AKO dosiahnuť, aby ťa nebral ako samozrejmosť?

Tento tip sa možno zo začiatku budeš báť využiť, ale uisťujem ťa, že má zmysel 🙂

V tomto videu ti prezradím, čo by si mala spraviť, ak chceš, aby si ťa chlap viac cenil a nebral ťa ako samozrejmosť.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

Keď sa ti niekto páči, tak to prirodzene nechceš pokaziť a nechceš robiť nič, čo by nasvedčovalo tomu, že by si mohla o neho prísť.

Keď sa nám niekto páči, tak chceme byť milí, chceme byť príliš dostupní, chceme, aby tam neboli žiadne prekážky, ktoré by tomu mohli zabrániť, aby sme boli spolu. Ale ono práve tie prekážky, ktoré musí chlap pri tebe prejsť, tak práve to ťa robí zaujímavou.

 

Poviem ti jeden príklad

Pochopil som to v minulosti, keď som pomáhal chlapom. Písali mi maily. Písali mi osobné správy a ja som každému chcel vyhovieť. Každému som chcel odpísať, chcel som, aby si o mne nemysleli nič zlé, že sa o nich nezaujímam, tak som odpisoval každému.

Lenže časom sa stalo, že moju odpoveď brali ako samozrejmosť. Dopytovali sa po mojom čase a chceli odpoveď čo najskôr, ideálne hneď a keď som im neodpísal, tak sa ešte aj urážali.

Keď to bolo neúnosné a tých správ boli desiatky a stovky, tak som na moju zákaznícku podporu dal môjho brata, neskôr moju ženu a začali im odpisovať oni. Keď chceli odpoveď priamo odo mňa, tak si museli počkať, alebo si museli za to zaplatiť.

Preto sú dnes chlapi ochotní zaplatiť za hodinu so mnou aj 150 €, pretože odpoveď odo mňa niečo stojí. Môj čas niečo stojí. Tým, že som sa stal nedostupnejším, tak som sa stal pre nich aj vzácnejším. A toto môžeš využiť aj ty u seba.

 

Využi to vo svoj prospech

Pokiaľ budeš nedostupnejšia, pokiaľ nebudeš odpisovať hneď, pokiaľ na všetko hneď nepritakáš, pokiaľ sa nebudeš môcť hneď stretnúť a pokiaľ budeš využívať svoj čas pre seba, pre rodinu a priateľov, nie pre nového chlapa, ktorého si práve teraz spoznala, tak sa staneš vzácnejšou. Bude si aj tvoj čas viac vážiť. Bude si vážiť, keď mu nakoniec povieš áno, budeš chcieť ísť s ním von, alebo mu nakoniec odpíšeš.

Cieľom je dať mu najavo, že si dostupná, ale nie keď si on myslí a nie je za každú cenu.

Preto potrebuješ pracovať najmä na sebe, na svojich koníčkoch, byť viac zaneprázdnená, mať svoje kamarátky, mať aj iných chlapov, s ktorými sa bavíš či stretávaš, aby ťa nebrali ako samozrejmosť.

Kedy si oni povedia, že: “Vieš čo, môžem dnes večer,” tak ty hneď skočíš, pretože inokedy on nemôže. On je v tom momente pre teba tá hodnota, tá výzva a on je pre teba ten nedostupný, ktorý to dizajnuje, alebo ktorý to robí úplne prirodzene.

Začni to robiť aj ty, buď nedostupnejšia, buď vzácnejšia a uvidíš, že chlapi si ťa budú viac ceniť a viac vážiť.

Nehovorím, že máš hrať s ním nejaké psychologické hry alebo sa hrať na ťažko dostupnú. Rob to úplne prirodzene. Rob to úplne automaticky tým, že budeš mať aj iné možnosti a budeš mať aj iných chlapov, s ktorými sa budeš baviť a s ktorými sa môžeš stretnúť.

Maj svoje koníčky, svoj čas, svoju rodinu, svoje kamarátky, svojich priateľov a toto úplne automaticky spôsobí, že si budeš vyberať, komu svoj čas venuješ, s kým ho budeš tráviť a nebude ti až tak záležať na tom, čo si on nakoniec o tebe pomyslí.

Ak aj dáš svoje číslo chlapovi, alebo ak aj je online, to ešte neznamená, že si s ním musíš vypisovať, vyvolávať a byť neustále dostupnou. Toto len zníži tvoju hodnotu v jeho očiach a nebudeš pre neho zaujímavá.

 

Zhrniem ti to

Staň sa viac nedostupnou. Staň sa viac vzácnou pre neho. Keď sa už s tebou baví, keď už sa s tebou stretne, aby si vážil tvoj čas, vážil si tvoju pozornosť, vážil si tvoje bozky, vážil si sex s tebou, aby to nebola pre neho úplná samozrejmosť.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak mu určite daj like, pošli ho svojim kamoškám a pridaj sa aj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *