5 vecí, ktoré potrebuješ vedieť o chlapovi, kým ho budeš chcieť

Aký je? Čo ti vie ponúknuť? Máte sa o čom spolu rozprávať? Zaujíma sa o teba? Ako sa správa?…

Pozri si toto video až do konca a dozvieš sa, akých 5 vecí potrebuješ o chlapovi vedieť predtým, ako ho budeš reálne chcieť:

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

1. Zaujíma sa o teba?

Prvá vec, ktorú potrebuješ vedieť predtým, ako ho budeš chcieť je, či sa o teba zaujíma aj mimo tvojej krásy a sexu. Dáva ti neustále komplimenty, slintá po tebe len preto, že si pekná, máš krásne prsia, postavu, vlasy a publikuješ všelijaké svoje zaujímavé fotky?

Alebo sa o teba zaujíma aj ako o osobu? Zaujíma sa o tvoje koníčky, o tvoje nálady, chce vedieť, aký si mala deň? Stretáva sa s tebou aj mimo toho, že máte spolu sex a podobne?

Toto je dosť dôležité, aby si zistila, či má o teba záujem ako o osobu, alebo len ako o objekt svojho záujmu.

 

2. Ako sa prezentuje na internete?

Druhá vec, ktorú potrebuješ o ňom vedieť predtým, než ho reálne budeš chcieť je, ako sa správa na internete. Lajkuje a komentuje iným krásnym ženám fotky, slintá po nich a ako sa prezentuje? Čo o sebe zdieľa na Facebooku a ďalších sociálnych sieťach? Zdieľa tam len negatívne veci, politiku, komentuje, nadáva?

Jednoducho, čo o sebe publikuje a ako sa prezentuje na internete. Pokiaľ zdieľa niečo divné, pokiaľ lajkuje a komentuje fotky iným ženám alebo nejaké stránky s holými ženami alebo niečo podobné, tak si na neho dávaj určite pozor.

 

3. Dokáže ťa občas uprednostniť?

Tretia vec, ktorú potrebuješ o chlapovi vedieť predtým, než sa budeš o neho reálne zaujímať je, či ťa dokáže občas uprednostniť. Pokiaľ je zaneprázdnený, pokiaľ má svojich kamarátov, pokiaľ má svoju rodinu, pokiaľ má svoje koníčky, tak to je vítané a to je v poriadku.

Ale pokiaľ si na teba nedokáže nájsť ani chvíľku času, ani večer, ani ráno, ani cez obednú prestávku, ani v noci, ani raz za týždeň, tak by si sa mala o neho začať menej zaujímať, pretože nie si pre neho prioritou.

Pokiaľ je stále len s kamošmi a nevenuje (napríklad) jeden piatok večer tebe, tak opäť by si mala hľadať niekoho iného. Pokiaľ sa tiež nedokáže postaviť na tvoju stranu v nejakom (možno) mini konflikte, alebo v nejakých názoroch, tak sa nebude vedieť na tvoju stranu postaviť ani v budúcnosti.

 

4. Dokáže zarobiť peniaze?

Štvrtá vec, ktorú potrebuješ o chlapovi vedieť je, či dokáže zarobiť peniaze. Dokáže sa o teba postarať a zabezpečiť ťa. Pokiaľ aj do svojej 30-tky, 35-ky býva s mamou, pokiaľ nemá robotu, pokiaľ má len dlhy, má pôžičky, ešte aj ty mu musíš dávať peniaze, tak toto je veľký varovný prst.

Naopak pokiaľ sa dokáže postarať o seba, pokiaľ má strechu nad hlavou, pokiaľ má dobrú robotu, pokiaľ dokážeš zabezpečiť svoj príjem, tak je to chlap, o ktorého by si sa určite mala do budúcna zaujímať. Je to jedna z dôležitých vecí, ktoré by mal mať chlap, aby sa dokázal postarať nielen o seba, ale aj o teba.

 

5. Aké má hodnoty?

Piata vec, ktorú potrebuješ o ňom vedieť, než ho budeš reálne chcieť je, aké má hodnoty. Je pre neho prioritou rodina, deti alebo naopak kariéra, cestovanie, nechce sa teraz viazať a chce si užívať?

Potrebuješ vedieť, v akom je momentálnom životnom rozpoložení a stave. Napovie ti to, či si s ním budeš len užívať, alebo s ním môžeš riešiť aj niečo viac. Zistíš či ťa podporuje, či má rovnaké názory, či máte rovnaké skúsenosti a pohľad na svet.

Toto je veľmi dôležité, pretože ešte stále, do dnešného dňa, si veľa ľudí a žien myslí, že protiklady sa priťahujú a mala by si si hľadať niekoho, kto je tvoj úplný protipól. Moja zlatá, toto funguje len v magnetizme, nie v dlhodobých vzťahoch.

Ak sú medzi vami rozpory v hodnotách, názoroch a neustále spolu bojujete, nepodporujete sa, tak toto nemôže dlhodobo vydržať.

Vo vzťahoch platí: “Vrana k vrane sadá.” To znamená, že by si si mala hľadať chlapa, ktorý má podobné hodnoty ako ty, podobné názory ako ty a podobné názory na život ako ty. A s týmto chlapom môžeš do budúcna počítať.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť, daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami. Napíš mi aj dolu do komentárov, aké ďalšie veci by podľa tvojho názoru mal mať chlap, aby si o neho mala reálny záujem.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

    1 Comment

  1. Anna Futejova
    14. augusta 2020
    Odpovedať

    Čo s ervoxnym chlapom ?

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *