, ale budeš priťahovať na tej energetickej úrovni úplne iných chlapov, ako si priťahovala doteraz.

Pretože, čo? Pretože budeš spokojná a šťastná sama so sebou – zadaná či nezadaná.

 

Chceš viac tipov?

Pokiaľ chceš ďalšie tajomstvá, ako bolo toto, tak ti odporúčam siahnuť po mojej knihe Žena snov, kde odhaľujem 9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa.

No a vďaka tomu si nájdeš chlapa, ktorého chceš a bude si ťa chcieť pokojne aj vziať, pretože chlap chce ženu, ktorá je šťastná s ním, ale aj bez neho, ktorá nie je na ňom závislá.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *