Akého chlapa a partnera chceš?

Dvanásť rokov. Toľko bola Andrea sama, aj keď je rozvedená len posledných deväť rokov, keďže s partnerom posledné tri roky partnersky nežili.

Prirodzene, chcela mať šťastný vzťah s mužom, s ktorým by zostarla. Mala už takmer štyridsať. Avšak ešte donedávna nemala o chlapoch dobrú mienku.

 

Hovorili jej, že je ako chlap

Skúsenosti jej hovorili, že chlapi nedodržiavajú, čo sľúbia, za nič nestoja a radšej si vyrieši všetko potrebné sama. Bolo to pre ňu jednoduchšie a rýchlejšie.

Stala sa z nej silná, emancipovaná a nezávislá žena. A chlapi, ktorí prichádzali do jej života, si to museli vyžrať.

Nahovárala si, že vzťah chce, ale celé jej telo a vnútro bojovalo voči tomu. Odrádzala chlapov svojím výzorom, bola neprístupná a celkovo bola voči nim bojovo naladená. Vyžarovala mužskú energiu a dokonca kolegyne či ostatní muži jej hovorili, že je ako chlap.

Chlapov vždy prevalcovala svojou energiou aj na rande. Snažila sa im ukázať, aká je šikovná, úspešná, ako všetko zvláda, dokonca aj za seba (a občas aj za nich) zaplatila.

Po niekoľkých neúspešných rande sa konečne našiel niekto, kto ju chcel a ona bola (naoko) šťastná. Až natoľko, že prestávala byť sama sebou. Bola takou, akú ju chcel on. Ustupovala mu, až sa v tejto pozícii necítila dobre, bola zahnaná do kúta a nakoniec vybuchla. A on odišiel.

 

Vietor ju zavial ku mne

Dostala sa jej do rúk kniha Žena snov, absolvovala aj náš seminár a stala sa jednou z prvých členiek nášho Klubu Žien snov. Pochopila, že potrebuje začať robiť veci inak. Že potrebuje začať od seba, aby mala konečne vzťah, aký chce s chlapom, ktorý bude napĺňať jej predstavy vysnívaného partnera.

Andrea prestala s chlapmi bojovať a začala im dávať priestor. Po jednej akcii, keď sa už s kolegyňou balili, prišiel za nimi kolega a spýtal sa, či im môže pomôcť. Ona už, pravdaže, mala ťažkú tašku cez jedno rameno, kabelku cez druhé, materiály pod pazuchou a fľašu niesla v zuboch.

Cez zuby iba precedila: “Som v pohode, netreba.” Ihneď jej docvaklo, čo spravila.

Pozreli sa s kolegyňou na seba, ohlásila kolegu a s bezbranným ženským kukučom a milým hláskom mu povedala: “Vieš čo? Rozmyslela som si to.”

Dnes, hoci potrebuje otvoriť fľašu, poprosí chlapa a on jej s radosťou pomôže. Nemusí predsa robiť všetko ona, aj keby to zvládla.

 

Napísala si, akého partnera chce

Ujasnila si myšlienky a napísala na papier charakteristiku ideálneho partnera pre ňu. Aké vlastnosti musí mať a ktoré naopak nesmie.

A vieš čo? Prešlo pár mesiacov a má presne to, čo si želala. Je to božský pocit, že mám chlapa, ktorý ma chápe, necháva ma v mojej energii a nechce ma meniť. Navyše, má krásny vzťah s rodičmi, stará sa o seba a vie sa postarať aj o mňa,” usmievala sa Andrea, keď so mnou zdieľala túto skvelú správu.

“Je proaktívny a veľmi sa snaží. Zakaždým pre nás vymyslí program, posiela mi návrhy destinácií, kam by sme mohli ísť a rovno rezervuje víkend. Dokonca je taký uvedomelý, že ma vezme na turistiku miesto do kaviarne, lebo vie, že kaviarne mám spojené skôr s prácou, nakoľko sa v nich stretávam s klientmi.

Skoro som odpadla, keď sme boli v prírode, on rozprestrel deku, posadil ma a z vaku vytiahol tvarohové guľky s kokosom, pretože vie, že sa zdravo stravujem a neodflákol to iba nejakým Rafaellom.

Užívam si to! Som konečne plnohodnotnou ženou navonok i dovnútra a môžem byť za kráľovnú. Konečne mám partnera a vzťah, po akom som túžila,” dodala na záver.

 

Prečo ešte nemáš chlapa a vzťah, aký by si chcela?

“Ja nemám šťastie na chlapov,” hovoríš si. Nenarážaš na schopných chlapov, s ktorými by si si vedela predstaviť vzťah.

Ale chcem sa ťa opýtať: “Vieš, akého chlapa a partnera chceš mať po svojom boku?”

Andrea si napísala, akého partnera chce a našla ho. A čo ty? Máš tiež takýto zoznam?

Ak chceš vedieť ako na to, tak potrebuješ moju najnovšiu knihu “Šťastná vo vzťahu”, v ktorej sa dozvieš 3 overené kroky, ako byť šťastná vo vzťahu s vysnívaným chlapom… 

Získaj knihu Šťastná vo vzťahu TERAZ!

V knihe ti prezradím 3 kroky, ako byť šťastná vo vzťahu s vysnívaným partnerom.

  • Už viac nebudeš priťahovať tých nesprávnych chlapov a neisto sa dookola motať v neperspektívnych vzťahoch
  • Nebudeš viac nespokojná vo vzťahu s chlapom, s ktorým si sa rozhodla byť a budeš si vedieť presadiť svoje
  • Už žiadne sklamania, pošliapané sebavedomie a zbytočné rozchody.

Podám ti to takým zrozumiteľným jazykom, že po dočítaní knihy budeš automaticky vnútorne nastavená na myšlienku “šťastná vo vzťahu s vysnívaným partnerom” a už sa nikdy neuspokojíš s ničím horším. Či už aktuálne vo vzťahu si alebo na toho svojho partnera ešte len čakáš.

Som si istý, že nechceš nechávať svoj ľúbostný život náhode či osudu a chceš mať nad ním 100 % kontrolu.

Ak to chceš vedieť…

Klikni sem a získaj knihu Šťastná vo vzťahu TERAZ »

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *