Dala si mu kontakt a ON sa neozval? Čo s tým?

Stalo sa ti niekedy, že si dala kontakt chlapovi a on sa ti neozval?

Stalo sa ti niekedy, že si bola s chlapom na stretnutí, všetko vyzeralo skvele, ale on sa ti niekoľko dní neozval, ochladol a postupne vôbec nemal na teba čas?

Stalo sa ti niekedy pri chlapovi, že si sa s ním vyspala a on potom po stretnutí už nebol taký ako predtým a nesmerovalo to do vzťahu?

Chceš vedieť, čo by si mala robiť?

Odoberaj Žena snov videá

 

Zisti, čo s tým môžeš urobiť

Rozmýšľaš či by si sa mala ďalej snažiť? Či mu máš napísať? Či máš spraviť ešte niečo pre to, aby z toho niečo bolo, alebo sa máš na to vykašľať?

Predstav si veľkú zoznamovacia párty. Na jej základe ti vysvetlím koncept vzťahového lievika, aby si vedela, že je to hra čísiel, aby si našla toho svojho vysnívaného chlapa.

Čo to znamená?

Takže predstav si veľkú párty, kde je 100 ďalších chlapov. Čo myslíš, koľko z nich sa ti bude páčiť natoľko, že by si sa s nimi chcela baviť ďalej? Možno polovica?

 

Dáme si trochu matematiky

Z týchto 50 chlapov, s ktorými sa začneš baviť, povedzme, 2-3 minúty, tak koľko ti príde natoľko sympatických, energických, že budeš chcieť získať na nich kontakt a spoznať ich aj mimo túto párty? Možno 20?

Z týchto 20, čo myslíš, s koľkými sa budeš chcieť baviť, keď budeš mať na nich kontakt – na Facebooku, na Instagrame, na Whatsappe? Koľko z týchto chlapov budeš chcieť potom spoznať aj ďalej, ako si videla ich sociálne siete a ako si sa s nimi bavila detailnejšie? Možno 10?

Z týchto 10, s ktorými si naplánuješ stretnutie a reálne na stretnutie aj prídu, tak koľko z nich bude natoľko pre teba zaujímavých, atraktívnych, lákavých, že s nimi budeš chcieť ísť von aj druhýkrát? Maximálne s piatimi, že?

A z týchto 5, s ktorými budeš randiť, s koľkými myslíš, že skončíš nakoniec vo vzťahu? Možno s jedným?

 

Čo to pre teba znamená?

Ak si dobre rátala, tak 99 chlapov zo 100, ktorých si mala možnosť niekde vidieť alebo spoznať, nebude vhodných pre teba.

Čiže mala by si sa vykašľať na chlapa, s ktorým si sa zasekla na niektorej z týchto úrovní.

Keď máš problém alebo keď má chlap problém sa ti ozvať, nemá čas, ochladol voči tebe, má toho teraz veľa, tak čo spravíš? Predsa ho pustíš k vode.

Nestrácaj čas s chlapmi, s ktorými to, očividne, nemá zmysel a ide to s nimi ako v lete na saniach.

Vykašli sa na chlapov, s ktorými si sa zasekla na niektorej úrovni, ktorí sa ti neozvú, ktorí sú (možno) drzí, ktorí nie sú vhodní do vzťahu s tebou, pri ktorých zistíš, že tam nie je iskra a chémia.

Ako ja rád vravím, tak nesnaž sa spraviť z hovna chutnú pomazánku. To nebude fungovať. Nájdi rovno diamant, aj keď neobrúsený a tohto vysnívaného chlapa si vyber spomedzi všetkých.

 

Chceš byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa?

Na to, aby si bola pre chlapa neodolateľnou, tak ti odporúčam prečítať si knihu Žena snov. Pokiaľ si ju čítala, prečítaj si ju znova.

Pošli toto video aj kamoške, ktorá ho potrebuje vidieť, ktorá sa možno zasekla vo vzťahu, prípadne v rámci randenia alebo zoznamovania sa s nejakým chlapom a ty vieš, že by s ním nemala pokračovať.

Pošli jej toto video a ja jej to poviem za teba. 🙂

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *